Jules Koundé
France · Defender

Jules Koundé

YAŞ27
BOY181
KİLO84
KULÜPBarcelona
DOĞUM YERİParis
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.15 / 90
Kilit pas40.58 / 90
Başarılı dripling10.15 / 90
Kazanılan ikili314.51 / 90
Rating6.93
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
Müdahale — %71 (2.04) Pas arası — %16 (0.44) Blok — %23 (0.15) İkili mücadele — %80 (%66) Pas isabeti — %39 (%87) Faul (az iyi) — %46 (0.87) 46 ORT. % 71 16 23 80 39 46
  • Müdahale 2.04 %71
  • Pas arası 0.44 %16
  • Blok 0.15 %23
  • İkili mücadele %66 %80
  • Pas isabeti %87 %39
  • Faul (az iyi) 0.87 %46
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 618 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Copa del Rey2023 · Barcelona · 3 maç 2asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Copa del Rey2024/2025 · Spain
🏆 Super Cup2024/2025 · Spain
🏆 La Liga2024/2025 · Spain
🏆 Trofeo Joan Gamper2023 · World
🏆 La Liga2022/2023 · Spain
🏆 Super Cup2022/2023 · Spain
🏆 Trofeo Joan Gamper2022 · World
🏆 UEFA Nations League2020/2021 · Europe
🏆 UEFA Europa League2019/2020 · Europe
🥈 Trofeo Joan Gamper2024 · World · 2nd Place
🥈 Super Cup2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈 FIFA World Cup2022 Qatar · World · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2020/2021 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
2020 4 2021 3 2022 6 2023 3 2024 8 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 11 732 0 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupFrance 8 618 0 0 6.93
La LigaBarcelona 3 114 0 0 6.63
Şut1
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan37%65
Müdahale14
Faul76 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1183 yedek
2025/26 43 3.135 3 4 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 33 2.275 1 3 6.86
UEFA Champions LeagueBarcelona 10 860 2 1 6.72
Şut15%33 isabet
Kilit pas33
Drible28%56 başarı
İkili kazanılan170%54
Müdahale66
Faul2929 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11349 yedek
G+A / 900.2
Kart7
2024/25 52 4.043 2 6 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 33 2.606 2 3 7.22
UEFA Champions LeagueBarcelona 13 1.106 0 3 7.04
World Cup - Qualification EuropeFrance 6 331 0 0 7.33
Şut20%45 isabet
Kilit pas46
Drible31%45 başarı
İkili kazanılan188%55
Müdahale80
Faul2928 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11466 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2023/24 46 3.619 1 2 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 37 2.899 1 2 7.16
UEFA Champions LeagueBarcelona 9 720 0 0 7.25
Şut17%47 isabet
Kilit pas26
Drible23%56 başarı
İkili kazanılan188%57
Müdahale49
Faul2823 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11406 yedek
G+A / 900.07
Kart5
2022/23 38 2.975 1 5 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 31 2.428 1 3 7.10
UEFA Champions LeagueBarcelona 3 248 0 1 6.80
UEFA Europa LeagueBarcelona 2 180 0 1 6.05
World CupFrance 2 119 0 0 6.20
Şut12%25 isabet
Kilit pas18
Drible20%67 başarı
İkili kazanılan141%56
Müdahale51
Faul2516 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11344 yedek
G+A / 900.18
Kart2
2021/22 41 3.577 2 1 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaSevilla 32 2.737 2 1 7.13
UEFA Champions LeagueSevilla 5 450 0 0 7.14
UEFA Europa LeagueSevilla 4 390 0 0 6.65
