LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.53 / 90
Kilit pas10.53 / 90
Başarılı dripling31.60 / 90
Kazanılan ikili147.46 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.12
Asist
0.000.08
Şut
0.530.85
Kilit pas
0.531.01
Başarılı dripling
1.600.28
Kazanılan ikili
7.466.21
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Ligue 22017/2018 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
3
169
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan14%78
Müdahale2
Faul18 kazanılan
İlk 113
2025/26
28
2.231
3
2
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas25
Drible7%21 başarı
İkili kazanılan154%58
Müdahale54
Faul3646 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11262 yedek
G+A / 900.2
Kart3
2020/21
7
20
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
TOPLAM GOL44 penaltı
İLK 1164 yedek girdi
KART1
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-1-4-22%29
- 3-5-22%29
- 3-4-31%14
- 4-1-3-21%14
- 4-1-4-11%14
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | NiceA | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 30.08.2026 | RennesA | 3-2 | 102 | – | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | Stade Brestois 29H | 2-2 | 67 | 1 | 7.2 | ||
| 09.05.2026 | BastiaA | 0-2 | 95 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | ReimsH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | GrenobleA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.04.2026 | Clermont FootH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | BoulogneA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2026 | PAUH | 4-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.03.2026 | AmiensA | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.03.2026 | NancyA | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 07.03.2026 | AnnecyH | 3-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | RED Star FC 93A | 0-0 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 14.02.2026 | MontpellierA | 4-2 | 45 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 07.02.2026 | LavalH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 31.01.2026 | Estac TroyesA | 0-2 | 68 | – | 7.2 | ||
| 26.01.2026 | DunkerqueH | 1-0 | 85 | – | 7.3 | ||
| 03.01.2026 | Saint EtienneH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 12.12.2025 | AnnecyA | 1-2 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 05.12.2025 | AmiensH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.11.2025 | PAUA | 1-2 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 08.11.2025 | RED Star FC 93H | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 31.10.2025 | NancyH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 28.10.2025 | LavalA | 1-1 | 14↑ | – | 7.2 | ||
| 24.10.2025 | BoulogneH | 1-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Saint EtienneA | 2-3 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 03.10.2025 | Estac TroyesH | 2-2 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 26.09.2025 | Clermont FootA | 1-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 23.09.2025 | GrenobleH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.09.2025 | DunkerqueA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.09.2025 | RodezH | 0-1 | 69 | 1 | 6.6 | ||
| 23.05.2021 | RennesA | 2-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 03.02.2021 | Paris Saint GermainA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2021 | LilleH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.12.2020 | DijonH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2020 | Saint EtienneA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.12.2020 | NiceH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2020 | LyonA | 0-0 | 1↑ | – | – |
ŞUT31
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%9.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner10%32
- Asist sonrası9%29
- Açık oyun6%19
- Duran top3%10
- Serbest vuruş1%3
- Taç sonrası1%3
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak19%61
- Kafa9%29
- Sol ayak3%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
- 1-15' 3 %10
- 16-30' 9 %29
- 31-45' 5 %16
- 46-60' 4 %13
- 61-75' 4 %13
- 76-90+' 6 %19
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 38 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-01
Valenciennes FC
→
Le Mans FC
?
Valenciennes FC
→
Le Mans FC
?
2024-08-07
Rodez AF
→
Valenciennes FC
?
Rodez AF
→
Valenciennes FC
?
2021-07-01
Nîmes Olympique
→
Rodez AF
?
Nîmes Olympique
→
Rodez AF
?
2019-07-01
Nîmes B
→
Nîmes Olympique
-
Nîmes B
→
Nîmes Olympique
-
2016-07-01
Nîmes Ol. U19
→
Nîmes B
-
Nîmes Ol. U19
→
Nîmes B
-
2014-07-01
Nîmes U17
→
Nîmes Ol. U19
-
Nîmes U17
→
Nîmes Ol. U19
-
2013-07-01
AS Muret Jugend
→
Nîmes U17
free transfer
AS Muret Jugend
→
Nîmes U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2021
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2231 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.1Ligue 2 2025
PERFORMANS68.72231 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
86.5
Defansif bek
86.2
Klasik stoper
82.8
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%87
Dakika
%82
Değer / getiri
%15
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%84
Dakika
%90
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
7.21
7.1
100
Performans skoru
68.7
74
93
Dakika güvenliği
100
78
100
Müdahale / 90
2.18
3
73
Pas arası / 90
1.86
2.2
84
İkili mücadele kazanma
57.68
62
93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
RenêFluminense · 33
%95
2gol
0asist
65scout
Serie A
Eric GarcíaBarcelona · 24
%86
1gol
1asist
68scout
€35.00M
La Liga
Darío BenavidesRAAL La Louvière · 22
%76
0gol
1asist
70scout
Jupiler Pro League
Pedro SilvaGimnasia L.P. · 28
%72
0gol
1asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Emerson RoyalFlamengo · 26
%71
1gol
1asist
68scout
Serie A
Fernando MedranoMirandes · 25
%69
2gol
3asist
78scout
€400K
Segunda División
Kevin Höög JanssonIFK Norrkoping · 25
%63
1gol
0asist
73scout
Allsvenskan
Jano Ter-HorstPreußen Münster · 23
%60
1gol
3asist
78scout
€1.20M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


