LİGWorld Cup
BU SEZON6G · 2A
Gol60.90 / 90
Asist20.30 / 90
Şut162.39 / 90
Kilit pas172.54 / 90
Başarılı dripling60.90 / 90
Kazanılan ikili152.24 / 90
Rating7.72
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 2.54 %95
- Asist 0.30 %79
- Drible 0.90 %64
- Pas isabeti %79 %14
- Top kapma 0.45 %3
- İkili mücadele %45 %34
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 603 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
UEFA Super Cup2026 · Paris Saint Germain · 1 maç
1asist1.
🥇
UEFA Super Cup2025 · Paris Saint Germain · 4 maç
3gol1.
1asist1.
🥇
Trophée des Champions2025 · Paris Saint Germain · 1 maç
1gol1.
🥇
Ligue 12024 · Paris Saint Germain · 29 maç
21gol1.
7asist12.
🥇
Ligue 12023 · Paris Saint Germain · 26 maç
8asist1.
🥇
La Liga2021 · Barcelona · 21 maç
13asist1.
🥈
UEFA Champions League2024 · Paris Saint Germain · 15 maç
8gol7.
6asist2.
🥉
Ligue 12025 · Paris Saint Germain · 22 maç
10gol13.
7asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Champions League2024/2025 · Europe
🏆
Trophée des Champions2024/2025 · France
🏆
Coupe de France2024/2025 · France
🏆
Ligue 12024/2025 · France
🏆
Trophée des Champions2023/2024 · France
🏆
Coupe de France2023/2024 · France
🏆
Ligue 12023/2024 · France
🏆
Trofeo Joan Gamper2023 · World
🏆
Super Cup2022/2023 · Spain
🏆
La Liga2022/2023 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2022 · World
🏆
Trofeo Joan Gamper2021 · World
🏆
Copa del Rey2020/2021 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2020 · World
🏆
Trofeo Joan Gamper2019 · World
🏆
FIFA World Cup2018 Russia · World
🏆
Super Cup2018/2019 · Spain
🏆
La Liga2018/2019 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2018 · World
🏆
Supercopa de Catalunya2018 · Spain
🏆
La Liga2017/2018 · Spain
🏆
Copa del Rey2017/2018 · Spain
🏆
DFB Pokal2016/2017 · Germany
🥈
FIFA World Cup2022 Qatar · World · 2nd Place
🥈
La Liga2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈
Supercopa de Catalunya2019 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 42 G+A
GolAsist
2026/27
10
669
6
2
7.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas20
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan15%43
Müdahale3
Ofsayt5
İlk 1191 yedek
G+A / 901.08
2025/26
42
2.176
19
11
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut69%49 isabet
Kilit pas69
Drible29%54 başarı
İkili kazanılan53%45
Müdahale12
Faul810 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı42 kaçan
İlk 112517 yedek
G+A / 901.24
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25
47
3.010
29
13
7.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut125%62 isabet
Kilit pas106
Drible68%46 başarı
İkili kazanılan124%41
Müdahale21
Faul1729 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı1
İlk 113413 yedek
G+A / 901.26
Kart31
2023/24
39
2.463
5
9
7.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%42 isabet
Kilit pas82
Drible88%49 başarı
İkili kazanılan168%49
Müdahale34
Faul1740 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112811 yedek
G+A / 900.51
Kart5
2022/23
33
1.881
6
9
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%53 isabet
Kilit pas55
Drible57%42 başarı
İkili kazanılan118%43
Müdahale30
Faul2225 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112211 yedek
G+A / 900.72
Kart5
2021/22
32
1.781
1
13
7.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%20 isabet
Kilit pas56
Drible81%63 başarı
İkili kazanılan137%53
Müdahale24
Faul1527 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111715 yedek
G+A / 900.71
Kart4
2020/21
40
2.161
9
5
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%61 isabet
Kilit pas47
Drible79%63 başarı
İkili kazanılan140%51
Müdahale18
Faul1633 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 112317 yedek
G+A / 900.58
Kart2
TOPLAM GOL8612 penaltı
İLK 1113972 yedek girdi
KART16
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR86 gol
- 1-15' 13 %15
- 16-30' 13 %15
