LİGFriendlies
BU SEZON2G · 0A
Gol20.83 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.67 / 90
Kilit pas10.42 / 90
Başarılı dripling10.42 / 90
Kazanılan ikili62.50 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 18 forvetler
- Gol 0.83 %82
- Şut 1.7 %35
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.42 %12
- Drible 0.42 %29
- İkili mücadele %26 %6
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 216 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Super Cup2025 · Napoli · 2 maç
1gol2.
5.
Serie A2025 · Napoli · 33 maç
12gol5.
5asist13.
6.
UEFA Europa League2024 · Manchester United · 15 maç
6gol6.
7.
UEFA Champions League2023 · Manchester United · 6 maç
5gol7.
15.
UEFA Europa Conference League2021 · FC Copenhagen · 11 maç
5gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FA Cup2023/2024 · England
🥈
Community Shield2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈
Bundesliga2021/2022 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 20 G+A
GolAsist
2026/27
3
216
2
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas1
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan6%26
Ofsayt4
İlk 113
G+A / 900.83
2025/26
40
3.349
15
5
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%58 isabet
Kilit pas35
Drible16%40 başarı
İkili kazanılan128%36
Müdahale5
Faul4758 kazanılan
Ofsayt21
Penaltı11 kaçan
İlk 11391 yedek
G+A / 900.54
Kart2
2024/25
52
3.238
11
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%54 isabet
Kilit pas39
Drible12%27 başarı
İkili kazanılan128%33
Müdahale8
Faul3253 kazanılan
Ofsayt22
Penaltı1
İlk 113616 yedek
G+A / 900.36
Kart2
2023/24
36
2.658
15
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%64 isabet
Kilit pas31
Drible23%47 başarı
İkili kazanılan104%38
Müdahale11
Faul2836 kazanılan
Ofsayt16
İlk 11315 yedek
G+A / 900.58
Kart2
2022/23
37
1.997
10
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%64 isabet
Kilit pas25
Drible29%48 başarı
İkili kazanılan101%37
Müdahale5
Faul2334 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112215 yedek
G+A / 900.54
Kart1
2021/22
6
136
2
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan8%35
Müdahale1
Faul4
İlk 1115 yedek
G+A / 901.32
TOPLAM GOL542 penaltı
İLK 1113642 yedek girdi
KART6
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR54 gol
- 1-15' 7 %13
- 16-30' 11 %20
- 31-45' 6 %11
- 46-60' 6 %11
- 61-75' 7 %13
- 76-90+' 17 %31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-175%44
- 4-2-3-145%27
- 3-4-1-217%10
- 3-4-316%9
- 4-3-310%6
- 4-1-4-16%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar17aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | InterA | 3-2 | 72 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 30.08.2026 | ComoH | 1-2 | 80 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 22.08.2026 | GenoaA | 0-2 | 64 | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | UdineseH | 1-0 | 82 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 17.05.2026 | PisaA | 0-3 | 85 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 11.05.2026 | BolognaH | 2-3 | 94 | 1 | – | 6.6 | |
| 02.05.2026 | ComoA | 0-0 | 87 | – | 6.2 | ||
| 24.04.2026 | CremoneseH | 4-0 | 61 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 18.04.2026 | LazioH | 0-2 | 91 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | ParmaA | 1-1 | 66 | 1 | – | 5.9 | |
| 31.03.2026 | Czech RepublicA | 1-1 | 120 | 4 | 7.3 | ||
| 20.03.2026 | CagliariA | 0-1 | 87 | – | 5.9 | ||
| 14.03.2026 | LecceH | 2-1 | 91 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 06.03.2026 | TorinoH | 2-1 | 84 | 3 | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | VeronaA | 1-2 | 96 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 22.02.2026 | AtalantaA | 2-1 | 85 | 1 | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | AS RomaH | 2-2 | 88 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | GenoaA | 2-3 | 90 | 2 | 3 | 7.7 | |
| 31.01.2026 | FiorentinaH | 2-1 | 91 | 3 | 6.7 | ||
| 28.01.2026 | ChelseaH | 2-3 | 81 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 25.01.2026 | JuventusA | 3-0 | 92 | 2 | 5.7 | ||
| 20.01.2026 | FC CopenhagenA | 1-1 | 94 | 1 | 6.0 | ||
| 17.01.2026 | SassuoloH | 1-0 | 97 | 1 | 5.9 | ||
| 14.01.2026 | ParmaH | 0-0 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 11.01.2026 | InterA | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 07.01.2026 | VeronaH | 2-2 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 04.01.2026 | LazioA | 0-2 | 86 | 1 | 5.9 | ||
| 28.12.2025 | CremoneseA | 0-2 | 89 | 2 | 5 | 9.2 | |
| 14.12.2025 | UdineseA | 1-0 | 90 | 2 | 5.3 | ||
