Ross Barkley
England · Midfielder

Ross Barkley

YAŞ32
BOY189
KİLO76
DOĞUM YERİLiverpool
LİGUEFA Super Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.86 / 90
Kilit pas62.23 / 90
Başarılı dripling20.74 / 90
Kazanılan ikili114.09 / 90
Rating7.07
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 58 orta sahalar
Kilit pas — %88 (2.23) Asist — %0 (0.00) Drible — %46 (0.74) Pas isabeti — %88 (%91) Top kapma — %11 (1.12) İkili mücadele — %23 (%41) 43 ORT. % 88 0 46 88 11 23
  • Kilit pas 2.23 %88
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.74 %46
  • Pas isabeti %91 %88
  • Top kapma 1.12 %11
  • İkili mücadele %41 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 242 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8. Euro Championship2020 · England · 6 maç 4gol15. 3asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 FIFA Intercontinental Cup2021 UAE · World
🏆 UEFA Super Cup2021/2022 · Europe
🏆 UEFA Europa League2018/2019 · Europe
🏆 FA Cup2017/2018 · England
🥈 Florida Cup2022 · World · 2nd Place
🥈 League Cup2021/2022 · England · 2nd Place
🥈 FA Cup2021/2022 · England · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2019/2020 · Europe · 2nd Place
🥈 FA Cup2019/2020 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 League Cup2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 Premier League Asia Trophy2015 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
2020 4 2021 1 2022 6 2023 9 2024 5 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 3 242 0 0 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 3 242 0 0 7.07
Şut5
Kilit pas6
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan11%41
Müdahale3
İlk 113
2025/26 24 915 3 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 22 885 3 1 6.81
UEFA Europa LeagueAston Villa 2 30 0 0 6.90
Şut14%57 isabet
Kilit pas11
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan47%47
Müdahale15
Faul98 kazanılan
İlk 11717 yedek
G+A / 900.39
Kart1
2024/25 31 723 4 1 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 24 614 3 1 6.85
UEFA Champions LeagueAston Villa 7 109 1 0 6.78
Şut13%54 isabet
Kilit pas10
Drible13%76 başarı
İkili kazanılan40%53
Müdahale17
Faul103 kazanılan
İlk 11328 yedek
G+A / 900.62
Kart4
2023/24 32 2.622 5 4 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLuton 32 2.622 5 4 7.16
Şut47%40 isabet
Kilit pas46
Drible66%66 başarı
İkili kazanılan194%51
Müdahale46
Faul2540 kazanılan
İlk 11302 yedek
G+A / 900.31
Kart6
2022/23 31 925 4 2 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nice 31 925 4 2 6.89
Şut28%61 isabet
Kilit pas31
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan47%43
Müdahale16
Faul1415 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11922 yedek
G+A / 900.58
Kart1
2021/22 33 278 1 0 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueChelsea 27 182 1 0 7.00
UEFA Champions LeagueChelsea 6 96 0 0 7.13
Şut10%50 isabet
Kilit pas15
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan21%54
Faul25 kazanılan
İlk 11231 yedek
G+A / 900.32
2020/21 31 1.576 3 1 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 28 1.536 3 1 6.89
Premier LeagueChelsea 3 40 0 0 6.75
Şut26%46 isabet
Kilit pas41
Drible30%68 başarı
İkili kazanılan78%45
Müdahale6
Faul1419 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111813 yedek