- 31-45' 12 %14
- 46-60' 13 %15
- 61-75' 16 %19
- 76-90+' 19 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3160%80
- 4-2-3-118%9
- 3-1-4-28%4
- 3-4-2-15%3
- 3-4-34%2
- 4-2-2-24%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar34aldığı asist
Onun asist yaptıkları25verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | MonacoH | 1-2 | 21 | 0 | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | RennesH | 2-2 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 18.07.2026 | EnglandH | 4-6 | 51↑ | 1 | 3 | 7.9 | |
| 14.07.2026 | SpainH | 0-2 | 90 | 0 | 6.2 | ||
| 09.07.2026 | MoroccoH | 2-0 | 90 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 04.07.2026 | ParaguayA | 0-1 | 84 | 1 | 6.0 | ||
| 30.06.2026 | SwedenH | 3-0 | 75 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.06.2026 | NorwayA | 1-4 | 65 | 3 | 3 | 10.0 | |
| 22.06.2026 | IraqH | 3-0 | 68 | 1 | 1 | 4 | 9.0 |
| 16.06.2026 | SenegalH | 3-1 | 80 | – | 7.0 | ||
| 30.05.2026 | ArsenalH | 1-1 | 89 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 17.05.2026 | Paris FCA | 2-1 | 27 | – | 6.5 | ||
| 13.05.2026 | LensAC | 0-2 | 76 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 10.05.2026 | Stade Brestois 29H | 1-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 06.05.2026 | Bayern MünchenA | 1-1 | 65 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.05.2026 | LorientH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2026 | Bayern MünchenH | 5-4 | 91 | 2 | 1 | 3 | 8.2 |
| 25.04.2026 | AngersA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | NantesH | 3-0 | 65 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 19.04.2026 | LyonH | 1-2 | 24↑ | 2 | 6.2 | ||
| 14.04.2026 | LiverpoolA | 0-2 | 89 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 08.04.2026 | LiverpoolH | 2-0 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 03.04.2026 | ToulouseH | 3-1 | 90 | 2 | 3 | 8.7 | |
| 21.03.2026 | NiceA | 0-4 | 28↑ | 1 | 2 | 7.0 | |
| 17.03.2026 | ChelseaA | 0-3 | 66 | – | 6.9 | ||
| 11.03.2026 | ChelseaH | 5-2 | 69 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 06.03.2026 | MonacoH | 1-3 | 25↑ | 3 | 7.3 | ||
| 17.02.2026 | MonacoA | 2-3 | 27 | – | 6.6 | ||
| 13.02.2026 | RennesA | 3-1 | 74 | 1 | 3 | 8.5 | |
| 08.02.2026 | MarseilleH | 5-0 | 75 | 2 | 1 | 3 | 10.0 |
| 01.02.2026 | StrasbourgA | 1-2 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 28.01.2026 | NewcastleH | 1-1 | 82 | 4 | 6.3 | ||
| 23.01.2026 | AuxerreA | 0-1 | 31↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 20.01.2026 | Sporting CPA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 6.5 | |
| 16.01.2026 | LilleH | 3-0 | 76 | 2 | 2 | 9.9 | |
| 04.01.2026 | Paris FCH | 2-1 | 70 | 1 | 2 | 8.6 | |
| 06.12.2025 | RennesH | 5-0 | 26↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 29.11.2025 | MonacoA | 1-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 26.11.2025 | TottenhamH | 5-3 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 04.11.2025 | Bayern MünchenH | 1-2 | 25 | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | NiceH | 1-0 | 18↑ | 2 | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | LorientA | 1-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | Stade Brestois 29A | 0-3 | 30↑ | 3 | 6.6 | ||
| 21.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-7 | 27↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 05.09.2025 | UkraineA | 0-2 | 36↑ | 2 | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | ToulouseA | 3-6 | 70 | 2 | 1 | 3 | 8.2 |
| 22.08.2025 | AngersH | 1-0 | 81 | 3 | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | NantesA | 0-1 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.08.2025 | TottenhamH | 2-2 | 97 | 1 | 2 | 8.6 | |
| 13.07.2025 | ChelseaA | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.07.2025 | Real MadridH | 4-0 | 59 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 05.07.2025 | Bayern MünchenH | 2-0 | 20↑ | 1 | 3 | 7.2 | |
| 29.06.2025 | Inter MiamiH | 4-0 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 05.06.2025 | SpainA | 5-4 | 76 | 3 | 7.5 | ||
| 31.05.2025 | InterH | 5-0 | 90 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 17.05.2025 | AuxerreH | 3-1 | 74 | 5 | 6.0 | ||
| 07.05.2025 | ArsenalH | 2-1 | 20↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.04.2025 | ArsenalA | 0-1 | 70 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.04.2025 | NiceH | 1-3 | 68 | 1 | 5 | 8.3 | |
| 22.04.2025 | NantesA | 1-1 | 63 | 2 | 7.5 |
ŞUT51
GOL10
xG7.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%19.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası37%73
- Açık oyun4%8
- Penaltı3%6
- Korner2%4
- Kontra atak2%4
- Duran top2%4
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak29%57
- Sağ ayak21%41
- Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR51 şut
- 1-15' 4 %8
- 16-30' 6 %12
- 31-45' 13 %25
- 46-60' 5 %10
- 61-75' 9 %18
- 76-90+' 14 %27
AKSİYON HARİTASI1859 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1859
- Pas1381%78
- Çalım126%7
- Top teması89%5
- Top kazanma38%2
- Uzaklaştırma37%2
- Korner kazandırma30%2
- Bloke edilen pas22%1
- İsabetsiz şut22%1
- Kurtarılan şut19%1
- Faul17%1
PİYASA DEĞERİ€100.00M+11.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ55
DİSİPLİN8kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 243 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Rennes U17
→
Rennes B
-
Rennes U17
→
Rennes B
-
2012-07-01
Rennes Jugend
→
Rennes U17
-
Rennes Jugend
→
Rennes U17
-
2010-11-01
Évreux Jugend
→
Rennes Jugend
free transfer
Évreux Jugend
→
Rennes Jugend
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
DinlenmeKadroda yok
2 maç
02.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
5 maç
12.2025
HastalıkKadroda yok
4 maç
10.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
6 maç
09.2025
Thigh problemsKadroda yok
1 maç
05.2025
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
05.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2024
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
05.2024
DarbeKadroda yok
1 maç
02.2024
SakatlıkKadroda yok
2 maç
12.2023
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
16 maç
10.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
11 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Al-Hilal SFC
%8
2026-07-22
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Super Cup2025 · Paris Saint Germain
1sarı · 1 maç
🟨
UEFA Champions League2023 · Paris Saint Germain
5sarı · 11 maç
🟨
Coupe de France2023 · Paris Saint Germain
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1069 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.1Ligue 1 2025
PERFORMANS96.81069 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
94.7
İçe kat eden kanat
93.6
Pivot forvet
93.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%100
Dakika
%74
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%100
Dakika
%80
Değer / getiri
%0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
96.8
76
100
Dakika güvenliği
82.5
76
100
Ortalama rating
7.42
7.2
100
Asist / 90
0.59
0.32
100
Kilit pas / 90
3.45
1.6
100
Pas hacmi / 90
61.46
34
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Heung-min SonLos Angeles FC · 33
%95
12gol
3asist
74scout
Major League Soccer
Michael OliseBayern München · 24
%73
14gol
19asist
78scout
€150.00M
Bundesliga
Lorenzo InsignePescara · 34
%71
5gol
3asist
72scout
€1.50M
Serie B
RaphinhaBarcelona · 29
%67
13gol
3asist
71scout
€80.00M
La Liga
Christos TzolisClub Brugge KV · 23
%66
15gol
21asist
81scout
Jupiler Pro League
NeymarSantos · 33
%66
8gol
1asist
67scout
Serie A
Aral ŞimşirFC Midtjylland · 23
%65
9gol
15asist
79scout
Superliga
HelinhoToluca · 25
%60
7gol
4asist
83scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



