LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas21.16 / 90
Başarılı dripling10.58 / 90
Kazanılan ikili63.48 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.161.55
Başarılı dripling
0.581.34
Kazanılan ikili
3.483.38
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Super Cup2025 · Napoli · 2 maç
1asist1.
13.
Serie A2025 · Napoli · 34 maç
5asist13.
18.
Serie A2023 · Napoli · 37 maç
5asist18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie A2024/2025 · Italy
🏆
Serie A2022/2023 · Italy
🏆
Coppa Italia2019/2020 · Italy
🥈
Super Cup2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
CONMEBOL/UEFA Finalissima2022 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
2
155
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%55
Müdahale3
Faul11 kazanılan
İlk 112
Kart1
2025/26
40
2.545
2
6
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%37 isabet
Kilit pas47
Drible34%47 başarı
İkili kazanılan92%43
Müdahale18
Faul2532 kazanılan
İlk 113010 yedek
G+A / 900.28
Kart4
Kaptan10maçta
2024/25
39
2.963
3
4
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%38 isabet
Kilit pas59
Drible32%46 başarı
İkili kazanılan101%44
Müdahale30
Faul1533 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11363 yedek
G+A / 900.21
Kart3
Kaptan1maçta
2023/24
45
2.969
9
8
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut56%45 isabet
Kilit pas81
Drible37%44 başarı
İkili kazanılan115%44
Müdahale22
Faul1650 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı21 kaçan
İlk 11396 yedek
G+A / 900.52
Kart31
2022/23
43
1.595
4
4
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%46 isabet
Kilit pas40
Drible26%46 başarı
İkili kazanılan86%52
Müdahale27
Faul1527 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı31 kaçan
İlk 112023 yedek
G+A / 900.45
Kart3
2021/22
41
1.850
5
6
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%42 isabet
Kilit pas40
Drible23%43 başarı
İkili kazanılan93%43
Müdahale30
Faul1733 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112120 yedek
G+A / 900.54
Kart3
2020/21
46
2.410
11
4
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%55 isabet
Kilit pas44
Drible48%56 başarı
İkili kazanılan137%48
Müdahale28
Faul1857 kazanılan
İlk 112917 yedek
G+A / 900.56
Kart5
TOPLAM GOL305 penaltı
İLK 1115462 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR30 gol
- 1-15' 3 %10
- 16-30' 7 %23
- 31-45' 2 %7
- 46-60' 6 %20
- 61-75' 3 %10
- 76-90+' 9 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3105%50
- 4-2-3-151%24
- 3-4-2-128%13
- 4-1-4-110%5
- 3-5-29%4
- 3-4-38%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları19verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | ComoH | 1-2 | 91 | – | 7.3 | ||
| 22.08.2026 | GenoaA | 0-2 | 64 | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | UdineseH | 1-0 | 80 | 2 | 6.9 | ||
| 11.05.2026 | BolognaH | 2-3 | 84 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2026 | ComoAC | 0-0 | 87 | 1 | 6.5 | ||
| 24.04.2026 | CremoneseHC | 4-0 | 53 | 1 | – | 6.9 | |
| 18.04.2026 | LazioHC | 0-2 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 12.04.2026 | ParmaAC | 1-1 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | AC MilanH | 1-0 | 17↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 31.03.2026 | Bosnia & HerzegovinaA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 20.03.2026 | CagliariAC | 0-1 | 77 | 3 | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | LecceHC | 2-1 | 72 | 1 | 1 | 3 | 8.9 |
| 06.03.2026 | TorinoHC | 2-1 | 84 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 28.02.2026 | VeronaAC | 1-2 | 78 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | AtalantaA | 2-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | AS RomaHC | 2-2 | 85 | – | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | SassuoloH | 1-0 | 41↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.01.2026 | ParmaH | 0-0 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 11.01.2026 | InterA | 2-2 | 89 | – | 6.2 | ||
| 07.01.2026 | VeronaH | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 04.01.2026 | LazioA | 0-2 | 90 | 2 | – | 7.6 | |
| 28.12.2025 | CremoneseA | 0-2 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 14.12.2025 | UdineseA | 1-0 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.12.2025 | BenficaA | 2-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | JuventusH | 2-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | AS RomaA | 0-1 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.11.2025 | QarabagH | 2-0 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 22.11.2025 | AtalantaH | 3-1 | 21↑ | 1 | 6.5 | ||