G+A / 900.23
TOPLAM GOL20
İLK 1158105 yedek girdi
KART12
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 4 61-75' — 1 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 4 %20
  • 46-60' 4 %20
  • 61-75' 1 %5
  • 76-90+' 10 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 62 3-4-2-1 — 45 4-3-3 — 23 4-4-2 — 11 3-4-1-2 — 7 3-4-3 — 5 153 maç
  • 4-2-3-162%41
  • 3-4-2-145%29
  • 4-3-323%15
  • 4-4-211%7
  • 3-4-1-27%5
  • 3-4-35%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Hull CityA 0-0 90 4 7.2
31.08.2026 ArsenalH 0-1 78 7.3
23.08.2026 BrightonA 4-0 74 1 6.7
24.05.2026 Manchester CityA 1-2 86 1 6.6
15.05.2026 LiverpoolH 4-2 52 6.7
10.05.2026 BurnleyA 2-2 80 1 4 6.9
03.05.2026 TottenhamH 1-2 85 5.6
25.04.2026 FulhamA 1-0 18 6.5
19.04.2026 SunderlandH 4-3 70 1 6.5
12.04.2026 Nottingham ForestA 1-1 77 1 7.2
22.03.2026 West HamH 2-0 67 1 7.5
15.03.2026 Manchester UnitedA 3-1 82 1 1 8.2
04.03.2026 ChelseaH 1-4 33 7.0
27.02.2026 WolvesA 2-0 34 6.9
21.02.2026 LeedsH 1-1 31 1 7.3
11.02.2026 BrightonH 1-0 33 6.5
07.02.2026 BournemouthA 1-1 9 6.6
01.02.2026 BrentfordH 0-1
30.11.2025 WolvesH 1-0 13 6.6
27.11.2025 BSC Young BoysH 2-1 30 1 6.9
23.11.2025 LeedsA 1-2 22 6.3
09.11.2025 BournemouthH 4-0 19 1 1 8.0
06.11.2025 Maccabi Tel AvivH 2-0
01.11.2025 LiverpoolA 2-0 31 2 6.3
26.10.2025 Manchester CityH 1-0 16 6.9
19.10.2025 TottenhamA 1-2 8 6.6
05.10.2025 BurnleyH 2-1 19 1 6.3
25.05.2025 Manchester UnitedA 2-0 15 1 6.6
16.05.2025 TottenhamH 2-0 9 6.6
10.05.2025 BournemouthA 0-1
03.05.2025 FulhamH 1-0 16 6.2
22.04.2025 Manchester CityA 2-1
19.04.2025 NewcastleH 4-1 8 1 6.9
15.04.2025 Paris Saint GermainH 3-2 2
09.04.2025 Paris Saint GermainA 3-1
04.01.2025 LeicesterH 2-1 76 1 1 8.2
30.12.2024 BrightonH 2-2 14 6.9
26.12.2024 NewcastleA 3-0 21 6.5
21.12.2024 Manchester CityH 2-1
14.12.2024 Nottingham ForestA 2-1 9 6.5
10.12.2024 RB LeipzigA 2-3 11 1 1 7.5
07.12.2024 SouthamptonH 1-0 31 1 6.9
04.12.2024 BrentfordH 3-1 19 6.5
01.12.2024 ChelseaA 3-0 28 6.3
27.11.2024 JuventusH 0-0 12 6.6
23.11.2024 Crystal PalaceH 2-2 90 1 2 7.9
26.10.2024 BournemouthH 1-1 45 1 2 7.3
22.10.2024 BolognaH 2-0 45 7.0
19.10.2024 FulhamA 1-3 15 1 7.2
06.10.2024 Manchester UnitedH 0-0 90 6.9
02.10.2024 Bayern MünchenH 1-0 30 6.5
29.09.2024 IpswichA 2-2 13 1 6.7
21.09.2024 WolvesH 3-1 28 6.7
17.09.2024 BSC Young BoysA 0-3 9 6.3
14.09.2024 EvertonH 3-2 45 1 1 7.3
31.08.2024 LeicesterA 1-2 28 6.6
24.08.2024 ArsenalH 0-2 14 1 6.3
17.08.2024 West HamA 1-2
11.05.2024 West HamA 3-1 39 6.6
03.05.2024 EvertonH 1-1 90 2 6.6
ŞUT20
GOL3
xG1.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%15.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
42' · xG 0.031 · GOL 41' · xG 0.028 36' · xG 0.102 33' · xG 0.59 90' · xG 0.02 56' · xG 0.056 64' · xG 0.113 · GOL 50' · xG 0.02 18' · xG 0.019 66' · xG 0.016 77' · xG 0.072 69' · xG 0.024 84' · xG 0.01 90' · xG 0.037 79' · xG 0.08 63' · xG 0.02 77' · xG 0.169 · GOL 90' · xG 0.119 68' · xG 0.096 68' · xG 0.031
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 10 (%50) Korner — 7 (%35) Açık oyun — 2 (%10) Taç sonrası — 1 (%5) 20 şut
  • Asist sonrası10%50
  • Korner7%35
  • Açık oyun2%10
  • Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%50) Kafa — 5 (%25) Sol ayak — 5 (%25) 20 şut
  • Sağ ayak10%50
  • Kafa5%25
