Spain · Midfielder
Daniel Felipe Ruiz Rivera
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol10.27 / 90
Asist00.00 / 90
Şut71.92 / 90
Kilit pas61.65 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili113.02 / 90
Rating6.99
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 1.65 %80
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %90 %75
- Top kapma 2.74 %61
- İkili mücadele %79 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 328 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Ligue 12026 · Paris Saint Germain · 2 maç
2asist1.
🥇
UEFA Super Cup2025 · Paris Saint Germain · 1 maç
1asist1.
🥈
UEFA Nations League2020 · Spain · 3 maç
3asist2.
🥉
Euro Championship2024 · Spain · 6 maç
2gol7.
2asist3.
7.
UEFA Champions League2024 · Paris Saint Germain · 17 maç
4asist7.
9.
Coupe de France2023 · Paris Saint Germain · 5 maç
2asist9.
18.
FIFA Club World Cup2025 · Paris Saint Germain · 7 maç
2gol18.
1asist21.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA European Championship2024 Germany · Europe
🏆
UEFA Champions League2024/2025 · Europe
🏆
Coupe de France2024/2025 · France
🏆
Trophée des Champions2024/2025 · France
🏆
Ligue 12024/2025 · France
🏆
Ligue 12023/2024 · France
🏆
Coupe de France2023/2024 · France
🏆
Trophée des Champions2023/2024 · France
🏆
Ligue 12022/2023 · France
🏆
UEFA Nations League2022/2023 · Europe
🏆
UEFA U21 Championship2019 Italy · Europe
🏆
Coppa Italia2019/2020 · Italy
🏆
Segunda División2014/2015 · Spain
🥈
UEFA Nations League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2018/2019 · Italy · 2nd Place
🥈
Algarve Football Cup2017 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
11
492
1
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas10
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan21%78
Müdahale11
Faul35 kazanılan
İlk 1165 yedek
G+A / 900.37
Kart1
2025/26
37
2.260
5
5
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%45 isabet
Kilit pas36
Drible5%31 başarı
İkili kazanılan65%51
Müdahale42
Faul1412 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112710 yedek
G+A / 900.4
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25
54
3.422
5
10
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%56 isabet
Kilit pas71
Drible18%55 başarı
İkili kazanılan111%50
Müdahale67
Faul1718 kazanılan
Ofsayt9
İlk 113915 yedek
G+A / 900.39
Kart4
Kaptan1maçta
2023/24
39
1.817
1
5
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%37 isabet
Kilit pas29
Drible24%89 başarı
İkili kazanılan97%63
Müdahale47
Faul1017 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112118 yedek
G+A / 900.3
Kart5
2022/23
35
2.145
3
2
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas19
Drible23%66 başarı
İkili kazanılan115%53
Müdahale68
Faul2317 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112411 yedek
G+A / 900.21
Kart1
2021/22
39
2.779
7
5
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%56 isabet
Kilit pas38
Drible16%57 başarı
İkili kazanılan110%51
Müdahale61
Faul2425 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11336 yedek
G+A / 900.39
Kart5
2020/21
42
3.035
4
1
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%53 isabet
Kilit pas45
Drible36%78 başarı
İkili kazanılan152%60
Müdahale66
Faul1434 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11348 yedek
G+A / 900.15
Kart2
TOPLAM GOL29
İLK 1117061 yedek girdi
KART16
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
- 1-15' 2 %7
- 16-30' 6 %21
- 31-45' 6 %21
- 46-60' 7 %24
- 61-75' 3 %10
- 76-90+' 5 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3136%64
- 4-2-3-150%23
- 3-5-28%4
- 3-4-37%3
- 4-3-1-27%3
- 3-4-2-16%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar12aldığı asist
Onun asist yaptıkları18verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | MonacoH | 1-2 | 76 | 1 | 6.7 | ||
| 28.08.2026 | LilleA | 2-2 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | RennesH | 2-2 | 16↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 19.07.2026 | ArgentinaH | 1-0 | 62 | 0 | 7.1 | ||
| 14.07.2026 | FranceA | 0-2 | 78 | 1 | 7.0 | ||
| 10.07.2026 | NorwayA | 2-1 | 55 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.07.2026 | PortugalA | 0-1 | 6↑ | – | – | ||
| 02.07.2026 | AustriaH | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | UruguayA | 0-1 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 21.06.2026 | Saudi ArabiaH | 4-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 15.06.2026 | Cape Verde IslandsH | 0-0 | 71 | 5 | 7.0 | ||
| 30.05.2026 | ArsenalH | 1-1 | 95 | 3 | 7.0 | ||
| 17.05.2026 | Paris FCA | 2-1 | 81 | 1 | – | 7.2 | |
| 13.05.2026 | LensA | 0-2 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Stade Brestois 29H | 1-0 | 61 | 1 | 7.6 | ||
| 06.05.2026 | Bayern MünchenA | 1-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | LorientHC | 2-2 | 61 | 1 | 7.2 | ||
| 28.04.2026 | Bayern MünchenH | 5-4 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | AngersA | 0-3 | 45 | – | 6.6 | ||
| 22.04.2026 | NantesH | 3-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | LyonH | 1-2 | 11↑ | – | 7.3 | ||
| 20.01.2026 | Sporting CPA | 2-1 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | LilleH | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.01.2026 | Paris FCH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 13.12.2025 | MetzA | 2-3 | 45 | – | 6.6 | ||
| 10.12.2025 | Athletic ClubA | 0-0 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | RennesH | 5-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | MonacoA | 1-0 | 83 | 2 | 6.2 | ||
| 26.11.2025 | TottenhamH | 5-3 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 22.11.2025 | Le HavreH | 3-0 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 18.11.2025 | TürkiyeH | 2-2 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 15.11.2025 | GeorgiaA | 0-4 | 62 | 1 | – | 7.7 | |
| 09.11.2025 | LyonA | 2-3 | 74 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | Bayern MünchenH | 1-2 | 66 | 3 | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | NiceH | 1-0 | 25↑ | 1 | 7.2 | ||
| 01.10.2025 | BarcelonaA | 1-2 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 22.09.2025 | MarseilleA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 17.09.2025 | AtalantaH | 4-0 | 55 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 14.09.2025 | LensH | 2-0 | 19↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | ToulouseA | 3-6 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 22.08.2025 | AngersH | 1-0 | 95 | 1 | 2 | 9.3 | |
| 17.08.2025 | NantesA | 0-1 | 61 | – | 6.9 | ||
| 13.08.2025 | TottenhamH | 2-2 | 37↑ | – | 6.6 | ||
| 13.07.2025 | ChelseaA | 3-0 | 73 | – | 6.6 | ||
| 09.07.2025 | Real MadridH | 4-0 | 66 | 2 | 3 | 9.2 | |
| 05.07.2025 | Bayern MünchenH | 2-0 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 29.06.2025 | Inter MiamiH | 4-0 | 45 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 23.06.2025 | Seattle SoundersA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.06.2025 | BotafogoH | 0-1 | 35↑ | – | 7.0 | ||
| 15.06.2025 | Atletico MadridH | 4-0 | 72 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 08.06.2025 | PortugalA | 2-2 | 75 | 1 | 7.0 | ||
| 05.06.2025 | FranceH | 5-4 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 31.05.2025 | InterH | 5-0 | 84 | 1 | 7.5 | ||
| 17.05.2025 | AuxerreH | 3-1 | 60 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 07.05.2025 | ArsenalH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 03.05.2025 | StrasbourgA | 2-1 | 29↑ | 1 | 7.2 | ||
| 29.04.2025 | ArsenalA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.04.2025 | NiceH | 1-3 | 78 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 22.04.2025 | NantesA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | Le HavreH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT26
GOL1
xG1.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%3.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%69
- Açık oyun4%15
- Korner3%12
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak20%77
- Sağ ayak3%12
- Kafa3%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 7 %27
- 31-45' 6 %23
- 46-60' 5 %19
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 5 %19
AKSİYON HARİTASI3357 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3357
- Pas2763%85
- Top kazanma151%5
- Müdahale87%3
- Top teması66%2
- Uzaklaştırma42%1
- Bloke edilen pas35%1
- Faul31%1
- Korner kazandırma28%1
- Çalım28%1
- İsabetsiz şut24%1
PİYASA DEĞERİ€40.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ38
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 257 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Betis U19
→
Betis B
-
Betis U19
→
Betis B
-
2013-07-01
Real Betis Yth.
→
Betis U19
-
Real Betis Yth.
→
Betis U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
15 maç
01.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
10.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
8 maç
09.2025
Muscle bruiseKadroda yok
1 maç
05.2025
DinlenmeKadroda yok
1 maç
12.2023
Omuz sakatlığıKadroda yok
4 maç
09.2022
CezalıKadroda yok
1 maç
12.2021
Kasık sakatlığıŞüpheli
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Trophée des Champions2026 · Paris Saint Germain
1sarı · 1 maç
🟨
Coppa Italia2021 · Napoli
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1111 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.1Ligue 1 2025
PERFORMANS61.21111 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
87.5
Box-to-box orta saha
74.5
Top kapan ön libero
73.8
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%90
Dakika
%70
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%89
Dakika
%79
Değer / getiri
%0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
95.67
72
100
Dakika güvenliği
88.1
82
100
Performans skoru
61.2
76
80
Kilit pas / 90
1.46
1.4
100
Ortalama rating
7.08
7.2
98
Pas arası / 90
1.3
1.6
81
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tomás HändelFK Crvena Zvezda · 25
%95
0gol
1asist
50scout
UEFA Europa League
Selim DilliSerik Spor · 27
%94
1gol
4asist
62scout
1. Lig
Sandro TonaliNewcastle · 25
%79
1gol
1asist
51scout
€80.00M
UEFA Champions League
Tobias KochGrazer AK
%71
0gol
3asist
62scout
€400K
Bundesliga
Philipp PomerRied
%69
4gol
4asist
61scout
€400K
Bundesliga
Enver KulašinSarıyer · 22
%67
1gol
2asist
56scout
1. Lig
Dylan ChambostColumbus Crew · 28
%66
2gol
5asist
62scout
Major League Soccer
Leon KlassenGrazer AK · 25
%60
1gol
1asist
65scout
€600K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Elche CF