LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut51.67 / 90
Kilit pas10.33 / 90
Başarılı dripling41.34 / 90
Kazanılan ikili93.01 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 0.33 %11
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.34 %78
- Pas isabeti %89 %69
- Top kapma 0.67 %7
- İkili mücadele %38 %8
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 269 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Serie A2024 · Napoli · 34 maç
12gol7.
8.
Serie A2025 · Napoli · 33 maç
10gol8.
3asist37.
41.
UEFA Champions League2025 · Napoli · 7 maç
4gol41.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie A2024/2025 · Italy
🏆
FA Cup2023/2024 · England
🏆
League Cup2022/2023 · England
🏆
UEFA Europa League2016/2017 · Europe
🏆
League Cup2016/2017 · England
🥈
Community Shield2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 20 G+A
GolAsist
2026/27
5
389
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas2
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan10%33
Müdahale2
Faul5
İlk 115
2025/26
41
3.485
14
3
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut84%46 isabet
Kilit pas34
Drible36%51 başarı
İkili kazanılan202%52
Müdahale37
Faul3281 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11392 yedek
G+A / 900.44
Kart1
2024/25
44
3.682
15
5
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut71%61 isabet
Kilit pas31
Drible56%55 başarı
İkili kazanılan257%52
Müdahale49
Faul5278 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 11413 yedek
G+A / 900.49
Kart3
2023/24
40
2.300
8
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%48 isabet
Kilit pas14
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan131%49
Müdahale50
Faul3327 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112218 yedek
G+A / 900.39
Kart3
Kaptan2maçta
2022/23
35
1.302
2
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%62 isabet
Kilit pas8
Drible14%56 başarı
İkili kazanılan110%53
Müdahale38
Faul2917 kazanılan
İlk 111124 yedek
G+A / 900.14
Kart8
2021/22
36
2.792
1
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%44 isabet
Kilit pas23
Drible40%77 başarı
İkili kazanılan220%55
Müdahale69
Faul6237 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11333 yedek
G+A / 900.06
Kart10
2020/21
48
3.031
4
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas24
Drible45%78 başarı
İkili kazanılan230%58
Müdahale68
Faul6658 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113315 yedek
G+A / 900.18
Kart6
TOPLAM GOL433 penaltı
İLK 1116148 yedek girdi
KART28
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR43 gol
- 1-15' 10 %23
- 16-30' 8 %19
- 31-45' 8 %19
- 46-60' 1 %2
- 61-75' 8 %19
- 76-90+' 8 %19
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1108%56
- 4-3-332%16
- 3-4-2-126%13
- 4-1-4-113%7
- 3-4-38%4
- 4-2-2-27%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar17aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | ComoH | 1-2 | 56 | – | 6.2 | ||
| 22.08.2026 | GenoaA | 0-2 | 64 | – | 6.7 | ||
| 24.06.2026 | BrazilH | 0-3 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 19.06.2026 | MoroccoH | 0-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 14.06.2026 | HaitiA | 0-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | UdineseH | 1-0 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | PisaA | 0-3 | 85 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 11.05.2026 | BolognaH | 2-3 | 94 | 3 | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | ComoA | 0-0 | 87 | 3 | 6.5 | ||
| 24.04.2026 | CremoneseH | 4-0 | 88 | 1 | 6 | 7.9 | |
| 18.04.2026 | LazioH | 0-2 | 91 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2026 | ParmaA | 1-1 | 91 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 06.04.2026 | AC MilanH | 1-0 | 91 | 1 | 6.3 | ||
| 20.03.2026 | CagliariA | 0-1 | 87 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 14.03.2026 | LecceH | 2-1 | 46↑ | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | GenoaA | 2-3 | 45 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 31.01.2026 | FiorentinaH | 2-1 | 92 | 4 | 7.9 | ||
| 28.01.2026 | ChelseaH | 2-3 | 81 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2026 | JuventusA | 3-0 | 92 | – | 6.2 | ||
| 20.01.2026 | FC CopenhagenA | 1-1 | 94 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 17.01.2026 | SassuoloH | 1-0 | 97 | 2 | 7.0 | ||
| 14.01.2026 | ParmaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 11.01.2026 | InterA | 2-2 | 90 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 07.01.2026 | VeronaH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 04.01.2026 | LazioA | 0-2 | 90 | 4 | 7.0 | ||
| 28.12.2025 | CremoneseA | 0-2 | 90 | 1 | 5 | 7.6 | |