| 10.12.2025 | BenficaA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 07.12.2025 | JuventusH | 2-1 | 90 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 30.11.2025 | AS RomaA | 0-1 | 80 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 25.11.2025 | QarabagH | 2-0 | 75 | 2 | 5.9 | ||
| 22.11.2025 | AtalantaH | 3-1 | 74 | 1 | – | 6.2 | |
| 18.11.2025 | ScotlandA | 4-2 | 84 | 1 | 5 | 7.3 | |
| 09.11.2025 | BolognaA | 2-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 04.11.2025 | Eintracht FrankfurtH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | ComoH | 0-0 | 87 | 1 | 6.0 | ||
| 28.10.2025 | LecceA | 0-1 | 29↑ | – | 5.9 | ||
| 05.10.2025 | GenoaH | 2-1 | 82 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 01.10.2025 | Sporting CPH | 2-1 | 89 | 2 | 2 | 8.7 | |
| 28.09.2025 | AC MilanA | 2-1 | 73 | – | 6.2 | ||
| 22.09.2025 | PisaH | 3-2 | 78 | – | 6.9 | ||
| 18.09.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 72 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | FiorentinaA | 1-3 | 73 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 05.09.2025 | ScotlandH | 0-0 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | Aston VillaH | 2-0 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 21.05.2025 | TottenhamA | 1-0 | 71 | 2 | 6.7 | ||
| 16.05.2025 | ChelseaA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | West HamH | 0-2 | 90 | 6 | 6.2 | ||
| 08.05.2025 | Athletic ClubH | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.05.2025 | BrentfordA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2025 | Athletic ClubA | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.04.2025 | BournemouthA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.04.2025 | WolvesH | 0-1 | 70 | – | 6.3 | ||
| 17.04.2025 | LyonH | 5-4 | 87 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | NewcastleA | 4-1 | 35↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.04.2025 | LyonA | 2-2 | 63 | 2 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | Manchester CityH | 0-0 | 71 | – | 6.3 | ||
| 01.04.2025 | Nottingham ForestA | 1-0 | 45↑ | – | 6.6 |
ŞUT64
GOL14
xG11.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%21.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası47%73
- Açık oyun12%19
- Korner3%5
- Penaltı1%2
- Kontra atak1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak34%53
- Sağ ayak21%33
- Kafa9%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR64 şut
- 1-15' 11 %17
- 16-30' 11 %17
- 31-45' 13 %20
- 46-60' 16 %25
- 61-75' 5 %8
- 76-90+' 8 %12
AKSİYON HARİTASI1265 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1265
- Pas549%46
- Top teması196%16
- Faul118%10
- Hava topu111%9
- Ofsayt56%5
- Çalım53%4
- Top kaptırma52%4
- Top kazanma27%2
- Kurtarılan şut21%2
- İsabetsiz şut18%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 174 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-28
Copenhagen
→
Sturm Graz
€1.95m
Copenhagen
→
Sturm Graz
€1.95m
2021-07-01
Copenhagen U19
→
Copenhagen
-
Copenhagen U19
→
Copenhagen
-
2020-08-01
FCK Youth
→
Copenhagen U19
-
FCK Youth
→
Copenhagen U19
-
2017-07-01
Bröndby Youth
→
FCK Youth
free transfer
Bröndby Youth
→
FCK Youth
free transfer
2012-07-01
Hörsholm
→
Bröndby Youth
free transfer
Hörsholm
→
Bröndby Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2025
otherKadroda yok
1 maç
09.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
09.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
12.2023
HastalıkKadroda yok
1 maç
11.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2023
Lower Back InjuryŞüpheli
2 maç
08.2023
Lower Back InjuryKadroda yok
1 maç
05.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2758 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.8Serie A 2025
PERFORMANS62.12758 dk
KARARİzlemeye değer70/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet
78.8
Baskıcı forvet
78.6
Bağlantı kuran forvet
78.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%82
Dakika
%99
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%80
Dakika
%98
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
62.1
76
82
Dakika güvenliği
100
76
100
Gol / 90
0.39
0.55
71
Ortalama rating
6.58
7.2
91
Tahmini xG / 90
0.344
0.42
82
İkili mücadele kazanma
36.73
56
66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andri GuðjohnsenBlackburn · 23
%95
7gol
0asist
66scout
Championship
Andrija NovakovichReggiana · 29
%80
5gol
1asist
56scout
Serie B
Ciro ImmobileParis FC · 35
%77
2gol
2asist
52scout
€2.00M
Ligue 1
Sambou SoumanoLorient · 24
%77
4gol
2asist
65scout
Ligue 1
Leo ÖstmanIF Elfsborg · 19
%75
3gol
2asist
67scout
Allsvenskan
Daryl DikeWest Brom · 25
%68
2gol
1asist
53scout
Championship
Mihailo IvanovićMillwall · 21
%62
9gol
3asist
68scout
Championship
Miloš LukovićLas Palmas · 20
%60
4gol
1asist
70scout
€4.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




