LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.53 / 90
Kilit pas132.31 / 90
Başarılı dripling40.71 / 90
Kazanılan ikili234.08 / 90
Rating7.17
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 2.31 %91
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.71 %61
- Pas isabeti %89 %65
- Top kapma 3.73 %80
- İkili mücadele %56 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 507 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
La Liga2025 · Barcelona · 29 maç
9asist3.
🥉
Super Cup2025 · Barcelona · 2 maç
1asist3.
6.
Copa del Rey2020 · Barcelona · 6 maç
2asist6.
14.
Copa del Rey2024 · Barcelona · 6 maç
1asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA European Championship2024 Germany · Europe
🏆
Copa del Rey2024/2025 · Spain
🏆
Super Cup2024/2025 · Spain
🏆
La Liga2024/2025 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2023 · World
🏆
UEFA Nations League2022/2023 · Europe
🏆
La Liga2022/2023 · Spain
🏆
Super Cup2022/2023 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2022 · World
🏆
Trofeo Joan Gamper2021 · World
🏆
Copa del Rey2020/2021 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2020 · World
🥈
Trofeo Joan Gamper2024 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
Olympics Men2020 Tokyo · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
12
745
0
1
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas19
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan32%54
Müdahale15
Faul38 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11102 yedek
G+A / 900.12
2025/26
39
2.780
2
11
7.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%67 isabet
Kilit pas72
Drible39%59 başarı
İkili kazanılan180%61
Müdahale62
Faul1067 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11327 yedek
G+A / 900.42
Kart21
Kaptan9maçta
2024/25
58
4.533
7
8
7.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%53 isabet
Kilit pas113
Drible58%67 başarı
İkili kazanılan243%58
Müdahale102
Faul1475 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11553 yedek
G+A / 900.3
Kart3
Kaptan1maçta
2023/24
30
1.815
4
5
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas42
Drible19%46 başarı
İkili kazanılan92%51
Müdahale43
Faul1327 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111911 yedek
G+A / 900.45
Kart3
2022/23
34
2.516
6
1
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%52 isabet
Kilit pas51
Drible38%58 başarı
İkili kazanılan141%55
Müdahale47
Faul1052 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11295 yedek
G+A / 900.25
Kart2
2021/22
20
1.526
4
1
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas27
Drible21%64 başarı
İkili kazanılan88%59
Müdahale36
Faul327 kazanılan
İlk 11182 yedek
G+A / 900.29
2020/21
45
2.922
4
4
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%52 isabet
Kilit pas43
Drible38%68 başarı
İkili kazanılan149%48
Müdahale55
Faul2451 kazanılan
İlk 113411 yedek
G+A / 900.25
Kart2
TOPLAM GOL271 penaltı
İLK 1117436 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR27 gol
- 1-15' 4 %15
- 16-30' 6 %22
- 31-45' 3 %11
- 46-60' 3 %11
- 61-75' 8 %30
- 76-90+' 3 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-196%46
- 4-3-394%45
- 3-1-4-28%4
- 3-4-2-15%2
- 4-1-2-33%1
- 3-2-4-11%0
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar15aldığı asist
Onun asist yaptıkları17verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | ValenciaA | 0-2 | 32 | 0 | 7.1 | ||
| 31.08.2026 | Rayo VallecanoH | 5-2 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 27.08.2026 | Athletic ClubH | 2-0 | 85 | 1 | – | 7.9 | |
| 23.08.2026 | ElcheA | 0-5 | 44↑ | – | 6.7 | ||
| 19.07.2026 | ArgentinaH | 1-0 | 58 | 1 | 7.2 | ||
| 14.07.2026 | FranceA | 0-2 | 12 | 0 | 6.8 | ||
| 10.07.2026 | NorwayA | 2-1 | 37↑ | – | 7.0 | ||
| 06.07.2026 | PortugalA | 0-1 | 85 | – | 6.3 | ||
| 02.07.2026 | AustriaH | 3-0 | 93 | – | 7.2 | ||
| 27.06.2026 | UruguayA | 0-1 | 60 | – | 7.0 | ||
| 21.06.2026 | Saudi ArabiaH | 4-0 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 15.06.2026 | Cape Verde IslandsH | 0-0 | 92 | 1 | 9.0 | ||
| 23.05.2026 | ValenciaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Real BetisH | 3-1 | 83 | 1 | – | 7.2 | |
| 13.05.2026 | AlavesA | 1-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Real MadridHC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | OsasunaAC | 1-2 | 88 | – | 7.3 | ||
| 25.04.2026 | GetafeAC | 0-2 | 80 | 1 | – | 8.0 | |
| 22.04.2026 | Celta VigoHC | 1-0 | 92 | 1 | 7.5 | ||
| 14.04.2026 | Atletico MadridAC | 1-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | EspanyolH | 4-1 | 93 | 1 | 7.9 | ||
| 08.04.2026 | Atletico MadridHC | 0-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | Atletico MadridA | 1-2 | 93 | 1 | 7.3 | ||
| 22.03.2026 | Rayo VallecanoH | 1-0 | 86 | – | 7.6 | ||