| 16.11.2025 | NorwayH | 1-4 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | BolognaA | 2-0 | 67 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | Eintracht FrankfurtH | 0-0 | 65 | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | ComoH | 0-0 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 28.10.2025 | LecceA | 0-1 | 61 | 2 | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | InterH | 3-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2025 | PSV EindhovenA | 6-2 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | TorinoA | 1-0 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | GenoaH | 2-1 | 50 | 1 | 6.3 | ||
| 01.10.2025 | Sporting CPHC | 2-1 | 69 | 2 | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | AC MilanA | 2-1 | 77 | – | 7.7 | ||
| 22.09.2025 | PisaH | 3-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 18.09.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 55 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | FiorentinaA | 1-3 | 69 | 2 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | CagliariH | 1-0 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 23.08.2025 | SassuoloA | 0-2 | 76 | 1 | – | 7.0 | |
| 23.05.2025 | CagliariH | 2-0 | 61 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 18.05.2025 | ParmaA | 0-0 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | GenoaH | 2-2 | 88 | 3 | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | LecceA | 0-1 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | TorinoH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 19.04.2025 | MonzaA | 0-1 | 85 | 2 | 6.6 | ||
| 14.04.2025 | EmpoliHC | 3-0 | 82 | 1 | 7.5 | ||
| 07.04.2025 | BolognaA | 1-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | AC MilanH | 2-1 | 85 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 16.03.2025 | VeneziaA | 0-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 09.03.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 81 | 1 | 7.9 | ||
| 01.03.2025 | InterH | 1-1 | 82 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | ComoA | 2-1 | 77 | – | 6.5 | ||
| 15.02.2025 | LazioA | 2-2 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 09.02.2025 | UdineseH | 1-1 | 70 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.02.2025 | AS RomaA | 1-1 | 86 | – | 7.0 |
ŞUT49
GOL2
xG2.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%4.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası25%51
- Açık oyun12%24
- Korner7%14
- Serbest vuruş3%6
- Kontra atak2%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak45%92
- Sağ ayak4%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR49 şut
- 1-15' 5 %10
- 16-30' 5 %10
- 31-45' 3 %6
- 46-60' 13 %27
- 61-75' 11 %22
- 76-90+' 12 %24
AKSİYON HARİTASI2293 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2293
- Pas1659%76
- Top kazanma104%5
- Top teması103%5
- Çalım91%4
- Faul72%3
- Korner kazandırma47%2
- Hava topu38%2
- Kurtarılan şut27%1
- İsabetsiz şut19%1
- Müdahale18%1
PİYASA DEĞERİ€8.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ19
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 256 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
01.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
12.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
06.2023
SakatlıkŞüpheli
3 maç
05.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
02.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2021
QuarantineKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2026 · Napoli
1sarı · 1 maç
🟥
Serie A2023 · Napoli
1kırmızı · 37 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2212 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.8Serie A 2025
PERFORMANS49.52212 dk
KARARVeri yetersiz55/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
85.7
Çizgi kanadı
83.6
Baskıcı forvet
75.5
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%63
Dakika
%92
Değer / getiri
%22
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%66
Dakika
%95
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.89
7.2
96
Kilit pas / 90
1.55
1.6
97
Performans skoru
49.5
76
65
Asist / 90
0.24
0.32
75
Pas hacmi / 90
38.16
34
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Patrick SokoAlmeria · 28
%95
0gol
1asist
44scout
€1.20M
Segunda División
GiovannyJuventude · 28
%90
0gol
2asist
42scout
Serie A
Mateo SilvettiNewells Old Boys · 19
%80
2gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Anthony MartialMonterrey · 30
%76
1gol
2asist
46scout
Liga MX
Luca LangoniNew England Revolution · 23
%71
2gol
2asist
62scout
Major League Soccer
Mitchell Van BergenSparta Rotterdam · 26
%68
3gol
4asist
63scout
€3.00M
Eredivisie
Leandro TrossardArsenal · 31
%60
5gol
6asist
55scout
€20.00M
Premier League
BrennerSanta Clara · 23
%60
0gol
1asist
55scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Sassuolo
Pescara
Perugia