Şut17%47 isabet
Kilit pas17
Drible30%61 başarı
İkili kazanılan216%62
Müdahale46
Faul2034 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11401 yedek
G+A / 900.08
Kart22
2020/21 42 3.490 3 1 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaSevilla 35 2.975 2 1 7.09
UEFA Champions LeagueSevilla 7 515 1 0 6.99
Şut26%46 isabet
Kilit pas11
Drible33%72 başarı
İkili kazanılan212%61
Müdahale30
Faul2532 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11393 yedek
G+A / 900.1
Kart6
TOPLAM GOL162 penaltı
İLK 1122029 yedek girdi
KART26
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 3 %19
  • 16-30' 3 %19
  • 31-45' 3 %19
  • 46-60' 1 %6
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 6 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 126 4-2-3-1 — 111 3-4-2-1 — 3 4-3-1-2 — 3 3-4-1-2 — 2 3-4-3 — 1 246 maç
  • 4-3-3126%51
  • 4-2-3-1111%45
  • 3-4-2-13%1
  • 4-3-1-23%1
  • 3-4-1-22%1
  • 3-4-31%0
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 Rayo VallecanoH 5-2 92 6.5
27.08.2026 Athletic ClubH 2-0 13 6.7
23.08.2026 ElcheA 0-5 9 6.7
18.07.2026 EnglandH 4-6 5
14.07.2026 SpainH 0-2 90 0 6.1
09.07.2026 MoroccoH 2-0 87 1 7.5
04.07.2026 ParaguayA 0-1 98 7.2
30.06.2026 SwedenH 3-0 75 7.0
26.06.2026 NorwayA 1-4 87 6.3
22.06.2026 IraqH 3-0 83 0 7.5
16.06.2026 SenegalH 3-1 93 6.9
17.05.2026 Real BetisH 3-1 83 6.5
13.05.2026 AlavesA 1-0 77 6.9
10.05.2026 Real MadridH 2-0
25.04.2026 GetafeA 0-2 60 1 7.2
22.04.2026 Celta VigoH 1-0 92 6.9
14.04.2026 Atletico MadridA 1-2 89 6.9
11.04.2026 EspanyolH 4-1
08.04.2026 Atletico MadridH 0-2 73 6.2
04.04.2026 Atletico MadridA 1-2 31 6.7
28.02.2026 VillarrealH 4-1 93 1 1 8.2
22.02.2026 LevanteH 3-0 92 1 6.9
16.02.2026 GironaA 2-1 96 1 6.3
07.02.2026 MallorcaH 3-0 90 1 6.3
31.01.2026 ElcheA 1-3 84 6.9
28.01.2026 FC CopenhagenH 4-1 88 6.2
25.01.2026 OviedoH 3-0 39 6.7
21.01.2026 Slavia PrahaA 2-4 85 6.5
18.01.2026 Real SociedadA 2-1 85 1 6.2
03.01.2026 EspanyolA 0-2 90 1 8.2
21.12.2025 VillarrealA 0-2 79 7.3
13.12.2025 OsasunaH 2-0 90 7.2
09.12.2025 Eintracht FrankfurtH 2-1 90 2 2 9.0
06.12.2025 Real BetisA 3-5 90 1 6.3
02.12.2025 Atletico MadridH 3-1 90 6.9
29.11.2025 AlavesH 3-1 45 7.2
25.11.2025 ChelseaA 3-0 90 6.2
22.11.2025 Athletic ClubH 4-0 90 7.3
16.11.2025 AzerbaijanA 1-3
13.11.2025 UkraineH 4-0 89 1 7.5
09.11.2025 Celta VigoA 2-4
05.11.2025 Club Brugge KVA 3-3 90 1 5.9
02.11.2025 ElcheH 3-1 90 6.9
26.10.2025 Real MadridA 2-1 101 1 5.9
21.10.2025 Olympiakos PiraeusH 6-1 75 1 7.2
18.10.2025 GironaH 2-1 90 6.6
13.10.2025 IcelandA 2-2 90 2 7.2
10.10.2025 AzerbaijanH 3-0
05.10.2025 SevillaA 4-1 90 1 5.9
01.10.2025 Paris Saint GermainH 1-2 90 6.2
28.09.2025 Real SociedadH 2-1 90 1 1 7.0
25.09.2025 OviedoA 1-3 17 6.6
21.09.2025 GetafeH 3-0 90 7.9
18.09.2025 NewcastleA 1-2 90 1 1 6.9
14.09.2025 ValenciaH 6-0 90 7.3
09.09.2025 IcelandH 2-1 63 6.9
05.09.2025 UkraineA 0-2 89 7.7
31.08.2025 Rayo VallecanoA 1-1 90 6.7
23.08.2025 LevanteA 2-3 13 1 6.6
16.08.2025 MallorcaA 0-3 18 6.3
ŞUT14
GOL1
xG1.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.033 53' · xG 0.017 3' · xG 0.201 14' · xG 0.285 68' · xG 0.028 45' · xG 0.062 54' · xG 0.176 85' · xG 0.351 43' · xG 0.026 71' · xG 0.065 71' · xG 0.105 43' · xG 0.175 · GOL 32' · xG 0.061 87' · xG 0.073