  • Sol ayak5%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 6 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 4 %20
  • 46-60' 2 %10
  • 61-75' 6 %30
  • 76-90+' 7 %35
AKSİYON HARİTASI1810 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 14 15 15 15 16 17 18 18 19 19 20 20 20 21 22 24 24 25 25 27 28 28 29 31 32 39 40 42 45 45 46 47 51 54 75 76
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 13 14 14 14 15 16 17 18 18 18 19 20 21 21 22 24 24 25 27 27 29 31 33 35 37 38 39 41
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 5 6 6 6 6 6 7 7 8 9 12 14 14 14 14 14 14 14 15 15 16 16 19 20 37
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 11 14 14 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1810
Pas 1126 Pas — 1126 (%64) Top kaz… 139 Top kazanma — 139 (%8) Top te… 119 Top teması — 119 (%7) Top ka… 94 Top kaptırma — 94 (%5) Faul 84 Faul — 84 (%5) Çalım — 61 (%3) Hava topu — 55 (%3) Müdahale — 34 (%2) Kurtarılan şut — 19 (%1) İsabetsiz şut — 17 (%1)
  • Pas1126%64
  • Top kazanma139%8
  • Top teması119%7
  • Top kaptırma94%5
  • Faul84%5
  • Çalım61%3
  • Hava topu55%3
  • Müdahale34%2
  • Kurtarılan şut19%1
  • İsabetsiz şut17%1
PİYASA DEĞERİ€5.00M-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ51
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 185 maç
Aston Villa 86maç 2020–2026
Luton 32maç 2023
Nice 31maç 2022
Chelsea 36maç 2020–2021
England 2013–2020
Everton 2010–2016
England U19 2011–2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Luton Aston Villa € 5.9M
2023-08-09 Nice Luton
2022-09-05 Chelsea Nice
2022-09-04 Without Club Nice -
2022-08-29 Chelsea Without Club -
2021-07-03 Aston Villa Chelsea
2021-05-31 Aston Villa Chelsea End of loan
2020-09-30 Chelsea Aston Villa loan transfer
2018-01-05 Everton Chelsea € 16.9M
2013-02-12 Leeds Everton
2013-02-11 Leeds Everton End of loan
2013-01-11 Everton Leeds
2012-11-19 Sheffield Wednesday Everton
2012-11-19 Sheff Wed Everton End of loan
2012-09-14 Everton Sheff Wed loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Kadro dışıKadroda yok 5 maç
01.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 11 maç
12.2025 DarbeKadroda yok 1 maç
10.2025 Maç eksiğiKadroda yok 2 maç
09.2025 Maç eksiğiŞüpheli 2 maç
09.2025 FitnessKadroda yok 2 maç
08.2025 Injured DoubtfulKadroda yok 2 maç
04.2025 Diz sakatlığıŞüpheli 2 maç
03.2025 Baldır sakatlığıKadroda yok 13 maç
02.2025 Baldır sakatlığıŞüpheli 1 maç
11.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
11.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
09.2023 Uyluk sakatlığıŞüpheli 2 maç
06.2023 HastalıkKadroda yok 3 maç
05.2022 HastalıkŞüpheli 1 maç
05.2021 Loan agreementKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 885 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.8Premier League 2025
PERFORMANS49.1885 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 69.2
İleri sekiz 67.8
Numara 10 62.4
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %71
Dakika %51
Değer / getiri %88
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %74
Dakika %75
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 58 82 71
Performans skoru 49.1 76 65
Başarılı drible / 90 1.12 1.2 93
Gol / 90 0.31 0.18 100
İkili mücadele kazanma 46.88 55 85
Pas hacmi / 90 39.66 60 66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam