Moussa Diaby
Guinea · Attacker

Moussa Diaby

YAŞ25
BOY184
KİLO76
KULÜPGrenoble
DOĞUM YERİSaint-Pierre
LİGLigue 2
BU SEZON9G · 1A
Gol90.37 / 90
Asist10.04 / 90
Şut471.91 / 90
Kilit pas230.94 / 90
Başarılı dripling251.02 / 90
Kazanılan ikili1405.70 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 49 forvetler
Gol — %65 (0.37) Şut — %79 (1.9) Asist — %10 (0.04) Kilit pas — %44 (0.94) Drible — %71 (1.02) İkili mücadele — %96 (%52) 61 ORT. % 65 79 10 44 71 96
  • Gol 0.37 %65
  • Şut 1.9 %79
  • Asist 0.04 %10
  • Kilit pas 0.94 %44
  • Drible 1.02 %71
  • İkili mücadele %52 %96
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2211 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4. Ligue 22026 · Grenoble · 3 maç 2gol4.
14. Ligue 22025 · Grenoble · 33 maç 9gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26 33 2.211 9 1 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Grenoble 33 2.211 9 1 7.00
Şut47%57 isabet
Kilit pas23
Drible25%48 başarı
İkili kazanılan140%52
Müdahale36
Faul3144 kazanılan
Ofsayt27
İlk 11258 yedek
G+A / 900.41
Kart21
2021/22 7 64 0 0 6.28
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Clermont Foot 7 64 0 0 6.28
Şut1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan3%30
Faul21 kazanılan
Kart11
TOPLAM GOL2
İLK 1128 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %50
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 5 4-3-3 — 2 4-3-1-2 — 1 5-3-2 — 1 9 maç
  • 4-2-3-15%56
  • 4-3-32%22
  • 4-3-1-21%11
  • 5-3-21%11
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 Estac TroyesH 1-0 90 1 6.6
02.05.2026 DunkerqueA 0-1 90 1 1 7.7
25.04.2026 Le MansH 1-1 81 6.9
17.04.2026 MontpellierA 2-1 90 5 6.3
10.04.2026 GuingampA 1-1 90 2 6.9
03.04.2026 Clermont FootH 2-2 73 1 2 8.3
20.03.2026 LavalA 3-2 90 1 2 7.3
14.03.2026 Saint EtienneH 0-0 71 1 7.2
06.03.2026 RodezA 1-0 87 1 6.3
20.02.2026 NancyA 0-0 71 5.9
14.02.2026 ReimsH 0-0 81 2 7.3
06.02.2026 AnnecyA 1-1 81 1 4 7.9
30.01.2026 AmiensH 2-1 83 1 1 8.3
23.01.2026 PAUA 2-2 90 1 7.0
17.01.2026 RED Star FC 93H 0-3 74 6.7
03.01.2026 BastiaA 1-0 90 4 6.6
13.12.2025 MontpellierH 1-1 78 2 6.3
05.12.2025 NancyH 1-0 90 3 6.7
21.11.2025 BoulogneA 3-1 27 6.5
07.11.2025 RodezH 2-1 25 1 7.2
01.11.2025 AmiensA 2-3 22 1 1 7.3
28.10.2025 GuingampH 0-0 63 1 6.3
24.10.2025 RED Star FC 93A 1-0 79 1 6.3
17.10.2025 PAUH 1-1 65 1 2 7.9
04.10.2025 ReimsA 2-4 67 1 1 7.7
26.09.2025 BastiaH 0-0 28 6.7
23.09.2025 Le MansA 1-0 90 1 6.5
19.09.2025 AnnecyH 1-3 29 1 2 8.3
13.09.2025 DunkerqueH 1-0 18 6.7
30.08.2025 Saint EtienneA 1-1 20 1 1 7.6
22.08.2025 Clermont FootA 2-1 23 6.5
15.08.2025 LavalH 1-1 89 3 6.9
09.08.2025 Estac TroyesA 2-1 66 1 6.3
23.01.2022 RennesH 2-1
19.01.2022 StrasbourgH 0-2 14 6.3
16.01.2022 MonacoA 4-0 16 6.2
09.01.2022 ReimsH 0-0 1
12.12.2021 AngersA 0-1 12 1 6.7
01.12.2021 LensH 2-2 21 5.9
28.11.2021 ReimsA 1-0
ŞUT58
GOL9
xG0.0
xG FARKI+9.0over performing
DÖNÜŞÜM%15.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
