LİGMajor League Soccer
BU SEZON6G · 5A
Gol50.47 / 90
Asist30.28 / 90
Şut262.47 / 90
Kilit pas302.85 / 90
Başarılı dripling211.99 / 90
Kazanılan ikili524.93 / 90
Rating7.33
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.470.10
Asist
0.280.21
Şut
2.471.46
Kilit pas
2.851.67
Başarılı dripling
1.990.42
Kazanılan ikili
4.932.60
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
UEFA Nations League2020 · Italy · 6 maç
3asist2.
5.
Coppa Italia2020 · Napoli · 4 maç
1asist5.
7.
Serie A2021 · Napoli · 32 maç
9asist7.
7.
Serie A2020 · Napoli · 35 maç
19gol7.
7asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA European Championship2020 · Europe
🏆
Coppa Italia2019/2020 · Italy
🏆
Super Cup2014/2015 · Italy
🏆
Coppa Italia2013/2014 · Italy
🏆
Serie B2011/2012 · Italy
🥈
Canadian Championship2024 · Canada · 2nd Place
🥈
Canadian Championship2022 · Canada · 2nd Place
🥈
CONMEBOL/UEFA Finalissima2022 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2018/2019 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2017/2018 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2015/2016 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2013 Israel · Europe · 2nd Place
🥈
Super Cup2012/2013 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2012/2013 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 29 G+A
GolAsist
2025/26
30
1.813
6
5
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%52 isabet
Kilit pas46
Drible25%46 başarı
İkili kazanılan77%53
Müdahale14
Faul535 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 11219 yedek
G+A / 900.55
Kart3
Kaptan11maçta
2024/25
23
1.384
4
5
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%56 isabet
Kilit pas26
Drible23%49 başarı
İkili kazanılan59%50
Müdahale11
Faul225 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 11176 yedek
G+A / 900.59
Kart4
Kaptan7maçta
2023/24
20
1.522
4
4
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut48%46 isabet
Kilit pas36
Drible43%45 başarı
İkili kazanılan75%44
Müdahale10
Faul421 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11182 yedek
G+A / 900.47
Kart2
Kaptan9maçta
2022/23
10
846
5
1
7.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%53 isabet
Kilit pas20
Drible18%47 başarı
İkili kazanılan34%45
Müdahale6
Faul59 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1110
G+A / 900.64
Kart1
2021/22
38
2.666
13
10
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut80%51 isabet
Kilit pas75
Drible46%49 başarı
İkili kazanılan104%43
Müdahale26
Faul2126 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı104 kaçan
İlk 11335 yedek
G+A / 900.78
Kart2
Kaptan33maçta
2020/21
43
3.342
19
10
7.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut117%46 isabet
Kilit pas77
Drible68%60 başarı
İkili kazanılan147%47
Müdahale33
Faul1144 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı71 kaçan
İlk 11385 yedek
G+A / 900.78
Kart41
Kaptan38maçta
TOPLAM GOL3517 penaltı
İLK 117116 yedek girdi
KART10
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR35 gol
- 1-15' 7 %20
- 16-30' 3 %9
- 31-45' 4 %11
- 46-60' 7 %20
- 61-75' 5 %14
- 76-90+' 9 %26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-143%51
- 3-4-2-119%22
- 4-3-312%14
- 3-5-26%7
- 4-1-4-13%4
- 4-4-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları16verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | SpeziaHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.05.2026 | PadovaAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | Juve StabiaHC | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 19.04.2026 | CarrareseAC | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 11.04.2026 | SampdoriaHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | ReggianaAC | 1-3 | 89 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 22.03.2026 | EmpoliAC | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.03.2026 | Virtus EntellaHC | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 1 | 9.2 |
| 15.03.2026 | SudtirolAC | 0-0 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | BariHC | 4-0 | 74 | 1 | 7 | 8.0 | |
| 04.03.2026 | FrosinoneA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | PalermoHC | 2-1 | 68 | 1 | 4 | 8.3 | |
| 21.02.2026 | VeneziaA | 3-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | AvellinoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | CatanzaroH | 0-2 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | MantovaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2025 | New York Red BullsH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2025 | CharlotteH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.05.2025 | Philadelphia UnionH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | Nashville SCH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.05.2025 | CF MontrealA | 1-6 | 70 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 14.05.2025 | FC CincinnatiH | 0-1 | 69 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | DC UnitedH | 2-0 | 81 | 1 | 3 | 8.5 | |
| 03.05.2025 | New England RevolutionH | 0-2 | 33↑ | 2 | 7.0 | ||
| 26.04.2025 | New York City FCH | 0-1 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | Real Salt LakeA | 0-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | Minnesota United FCH | 0-0 | 80 | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | Inter MiamiA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 29.03.2025 | Vancouver WhitecapsH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.03.2025 | New York Red BullsA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | Inter MiamiH | 0-1 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | Chicago FireA | 1-1 | 9↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.09.2024 | Columbus CrewH | 0-2 | 70 | 3 | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | AustinH | 2-1 | 59 | 1 | 7.2 | ||
| 31.08.2024 | DC UnitedH | 1-3 | 75 | 2 | 7.0 | ||
| 20.07.2024 | CF MontrealA | 0-1 | 87 | 1 | – | 7.7 | |
| 17.07.2024 | Inter MiamiA | 3-1 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 13.07.2024 | Philadelphia UnionH | 2-1 | 51↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 06.07.2024 | Columbus CrewA | 4-0 | 35↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.07.2024 | Orlando City SCHC | 1-2 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 29.06.2024 | Atlanta United FCAC | 2-1 | 76 | 1 | – | 7.6 | |
| 22.06.2024 | New York Red BullsAC | 3-0 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 19.06.2024 | Nashville SCHC | 1-2 | 62 | 5 | 7.5 | ||
| 15.06.2024 | Chicago FireHC | 1-4 | 90 | 1 | 5 | 8.2 | |
| 25.05.2024 | FC CincinnatiH | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 4 | 8.3 |
| 18.05.2024 | CF MontrealHC | 5-1 | 59 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 16.05.2024 | Nashville SCA | 2-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 11.05.2024 | New York City FCH | 2-3 | 23↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.03.2024 | Atlanta United FCHC | 2-0 | 45 | 2 | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | New York City FCA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.03.2024 | CharlotteH | 1-0 | 87 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.03.2024 | New England RevolutionA | 0-1 | 45 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 25.02.2024 | FC CincinnatiA | 0-0 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 21.10.2023 | Orlando City SCH | 0-2 | 90 | 4 | 8.3 | ||
| 20.09.2023 | Inter MiamiA | 4-0 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 16.09.2023 | Vancouver WhitecapsH | 1-2 | 90 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 30.08.2023 | Philadelphia UnionH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 26.08.2023 | Columbus CrewA | 2-0 | 64 | 2 | 6.6 | ||
| 20.08.2023 | CF MontrealH | 2-3 | 30↑ | 1 | 1 | 6.5 | |
| 01.07.2023 | Real Salt LakeHC | 0-1 | 45 | – | 6.5 |
ŞUT31
GOL5
xG4.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%52
- Kontra atak4%13
- Açık oyun4%13
- Serbest vuruş4%13
- Korner2%6
- Penaltı1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak27%87
- Sol ayak4%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
- 1-15' 4 %13
- 16-30' 4 %13
- 31-45' 9 %29
- 46-60' 9 %29
- 61-75' 2 %6
- 76-90+' 3 %10
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 164 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-01-30
Without Club
→
Pescara
-
Without Club
→
Pescara
-
2008-07-01
Napoli U17
→
Napoli U19
-
Napoli U17
→
Napoli U19
-
2007-07-01
SSC Napoli Yout
→
Napoli U17
-
SSC Napoli Yout
→
Napoli U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
12.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
12.2021
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2021
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 949 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.0Serie B 2025
PERFORMANS88.1949 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
88.4
Çizgi kanadı
87.9
İçe kat eden kanat
86.7
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%100
Dakika
%58
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%99
Dakika
%78
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
88.1
76
100
Dakika güvenliği
66.5
76
88
Ortalama rating
7.33
7.2
100
Kilit pas / 90
2.85
1.6
100
Asist / 90
0.28
0.32
88
Pas hacmi / 90
57.47
34
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
NeymarSantos · 33
%95
8gol
1asist
67scout
Serie A
Kenan YıldızJuventus · 20
%68
10gol
6asist
71scout
€75.00M
Serie A
Jon MorcilloAlmeria · 27
%65
3gol
2asist
66scout
€2.00M
Segunda División
Mika GodtsAjax · 20
%64
16gol
13asist
82scout
€25.00M
Eredivisie
Morgan RogersAston Villa · 23
%61
3gol
5asist
66scout
€80.00M
UEFA Europa League
Anis Hadj MoussaFeyenoord · 23
%61
2gol
1asist
56scout
€20.00M
UEFA Europa League
Abdelrahman BoudahHammarby FF · 26
%60
4gol
2asist
69scout
Allsvenskan
Luis DíazBayern München · 28
%60
14gol
14asist
78scout
€7.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Toronto
Pescara
Foggia
Cavese