| 14.12.2025 | UdineseA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.12.2025 | BenficaA | 2-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 07.12.2025 | JuventusH | 2-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | AS RomaA | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 25.11.2025 | QarabagH | 2-0 | 90 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 22.11.2025 | AtalantaH | 3-1 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 18.11.2025 | DenmarkH | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 15.11.2025 | GreeceA | 3-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | BolognaA | 2-0 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 04.11.2025 | Eintracht FrankfurtH | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | ComoH | 0-0 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 28.10.2025 | LecceA | 0-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | InterH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.10.2025 | PSV EindhovenA | 6-2 | 90 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 12.10.2025 | BelarusH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 09.10.2025 | GreeceH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | GenoaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 01.10.2025 | Sporting CPH | 2-1 | 69 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | AC MilanA | 2-1 | 73 | 1 | 6.5 | ||
| 22.09.2025 | PisaH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 18.09.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | FiorentinaA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.09.2025 | BelarusA | 0-2 | 89 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 05.09.2025 | DenmarkA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | CagliariH | 1-0 | 90 | 4 | 5.9 | ||
| 23.08.2025 | SassuoloA | 0-2 | 89 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 23.05.2025 | CagliariH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 18.05.2025 | ParmaA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.05.2025 | GenoaH | 2-2 | 90 | 2 | 3 | 8.6 | |
| 03.05.2025 | LecceA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | TorinoH | 2-0 | 90 | 2 | 2 | 8.7 | |
| 19.04.2025 | MonzaA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 14.04.2025 | EmpoliH | 3-0 | 90 | 2 | 5 | 9.3 | |
| 07.04.2025 | BolognaA | 1-1 | 70 | 2 | 7.0 |
ŞUT107
GOL10
xG11.7
xG FARKI-1.7under performing
DÖNÜŞÜM%9.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası57%53
- Açık oyun19%18
- Korner16%15
- Kontra atak5%5
- Serbest vuruş5%5
- Taç sonrası2%2
- Diğer3%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak75%70
- Kafa18%17
- Sol ayak14%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR107 şut
- 1-15' 18 %17
- 16-30' 19 %18
- 31-45' 22 %21
- 46-60' 17 %16
- 61-75' 13 %12
- 76-90+' 18 %17
AKSİYON HARİTASI2724 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2724
- Pas1723%67
- Top kazanma168%7
- Faul143%6
- Top teması123%5
- Çalım99%4
- Hava topu83%3
- İsabetsiz şut67%3
- Top kaptırma66%3
- Kurtarılan şut57%2
- Uzaklaştırma40%2
PİYASA DEĞERİ€45.00M-10.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ32
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 249 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-01
Man Utd U18
→
Man Utd U21
-
Man Utd U18
→
Man Utd U21
-
2013-07-01
Man Utd Youth
→
Man Utd U18
-
Man Utd Youth
→
Man Utd U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kalp rahatsızlığıKadroda yok
1 maç
03.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
02.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2024
SakatlıkKadroda yok
5 maç
05.2023
Sağlık sorunuKadroda yok
4 maç
04.2023
Sağlık sorunuŞüpheli
4 maç
02.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2022
HastalıkŞüpheli
2 maç
12.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
10.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
04.2022
Bacak sakatlığıKadroda yok
2 maç
03.2022
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2021
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super Cup2025 · Napoli
1sarı · 1 maç
🟨
Premier League2021 · Manchester United
9sarı · 30 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2791 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.3Serie A 2025
PERFORMANS39.92791 dk
KARARUygun değil47/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
75.2
İleri sekiz
72.4
Top kapan ön libero
71.9
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%58
Dakika
%95
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%58
Dakika
%98
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
İkili mücadele kazanma
53.07
55
96
Gol / 90
0.32
0.18
100
Pas hacmi / 90
42.11
60
70
Performans skoru
39.9
76
52
Başarılı drible / 90
0.87
1.2
72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ryan YatesNottingham Forest · 28
%95
2gol
1asist
41scout
€8.00M
UEFA Europa League
Mame Mor FayeEsenler Erokspor · 20
%93
9gol
1asist
66scout
€2.80M
1. Lig
Yadaly DiabyGrenoble · 25
%86
9gol
1asist
61scout
€1.20M
Ligue 2
Ruben Loftus-CheekAC Milan · 29
%70
3gol
1asist
47scout
€10.00M
Serie A
Eberechi EzeArsenal · 27
%69
7gol
2asist
56scout
Premier League
Olivier NtchamSamsunspor · 29
%67
1gol
1asist
55scout
€2.80M
Süper Lig
Tommaso RubinoCarrarese · 19
%64
2gol
0asist
63scout
€2.50M
Serie B
ThalysAlmeria · 20
%60
3gol
0asist
51scout
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