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%50) Korner — 6 (%43) Duran top — 1 (%7) 14 şut
  • Asist sonrası7%50
  • Korner6%43
  • Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%50) Kafa — 6 (%43) Sol ayak — 1 (%7) 14 şut
  • Sağ ayak7%50
  • Kafa6%43
  • Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 2 %14
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 4 %29
  • 46-60' 2 %14
  • 61-75' 3 %21
  • 76-90+' 3 %21
AKSİYON HARİTASI2265 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 11 11 12 13 13 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 17 17 17 17 17 18 18 19 19 19 20 20 21 21 21 22 23 23 23 24 24 24 24 24 24 25 25 27 29 30 32 32 33 33 33 33 34 35 35 38 39 39 39 43 46 48 49 52 52 53 55 59 63
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 10 10 11 11 12 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 15 15 15 16 16 16 16 16 17 17 17 18 18 19 19 19 20 20 20 20 21 21 22 22 22 22 23 25 26 26 26 27 27 28 28 30 31 32 32 34 35 36 37 38 38 43 43 46 48 48 50 53
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 8 8 9 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 8 8 8 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2265
Pas 1775 Pas — 1775 (%82) Top kaz… 87 Top kazanma — 87 (%4) Top teması — 57 (%3) Hava topu — 53 (%2) Uzaklaştırma — 47 (%2) Faul — 47 (%2) Müdahale — 29 (%1) Çalım — 28 (%1) Korner kazandırma — 23 (%1) Pas arası — 23 (%1)
  • Pas1775%82
  • Top kazanma87%4
  • Top teması57%3
  • Hava topu53%2
  • Uzaklaştırma47%2
  • Faul47%2
  • Müdahale29%1
  • Çalım28%1
  • Korner kazandırma23%1
  • Pas arası23%1
PİYASA DEĞERİ€65.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ28
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 273 maç
Barcelona 174maç 2022–2026
France 16maç 2022–2026
France U21 2021–2023
Sevilla 83maç 2020–2021
Bordeaux 2015–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-28 Sevilla Barcelona € 50M
2019-07-03 G. Bordeaux Sevilla FC €35.00m
2019-07-03 Bordeaux Sevilla € 25M
2017-10-10 G. Bordeaux B G. Bordeaux -
2016-07-01 Bordeaux U19 G. Bordeaux B -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Sağlık sorunuKadroda yok 2 maç
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
03.2026 Arka adale sakatlığıKadroda yok 5 maç
05.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 13 maç
10.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
08.2022 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
08.2022 SakatlıkKadroda yok 1 maç
02.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
10.2021 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 La Liga2021 · Sevilla 2kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2275 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.5La Liga 2025
PERFORMANS63.72275 dk
KARARVeri yetersiz58/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 86.4
Defansif bek 82.5
Klasik stoper 81.1
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru %57
Performans %74
Dakika %83
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %72
Dakika %90
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 74.57 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 63.7 76 84
İkili mücadele kazanma 53.51 64 84
Müdahale / 90 1.82 2.2 83
Ortalama rating 6.86 7.2 95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam