Kike García
Spain · Defender

Kike García

YAŞ24
BOY180
KİLO77
KULÜPBarcelona
DOĞUM YERİMartorell
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.91 / 90
Kilit pas20.91 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili104.55 / 90
Rating7.31
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 78 defanslar
Müdahale — %95 (3.18) Pas arası — %61 (1.36) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %34 (%53) Pas isabeti — %48 (%87) Faul (az iyi) — %74 (0.45) 52 ORT. % 95 61 0 34 48 74
  • Müdahale 3.18 %95
  • Pas arası 1.36 %61
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %53 %34
  • Pas isabeti %87 %48
  • Faul (az iyi) 0.45 %74
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 198 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Olympics Men2024 Paris · World
🏆 Super Cup2024/2025 · Spain
🏆 Copa del Rey2024/2025 · Spain
🏆 La Liga2024/2025 · Spain
🏆 Trofeo Joan Gamper2023 · World
🏆 Super Cup2022/2023 · Spain
🏆 La Liga2022/2023 · Spain
🏆 Trofeo Joan Gamper2022 · World
🏆 Trofeo Joan Gamper2021 · World
🏆 Premier League2020/2021 · England
🏆 League Cup2020/2021 · England
🏆 Premier League 22020/2021 · England
🏆 UEFA U19 Championship2019 Armenia · Europe
🏆 League Cup2019/2020 · England
🏆 Community Shield2019/2020 · England
🏆 Community Shield2018/2019 · England
🏆 Premier League2018/2019 · England
🏆 U18 Premier League Cup2018/2019 · England
🏆 FA Cup2018/2019 · England
🏆 League Cup2018/2019 · England
🏆 UEFA U17 Championship2017 Croatia · Europe
🥈 Trofeo Joan Gamper2024 · World · 2nd Place
🥈 La Liga2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈 Olympics Men2020 Tokyo · World · 2nd Place
🥈 UEFA Nations League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈 Premier League2019/2020 · England · 2nd Place
🥈 Premier League Asia Trophy2019 · World · 2nd Place
🥈 FA Youth Cup2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 FIFA U17 World Cup2017 India · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
2020 0 2021 0 2022 2 2023 5 2024 7 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 12 219 0 0 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 4 198 0 0 7.31
World CupSpain 8 21 0 0 6.43
Şut2
Kilit pas2
İkili kazanılan10%48
Müdahale7
Faul1
İlk 1157 yedek
2025/26 49 3.516 1 1 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 37 2.738 1 1 7.04
UEFA Champions LeagueBarcelona 12 778 0 0 6.82
Şut23%39 isabet
Kilit pas35
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan186%59
Müdahale88
Faul4431 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11427 yedek
G+A / 900.05
Kart41
Kaptan1maçta
2024/25 43 1.858 4 3 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 32 1.584 2 3 7.00
UEFA Champions LeagueBarcelona 11 274 2 0 6.31
Şut15%73 isabet
Kilit pas8
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan92%54
Müdahale44
Faul2611 kazanılan
İlk 111726 yedek
G+A / 900.34
Kart41
2023/24 34 2.697 5 0 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGirona 31 2.641 5 0 7.18
La LigaBarcelona 3 56 0 0 6.70
Şut13%46 isabet
Kilit pas10
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan136%60
Müdahale56
Faul2526 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11304 yedek
G+A / 900.17
Kart5
2022/23 46 1.648 1 1 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupSpain 1 0 0 0
UEFA Europa LeagueBarcelona 2 0 0 0
La LigaBarcelona 38 1.426 1 0 6.90
UEFA Champions LeagueBarcelona 5 222 0 1 6.67
Şut4%25 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan62%55
Müdahale28
Faul208 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111729 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2021/22 44 2.731 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 33 2.049 0 0 6.87
UEFA Europa LeagueBarcelona 6 430 0 0 6.88
UEFA Champions LeagueBarcelona 5 252 0 0 6.60
Şut5%80 isabet
Kilit pas5
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan96%48
Müdahale41
Faul459 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113113 yedek
Kart102
2020/21 34 594 0 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester City 22 386 0 0 6.52
UEFA Champions LeagueManchester City 12 208 0 0 6.93
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan19%50
Müdahale10
Faul62 kazanılan
İlk 11628 yedek
Kart1
TOPLAM GOL15
İLK 1113793 yedek girdi
KART26
FORMA50
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
1-15' — 3 16-30' — 4 31-45' — 0 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 16-30'
  • 1-15' 3 %20
  • 16-30' 4 %27
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 3 %20
  • 61-75' 2 %13
  • 76-90+' 3 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 104 4-2-3-1 — 99 3-4-2-1 — 8 4-1-4-1 — 4 3-4-3 — 3 4-1-2-3 — 3 221 maç
  • 4-3-3104%47
  • 4-2-3-199%45
  • 3-4-2-18%4
  • 4-1-4-14%2
  • 3-4-33%1
  • 4-1-2-33%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 ValenciaA 0-5 29 0 7.2
31.08.2026 Rayo VallecanoH 5-2
27.08.2026 Athletic ClubH 2-0 80 2 7.2
23.08.2026 ElcheA 0-5 89 7.5
19.07.2026 ArgentinaH 1-0 21 0 6.4
14.07.2026 FranceA 0-2 0 0
10.07.2026 NorwayA 2-1
06.07.2026 PortugalA 0-1
02.07.2026 AustriaH 3-0
27.06.2026 UruguayA 0-1
21.06.2026 Saudi ArabiaH 4-0
15.06.2026 Cape Verde IslandsH 0-0
23.05.2026 ValenciaA 3-1 62 7.3
17.05.2026 Real BetisH 3-1 63 7.3
13.05.2026 AlavesA 1-0
10.05.2026 Real MadridH 2-0 90 6.9
02.05.2026 OsasunaA 1-2 82 6.9
22.04.2026 Celta VigoH 1-0 92 7.0
14.04.2026 Atletico MadridA 1-2 79 6.7
11.04.2026 EspanyolH 4-1 93 1 7.3
08.04.2026 Atletico MadridH 0-2 88 7.0
04.04.2026 Atletico MadridA 1-2 78 6.9
22.03.2026 Rayo VallecanoH 1-0
18.03.2026 NewcastleH 7-2 22 6.3
15.03.2026 SevillaH 5-2
10.03.2026 NewcastleA 1-1
07.03.2026 Athletic ClubAC 0-1 94 7.5
28.02.2026 VillarrealH 4-1 93 7.5
22.02.2026 LevanteH 3-0 92 1 1 8.2
16.02.2026 GironaA 2-1 73 1 6.5
07.02.2026 MallorcaH 3-0 90 7.9
31.01.2026 ElcheA 1-3 85 1 7.7
28.01.2026 FC CopenhagenH 4-1 45 2 6.3
25.01.2026 OviedoH 3-0 84 7.3
21.01.2026 Slavia PrahaA 2-4 85 1 7.3
18.01.2026 Real SociedadA 2-1 90 1 6.7
03.01.2026 EspanyolA 0-2 90 1 7.2
21.12.2025 VillarrealA 0-2 66 6.6
13.12.2025 OsasunaH 2-0 90 2 6.7
09.12.2025 Eintracht FrankfurtH 2-1 90 1 8.2
06.12.2025 Real BetisA 3-5 81 7.3
02.12.2025 Atletico MadridH 3-1 90 6.9
29.11.2025 AlavesH 3-1 45 1 6.3
25.11.2025 ChelseaA 3-0 90 6.3
22.11.2025 Athletic ClubH 4-0 74 7.0
09.11.2025 Celta VigoA 2-4 90 6.3
05.11.2025 Club Brugge KVA 3-3 89 1 6.6
02.11.2025 ElcheH 3-1 90 6.6
26.10.2025 Real MadridA 2-1 74 6.3
21.10.2025 Olympiakos PiraeusH 6-1 95 1 6.6
18.10.2025 GironaH 2-1 90 1 7.2
05.10.2025 SevillaA 4-1 45 1 6.3
01.10.2025 Paris Saint GermainH 1-2 86 7.2
28.09.2025 Real SociedadH 2-1 12 6.6
25.09.2025 OviedoA 1-3 90 1 1 7.3
21.09.2025 GetafeH 3-0 90 7.9
18.09.2025 NewcastleA 1-2 9 6.5
14.09.2025 ValenciaH 6-0 90 1 7.3
31.08.2025 Rayo VallecanoA 1-1 90 2 6.9
23.08.2025 LevanteA 2-3 85 1 6.7
ŞUT27
GOL1
xG3.0
xG FARKI-2.0under performing
DÖNÜŞÜM%3.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
19' · xG 0.048 40' · xG 0.034 44' · xG 0.197 32' · xG 0.021 51' · xG 0.035 31' · xG 0.019 26' · xG 0.057 37' · xG 0.056 71' · xG 0.583 71' · xG 0.052 49' · xG 0.095 34' · xG 0.03 22' · xG 0.014 49' · xG 0.128 7' · xG 0.154 34' · xG 0.027 63' · xG 0.025 56' · xG 0.785 · GOL 90' · xG 0.033 64' · xG 0.046 90' · xG 0.141 78' · xG 0.118 5' · xG 0.098 71' · xG 0.048 57' · xG 0.121 79' · xG 0.061 9' · xG 0.011
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 14 (%52) Asist sonrası — 7 (%26) Açık oyun — 3 (%11) Duran top — 2 (%7) Taç sonrası — 1 (%4) 27 şut
  • Korner14%52
  • Asist sonrası7%26
  • Açık oyun3%11
  • Duran top2%7
  • Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
Kafa — 14 (%52) Sağ ayak — 10 (%37) Sol ayak — 3 (%11) 27 şut
  • Kafa14%52
  • Sağ ayak10%37
  • Sol ayak3%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 7 46-60' — 5 61-75' — 5 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 3 %11
  • 16-30' 3 %11
  • 31-45' 7 %26
  • 46-60' 5 %19
  • 61-75' 5 %19
  • 76-90+' 4 %15
AKSİYON HARİTASI4150 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 15 15 16 16 16 17 17 18 18 18 18 19 19 19 19 19 21 22 23 23 26 26 27 27 28 28 29 30 30 30 31 33 33 34 34 35 35 35 35 35 36 36 37 37 38 38 39 39 40 42 43 43 43 45 45 47 47 47 48 48 48 49 50 50 50 52 53 54 55 55 55 57 64 66 67 67 67 70 73 80 96 100
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 17 17 18 18 19 20 20 20 22 23 25 25 26 26 26 26 26 27 27 30 30 30 31 31 31 32 32 33 34 34 35 35 35 36 36 37 38 41 41 42 42 42 42 44 45 45 46 46 46 46 47 47 47 50 50 51 52 54 59 59 60 65 65 66 86 87
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 7 7 8 9 9 10 10 11 11 11 13 17
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 7 7 7 7 8 8 8 9 9 11 13 13 14 14 14 21 27
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %33 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR4150
Pas 3359 Pas — 3359 (%83) Top kazanma — 143 (%4) Uzaklaştırma — 97 (%2) Top teması — 97 (%2) Müdahale — 91 (%2) Pas arası — 64 (%2) Faul — 63 (%2) Hava topu — 63 (%2) Korner kazandırma — 46 (%1) Bloke edilen pas — 26 (%1)
  • Pas3359%83
  • Top kazanma143%4
  • Uzaklaştırma97%2
  • Top teması97%2
  • Müdahale91%2
  • Pas arası64%2
  • Faul63%2
  • Hava topu63%2
  • Korner kazandırma46%1
  • Bloke edilen pas26%1
PİYASA DEĞERİ€35.00M+94.4%
KAÇIRDIĞI MAÇ20
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 262 maç
Barcelona 188maç 2021–2026
Spain 9maç 2022–2026
Spain U23 2020–2024
Girona 31maç 2023
Spain U21 2021
Manchester City 34maç 2020
Spain U19 2019
Spain U17 2017–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Girona Barcelona
2024-06-30 Girona Barcelona End of loan
2023-09-01 Barcelona Girona
2021-07-01 Manchester City Barcelona
2021-07-01 Man City Barcelona free transfer
2019-07-01 Man City U23 Man City -
2018-07-01 Man City U18 Man City U23 -
2017-07-01 Barça U16 Man City U18 €1.70m
2016-07-01 Barça Youth Barça U16 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
11.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 7 maç
10.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 2 maç
10.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
08.2024 Heel InjuryKadroda yok 1 maç
11.2022 Uyluk sakatlığıKadroda yok 3 maç
05.2022 SakatlıkKadroda yok 1 maç
05.2021 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Super Cup2025 · Barcelona 1sarı · 2 maç
🟥 UEFA Champions League2024 · Barcelona 1kırmızı · 9 maç
🟥 La Liga2021 · Barcelona 1kırmızı · 26 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2738 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.5La Liga 2025
PERFORMANS74.42738 dk
KARARİzlemeye değer64/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 91.8
Defansif bek 89.8
Agresif stoper 87.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %96
Dakika %93
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %93
Dakika %96
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 76.13 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 74.4 76 98
İkili mücadele kazanma 59.09 64 92
Müdahale / 90 2.4 2.2 100
Pas arası / 90 1.58 1.8 88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam