LİGStars League
BU SEZON1G · 0A
Gol11.11 / 90
Asist00.00 / 90
Şut22.22 / 90
Başarılı dripling11.11 / 90
Kazanılan ikili44.44 / 90
Rating7.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
1.110.33
Asist
0.000.22
Şut
2.221.29
Başarılı dripling
1.110.37
Kazanılan ikili
4.442.40
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Coupe de France2023 · Rennes · 5 maç
3asist1.
🥉
Ligue 12022 · Rennes · 37 maç
10asist3.
🥉
Ligue 12021 · Rennes · 38 maç
11gol15.
12asist3.
5.
UEFA Europa League2022 · Rennes · 7 maç
3asist5.
8.
Ligue 12023 · Rennes · 32 maç
9gol10.
6asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
QSL Cup2024/2025 · Qatar
🏆
Coupe de France2018/2019 · France
🥈
Stars League2024/2025 · Qatar · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2019/2020 · France · 2nd Place
🥈
Tournoi Maurice Revello2014 · World · 2nd Place
🥈
Ligue 22013/2014 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 24 G+A
GolAsist
2024/25
1
81
1
0
7.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%44
Müdahale1
İlk 111
G+A / 901.11
2023/24
40
2.911
12
7
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%52 isabet
Kilit pas86
Drible10%36 başarı
İkili kazanılan71%38
Müdahale35
Faul2015 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı9
İlk 11364 yedek
G+A / 900.59
Kart3
Kaptan16maçta
2022/23
44
3.600
7
13
7.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%47 isabet
Kilit pas116
Drible16%42 başarı
İkili kazanılan100%38
Müdahale56
Faul4016 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı2
İlk 11431 yedek
G+A / 900.5
Kart91
Kaptan14maçta
2021/22
45
3.728
12
12
7.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%51 isabet
Kilit pas144
Drible13%42 başarı
İkili kazanılan94%35
Müdahale53
Faul319 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1145
G+A / 900.58
Kart4
Kaptan6maçta
2020/21
43
2.933
6
6
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%51 isabet
Kilit pas74
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan83%33
Müdahale44
Faul3211 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11349 yedek
G+A / 900.37
Kart9
TOPLAM GOL349 penaltı
İLK 111166 yedek girdi
KART18
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR34 gol
- 1-15' 6 %18
- 16-30' 4 %12
- 31-45' 7 %21
- 46-60' 7 %21
- 61-75' 3 %9
- 76-90+' 7 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-344%37
- 4-4-243%36
- 4-2-3-117%14
- 4-1-4-110%8
- 5-4-13%3
- 3-4-2-12%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar14aldığı asist
Onun asist yaptıkları23verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2024 | LyonH | 3-0 | 81 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 19.05.2024 | ReimsA | 2-1 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | LensH | 1-1 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | MetzA | 2-3 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 28.04.2024 | Stade Brestois 29H | 4-5 | 90 | 2 | 2 | 7.9 | |
| 20.04.2024 | NantesA | 0-3 | 22↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.04.2024 | ToulouseH | 1-2 | 60 | 2 | 7.3 | ||
| 07.04.2024 | MonacoA | 1-0 | 66 | 2 | 6.7 | ||
| 31.03.2024 | StrasbourgA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.03.2024 | MarseilleH | 2-0 | 88 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.03.2024 | LilleA | 2-2 | 89 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 03.03.2024 | LorientH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.02.2024 | Paris Saint GermainA | 1-1 | 34↑ | 1 | 6.2 | ||
| 22.02.2024 | AC MilanH | 3-2 | 90 | 3 | 4 | 9.6 | |
| 18.02.2024 | Clermont FootH | 3-1 | 27↑ | 1 | 7.0 | ||
| 15.02.2024 | AC MilanA | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.02.2024 | Le HavreA | 0-1 | 85 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.02.2024 | MontpellierH | 2-1 | 82 | – | 7.0 | ||
| 26.01.2024 | LyonA | 2-3 | 79 | – | 6.9 | ||
| 13.01.2024 | NiceH | 2-0 | 77 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 14.12.2023 | VillarrealH | 2-3 | 55 | 1 | 6.7 | ||
| 09.12.2023 | MonacoH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 03.12.2023 | MarseilleA | 2-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2023 | Maccabi HaifaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | ReimsH | 3-1 | 72 | 1 | 1 | 1 | 8.6 |
| 12.11.2023 | LyonHC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2023 | PanathinaikosHC | 3-1 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 05.11.2023 | NiceAC | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.10.2023 | StrasbourgHC | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 26.10.2023 | PanathinaikosAC | 1-2 | 30 | – | 6.6 | ||
| 22.10.2023 | LorientAC | 2-1 | 62 | – | 7.2 | ||
| 08.10.2023 | Paris Saint GermainHC | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2023 | VillarrealAC | 1-0 | 73 | – | 7.0 | ||
| 01.10.2023 | NantesHC | 3-1 | 81 | 1 | 4 | 8.3 | |
| 24.09.2023 | MontpellierAC | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 21.09.2023 | Maccabi HaifaHC | 3-0 | 73 | 1 | – | 7.9 | |
| 16.09.2023 | LilleHC | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.09.2023 | Stade Brestois 29AC | 0-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 27.08.2023 | Le HavreHC | 2-2 | 80 | – | 7.3 | ||
| 20.08.2023 | LensAC | 1-1 | 89 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 13.08.2023 | MetzHC | 5-1 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 03.06.2023 | Stade Brestois 29A | 1-2 | 89 | 2 | 3 | 7.9 | |
| 27.05.2023 | MonacoH | 2-0 | 90 | 2 | 1 | 8.2 | |
| 21.05.2023 | AjaccioA | 0-5 | 72 | 2 | 7.2 | ||
| 14.05.2023 | Estac TroyesH | 4-0 | 87 | 1 | 3 | 9.3 | |
| 06.05.2023 | NiceA | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 8.5 | |
| 30.04.2023 | AngersH | 4-2 | 90 | 2 | 2 | 8.0 | |
| 23.04.2023 | MontpellierA | 1-0 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 15.04.2023 | ReimsH | 3-0 | 83 | 2 | 7.7 | ||
| 09.04.2023 | LyonA | 3-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 01.04.2023 | LensH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.03.2023 | Paris Saint GermainAC | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 11.03.2023 | AuxerreAC | 0-0 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 05.03.2023 | MarseilleHC | 0-1 | 86 | – | 7.5 | ||
| 26.02.2023 | NantesAC | 0-1 | 84 | 5 | 7.0 | ||
| 19.02.2023 | Clermont FootHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.02.2023 | Shakhtar DonetskAC | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 12.02.2023 | ToulouseAC | 3-1 | 70 | – | 6.2 | ||
| 04.02.2023 | LilleHC | 1-3 | 84 | – | 7.3 | ||
| 01.02.2023 | StrasbourgHC | 3-0 | 90 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 173 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
02.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Ligue 12020 · Rennes
8sarı · 37 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

