France · Attacker
Borja Sánchez Laborde
LİGPro League
BU SEZON11G · 5A
Gol110.54 / 90
Asist40.20 / 90
Şut502.45 / 90
Kilit pas271.32 / 90
Başarılı dripling180.88 / 90
Kazanılan ikili1035.04 / 90
Rating7.23
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2024 · 50 forvetler
- Gol 0.54 %76
- Şut 2.4 %86
- Asist 0.20 %65
- Kilit pas 1.32 %57
- Drible 0.88 %45
- İkili mücadele %46 %73
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1838 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Ligue 12020 · Montpellier · 38 maç
16gol4.
8asist8.
9.
Ligue 12021 · Rennes · 34 maç
12gol9.
12.
Ligue 12024 · Nice · 28 maç
11gol12.
12.
Ligue 12022 · Nice · 33 maç
13gol12.
14.
Coupe de France2020 · Montpellier · 5 maç
1asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Tournoi Maurice Revello2014 · World · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2013 Lithuania · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 28 G+A
GolAsist
2024/25
33
2.127
11
5
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%51 isabet
Kilit pas28
Drible20%48 başarı
İkili kazanılan117%46
Müdahale20
Faul3120 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı4
İlk 112310 yedek
G+A / 900.68
Kart2
2023/24
34
1.911
5
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%50 isabet
Kilit pas27
Drible18%35 başarı
İkili kazanılan76%36
Müdahale18
Faul258 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı11 kaçan
İlk 112212 yedek
G+A / 900.33
Kart1
2022/23
47
3.594
18
4
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut90%64 isabet
Kilit pas54
Drible34%46 başarı
İkili kazanılan196%45
Müdahale56
Faul3839 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11407 yedek
G+A / 900.55
2021/22
45
3.542
20
8
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut92%52 isabet
Kilit pas50
Drible15%34 başarı
İkili kazanılan175%39
Müdahale23
Faul3925 kazanılan
Ofsayt22
Penaltı2
İlk 11423 yedek
G+A / 900.71
Kart4
2020/21
38
3.270
16
8
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut77%53 isabet
Kilit pas37
Drible33%47 başarı
İkili kazanılan240%45
Müdahale43
Faul6230 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1138
G+A / 900.66
Kart3
TOPLAM GOL649 penaltı
İLK 1112831 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR64 gol
- 1-15' 3 %5
- 16-30' 10 %16
- 31-45' 14 %22
- 46-60' 16 %25
- 61-75' 11 %17
- 76-90+' 10 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-369%48
- 3-4-2-124%17
- 4-4-221%15
- 4-2-3-115%10
- 3-4-39%6
- 4-1-4-15%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar18aldığı asist
Onun asist yaptıkları15verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | Stade Brestois 29H | 6-0 | 78 | 2 | 3 | 9.3 | |
| 10.05.2025 | RennesA | 2-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 02.05.2025 | ReimsH | 1-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2025 | Paris Saint GermainA | 1-3 | 86 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | AngersH | 2-1 | 84 | 2 | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | StrasbourgA | 2-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 04.04.2025 | NantesH | 1-2 | 72 | 4 | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | MonacoA | 2-1 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 14.03.2025 | AuxerreH | 1-1 | 83 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 09.03.2025 | LyonH | 0-2 | 77 | 3 | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | Saint EtienneA | 1-3 | 62 | 2 | 7.3 | ||
| 23.02.2025 | MontpellierH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 16.02.2025 | Le HavreA | 1-3 | 81 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 08.02.2025 | LensH | 2-0 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.02.2025 | ToulouseA | 1-1 | 81 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 30.01.2025 | Bodo/GlimtH | 1-1 | 45↑ | 1 | – | 6.2 | |
| 26.01.2025 | MarseilleH | 2-0 | 88 | 2 | 7.6 | ||
| 17.01.2025 | LilleA | 2-1 | 77 | 3 | 7.5 | ||
| 11.01.2025 | ReimsA | 2-4 | 88 | 2 | 4 | 8.3 | |
| 03.01.2025 | RennesH | 3-2 | 70 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.12.2024 | MontpellierA | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 12.12.2024 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 25↑ | 1 | 6.5 | ||
| 07.12.2024 | Le HavreH | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 3 | 7.9 |
| 01.12.2024 | LyonA | 4-1 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 28.11.2024 | RangersH | 1-4 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | StrasbourgH | 2-1 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | LilleH | 2-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2024 | TwenteH | 2-2 | 65 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | Stade Brestois 29A | 0-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 27.10.2024 | MonacoH | 2-1 | 29↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.10.2024 | Ferencvarosi TCA | 1-0 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | NantesA | 1-1 | 22↑ | 2 | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | AuxerreA | 2-1 | 79 | 1 | – | 6.9 | |
| 19.05.2024 | LilleA | 2-2 | 85 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.05.2024 | Paris Saint GermainH | 1-2 | 32↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2024 | Le HavreH | 1-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 28.04.2024 | StrasbourgA | 1-3 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 24.04.2024 | MarseilleA | 2-2 | 25↑ | 1 | 6.5 | ||
| 19.04.2024 | LorientH | 3-0 | 31↑ | 2 | 7.2 | ||
| 07.04.2024 | ReimsA | 0-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 31.03.2024 | NantesH | 1-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 16.03.2024 | LensA | 1-3 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 08.03.2024 | MontpellierH | 1-2 | 73 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.03.2024 | ToulouseA | 2-1 | 26↑ | 1 | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | Clermont FootH | 0-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 16.02.2024 | LyonA | 1-0 | 59 | 1 | 6.6 | ||
| 11.02.2024 | MonacoH | 2-3 | 75 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 04.02.2024 | Stade Brestois 29A | 0-0 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 27.01.2024 | MetzH | 1-0 | 89 | 3 | 7.0 | ||
| 13.01.2024 | RennesA | 2-0 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 20.12.2023 | LensH | 2-0 | 73 | 3 | 7.2 | ||
| 16.12.2023 | Le HavreA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.12.2023 | ReimsH | 2-1 | 76 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.12.2023 | NantesA | 1-0 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 26.11.2023 | ToulouseH | 1-0 | 66 | 2 | 6.6 | ||
| 10.11.2023 | MontpellierA | 0-0 | 30↑ | 2 | 7.3 | ||
| 05.11.2023 | RennesH | 2-0 | 63 | 3 | 7.2 | ||
| 27.10.2023 | Clermont FootA | 0-1 | 58 | 2 | 6.5 | ||
| 21.10.2023 | MarseilleH | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 07.10.2023 | MetzA | 0-1 | 84 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2024 · 197 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2024
Ayak sakatlığıKadroda yok
5 maç
09.2024
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