| 18.03.2026 | NewcastleH | 7-2 | 79 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | SevillaH | 5-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 10.03.2026 | NewcastleA | 1-1 | 70 | – | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | Athletic ClubA | 0-1 | 49↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 28.02.2026 | VillarrealH | 4-1 | 34↑ | 1 | – | 8.0 | |
| 22.02.2026 | LevanteH | 3-0 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 21.01.2026 | Slavia PrahaA | 2-4 | 61 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 18.01.2026 | Real SociedadA | 2-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 03.01.2026 | EspanyolA | 0-2 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | OsasunaH | 2-0 | 88 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 09.12.2025 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 06.12.2025 | Real BetisAC | 3-5 | 63 | 2 | – | 7.7 | |
| 02.12.2025 | Atletico MadridH | 3-1 | 73 | 1 | – | 7.9 | |
| 29.11.2025 | AlavesH | 3-1 | 30↑ | – | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | Real MadridA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.10.2025 | Olympiakos PiraeusHC | 6-1 | 80 | 1 | – | 8.2 | |
| 18.10.2025 | GironaH | 2-1 | 63 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 14.10.2025 | BulgariaH | 4-0 | 68 | 2 | 8.2 | ||
| 11.10.2025 | GeorgiaH | 2-0 | 75 | – | 8.3 | ||
| 05.10.2025 | SevillaA | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 01.10.2025 | Paris Saint GermainH | 1-2 | 79 | – | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | Real SociedadH | 2-1 | 89 | 2 | 8.2 | ||
| 25.09.2025 | OviedoA | 1-3 | 89 | – | 7.9 | ||
| 21.09.2025 | GetafeH | 3-0 | 76 | – | 8.2 | ||
| 18.09.2025 | NewcastleA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | ValenciaHC | 6-0 | 81 | 1 | 8.2 | ||
| 07.09.2025 | TürkiyeA | 0-6 | 68 | 2 | 3 | 9.5 | |
| 04.09.2025 | BulgariaA | 0-3 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 31.08.2025 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | LevanteA | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 16.08.2025 | MallorcaA | 0-3 | 95 | 2 | 7.9 | ||
| 08.06.2025 | PortugalA | 2-2 | 75 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 05.06.2025 | FranceH | 5-4 | 64 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 25.05.2025 | Athletic ClubA | 0-3 | 81 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | VillarrealH | 2-3 | 45 | – | 7.7 | ||
| 15.05.2025 | EspanyolA | 0-2 | 90 | 1 | 7.6 |
ŞUT26
GOL2
xG1.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%54
- Açık oyun6%23
- Korner3%12
- Duran top2%8
- Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%65
- Sol ayak8%31
- Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 6 %23
- 16-30' 2 %8
- 31-45' 4 %15
- 46-60' 7 %27
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 4 %15
AKSİYON HARİTASI4544 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR4544
- Pas3593%81
- Top kazanma267%6
- Top teması103%2
- Çalım103%2
- Bloke edilen pas92%2
- Faul81%2
- Müdahale56%1
- İkili mücadele50%1
- Top kaptırma49%1
- Uzaklaştırma42%1
PİYASA DEĞERİ€150.00M+7.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ72
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 238 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-05-20
J.Laguna Yth.
→
Las Palmas U19
?
J.Laguna Yth.
→
Las Palmas U19
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
28 maç
01.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
18 maç
11.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2025
HastalıkKadroda yok
1 maç
03.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
03.2024
SakatlıkKadroda yok
6 maç
01.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
16 maç
05.2021
DinlenmeKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super Cup2025 · Barcelona
1sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2097 dk
Öne çıkıyor: Yaratıcı orta saha
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU80.6La Liga 2025
PERFORMANS93.02097 dk
KARARİzlemeye değer71/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
97.1
İleri sekiz
94.5
Box-to-box orta saha
94.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%100
Dakika
%84
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%100
Dakika
%91
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
85.79
72
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
93
76
100
Kilit pas / 90
2.66
1.4
100
Ortalama rating
7.49
7.2
100
Müdahale / 90
2.06
2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Edu ExpósitoEspanyol · 29
%95
1gol
6asist
71scout
€5.00M
La Liga
Santiago RodríguezBotafogo · 25
%84
2gol
5asist
80scout
Serie A
Yéremy PinoCrystal Palace · 23
%68
1gol
2asist
68scout
UEFA Europa Conference League
Éver BanegaNewells Old Boys · 37
%67
3gol
5asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Arda GülerReal Madrid · 20
%65
4gol
9asist
80scout
€90.00M
La Liga
Franco CristaldoGremio · 29
%64
1gol
3asist
68scout
Serie A
BernardAtletico-MG · 33
%61
1gol
1asist
63scout
Serie A
Noah NarteyBrondby · 20
%60
4gol
3asist
82scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