89' · xG 0.0 · GOL 63' · xG 0.0 54' · xG 0.0 65' · xG 0.0 9' · xG 0.0 · GOL 7' · xG 0.0 85' · xG 0.0 67' · xG 0.0 84' · xG 0.0 52' · xG 0.0 47' · xG 0.0 36' · xG 0.0 23' · xG 0.0 14' · xG 0.0 45' · xG 0.0 47' · xG 0.0 69' · xG 0.0 25' · xG 0.0 14' · xG 0.0 54' · xG 0.0 11' · xG 0.0 30' · xG 0.0 22' · xG 0.0 79' · xG 0.0 · GOL 72' · xG 0.0 79' · xG 0.0 · GOL 70' · xG 0.0 20' · xG 0.0 3' · xG 0.0 65' · xG 0.0 39' · xG 0.0 88' · xG 0.0 61' · xG 0.0 56' · xG 0.0 28' · xG 0.0 79' · xG 0.0 · GOL 88' · xG 0.0 72' · xG 0.0 90' · xG 0.0 88' · xG 0.0 85' · xG 0.0 76' · xG 0.0 70' · xG 0.0 35' · xG 0.0 6' · xG 0.0 · GOL 48' · xG 0.0 · GOL 31' · xG 0.0 30' · xG 0.0 48' · xG 0.0 90' · xG 0.0 74' · xG 0.0 77' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 · GOL 62' · xG 0.0 65' · xG 0.0 83' · xG 0.0 76' · xG 0.0 7' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 33 (%57) Kontra atak — 9 (%16) Açık oyun — 6 (%10) Duran top — 4 (%7) Serbest vuruş — 4 (%7) Korner — 2 (%3) 58 şut
  • Asist sonrası33%57
  • Kontra atak9%16
  • Açık oyun6%10
  • Duran top4%7
  • Serbest vuruş4%7
  • Korner2%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 37 (%64) Sol ayak — 10 (%17) Kafa — 10 (%17) Diğer — 1 (%2) 58 şut
  • Sağ ayak37%64
  • Sol ayak10%17
  • Kafa10%17
  • Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR58 şut
1-15' — 8 16-30' — 7 31-45' — 5 46-60' — 8 61-75' — 13 76-90+' — 17 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 17 76-90+'
  • 1-15' 8 %14
  • 16-30' 7 %12
  • 31-45' 5 %9
  • 46-60' 8 %14
  • 61-75' 13 %22
  • 76-90+' 17 %29
PİYASA DEĞERİ€1.20M
KAÇIRDIĞI MAÇ11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 40 maç
Grenoble 33maç 2025
Guinea 2023
Clermont Foot 7maç 2021
Andrézieux 2019–2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-03 Clermont Foot Grenoble ?
2024-06-30 A. Lustenau Clermont Foot End of loan
2022-08-31 Clermont Foot A. Lustenau loan transfer
2022-07-01 Clermont B Clermont Foot -
2021-08-05 Andrézieux Clermont B free transfer
2019-07-01 Andrézieux U19 Andrézieux -
2017-07-01 Andrézieux U17 Andrézieux U19 -
2015-07-01 Andrézieux Jgd Andrézieux U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2022 SakatlıkKadroda yok 10 maç
12.2021 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Vancouver Whitecaps FC %50 2026-08-27
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2211 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.0Ligue 2 2025
PERFORMANS38.42211 dk
KARARVeri yetersiz53/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 73.5
İleri sekiz 72.6
Top kapan ön libero 70.6
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %58
Dakika %89
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %55
Dakika %92
Değer / getiri %7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
İkili mücadele kazanma 51.66 55 94
Gol / 90 0.37 0.18 100
Başarılı drible / 90 1.02 1.2 85
Performans skoru 38.4 76 50
Müdahale / 90 1.47 2.5 59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam