LİGBundesliga
BU SEZON4G · 1A
Gol40.55 / 90
Asist10.14 / 90
Şut121.64 / 90
Kilit pas91.23 / 90
Başarılı dripling40.55 / 90
Kazanılan ikili344.65 / 90
Rating6.84
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.640.60
Kilit pas
1.230.60
Başarılı dripling
0.550.60
Kazanılan ikili
4.652.40
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Ligue 12021 · Rennes · 37 maç
21gol3.
10.
UEFA Champions League2025 · Bayer Leverkusen · 16 maç
9gol10.
4asist12.
11.
Ligue 12020 · Rennes · 34 maç
7asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Germany
🏆
Emirates Cup2019 · World
🥈
Bundesliga2024/2025 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 26 G+A
GolAsist
2025/26
24
808
4
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas10
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan38%56
Müdahale11
Faul214 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11915 yedek
G+A / 900.56
Kart1
2024/25
19
691
2
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas10
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan30%48
Müdahale6
Faul210 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11811 yedek
G+A / 900.52
Kart1
2023/24
31
1.950
8
3
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%53 isabet
Kilit pas22
Drible17%46 başarı
İkili kazanılan113%49
Müdahale22
Faul1437 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11247 yedek
G+A / 900.51
Kart21
2022/23
22
1.718
12
5
7.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%70 isabet
Kilit pas33
Drible12%39 başarı
İkili kazanılan158%57
Müdahale37
Faul1628 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11211 yedek
G+A / 900.89
2021/22
43
3.196
21
5
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut77%66 isabet
Kilit pas52
Drible33%48 başarı
İkili kazanılan191%51
Müdahale62
Faul3845 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı2
İlk 11412 yedek
G+A / 900.73
Kart1
2020/21
37
2.697
9
7
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%50 isabet
Kilit pas47
Drible29%62 başarı
İkili kazanılan159%48
Müdahale37
Faul3643 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 11334 yedek
G+A / 900.53
Kart31
TOPLAM GOL503 penaltı
İLK 1110633 yedek girdi
KART11
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR50 gol
- 1-15' 8 %16
- 16-30' 11 %22
- 31-45' 8 %16
- 46-60' 9 %18
- 61-75' 5 %10
- 76-90+' 9 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-146%34
- 4-4-237%27
- 4-3-335%26
- 4-2-3-115%11
- 4-1-4-12%1
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar24aldığı asist
Onun asist yaptıkları15verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | 1. FC HeidenheimA | 3-3 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 17.03.2026 | ArsenalA | 2-0 | 60 | – | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | Bayern MünchenH | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 11.03.2026 | ArsenalH | 1-1 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | SC FreiburgA | 3-3 | 75 | 1 | 1 | 2 | 7.6 |
| 04.03.2026 | Hamburger SVA | 0-1 | 71 | 2 | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Union BerlinA | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 18.02.2026 | Olympiakos PiraeusA | 0-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | FC St. PauliH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Borussia MönchengladbachA | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | Eintracht FrankfurtA | 1-3 | 64 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | Werder BremenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | 1899 HoffenheimA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | VfB StuttgartH | 1-4 | 66 | 3 | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | RB LeipzigA | 1-3 | 77 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 13.12.2025 | 1.FC KölnH | 2-0 | 32↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 06.12.2025 | FC AugsburgA | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | Borussia DortmundH | 1-2 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | VfL WolfsburgA | 1-3 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | 1. FC HeidenheimH | 6-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | Bayern MünchenA | 3-0 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | SC FreiburgH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | FSV Mainz 05A | 3-4 | 11↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 18.01.2025 | Borussia MönchengladbachH | 3-1 | 8 | – | 6.7 | ||
| 14.01.2025 | FSV Mainz 05H | 1-0 | 2↑ | – | – | ||
| 10.01.2025 | Borussia DortmundA | 2-3 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 21.12.2024 | SC FreiburgH | 5-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 14.12.2024 | FC AugsburgA | 0-2 | 68 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.12.2024 | InterH | 1-0 | 12↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 07.12.2024 | FC St. PauliH | 2-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | 1. FC HeidenheimH | 5-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | Werder BremenA | 2-2 | 82 | 1 | 7.0 | ||
| 23.10.2024 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 64 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 05.10.2024 | Holstein KielH | 2-2 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.10.2024 | AC MilanH | 1-0 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 28.09.2024 | Bayern MünchenA | 1-1 | 58 | – | 6.5 | ||
| 22.09.2024 | VfL WolfsburgH | 4-3 | 34↑ | 1 | 7.2 | ||
| 19.09.2024 | FeyenoordA | 0-4 | 72 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | 1899 HoffenheimA | 1-4 | 80 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 31.08.2024 | RB LeipzigH | 2-3 | 71 | 2 | 6.6 | ||
| 23.08.2024 | Borussia MönchengladbachA | 2-3 | 25↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.05.2024 | ReimsA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 04.05.2024 | MetzA | 2-3 | 60 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 28.04.2024 | Stade Brestois 29H | 4-5 | 86 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 20.04.2024 | NantesA | 0-3 | 82 | – | 6.3 | ||
| 07.04.2024 | MonacoA | 1-0 | 46 | 1 | 6.2 | ||
| 31.03.2024 | StrasbourgA | 2-0 | 83 | – | 6.5 | ||
| 17.03.2024 | MarseilleH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.03.2024 | LilleA | 2-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 03.03.2024 | LorientH | 1-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 25.02.2024 | Paris Saint GermainA | 1-1 | 24↑ | – | 7.2 | ||
| 22.02.2024 | AC MilanH | 3-2 | 71 | – | 7.5 | ||
| 18.02.2024 | Clermont FootH | 3-1 | 90 | 2 | 3 | 9.3 | |
| 15.02.2024 | AC MilanA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.02.2024 | Le HavreA | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 03.02.2024 | MontpellierH | 2-1 | 72 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 26.01.2024 | LyonA | 2-3 | 67 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 13.01.2024 | NiceH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 |
ŞUT17
GOL4
xG2.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%23.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%71
- Kontra atak3%18
- Açık oyun2%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%65
- Kafa4%24
- Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 3 %18
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 5 %29
- 46-60' 3 %18
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 4 %24
AKSİYON HARİTASI227 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR227
- Pas143%68
- Top teması13%6
- Top kazanma10%5
- Faul8%4
- Çalım8%4
- Hava topu8%4
- Müdahale7%3
- Bloke edilen pas5%2
- Uzaklaştırma4%2
- İsabetsiz şut3%1
PİYASA DEĞERİ€8.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ82
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 176 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-01-26
Lille
→
Lyon
€11.00m
Lille
→
Lyon
€11.00m
2016-07-01
LOSC Lille U19
→
Lille
-
LOSC Lille U19
→
Lille
-
2014-07-01
LOSC Lille U17
→
LOSC Lille U19
-
LOSC Lille U17
→
LOSC Lille U19
-
2012-07-01
LOSC Lille Yth.
→
LOSC Lille U17
-
LOSC Lille Yth.
→
LOSC Lille U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
09.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2026
Arka adale sakatlığıKadroda yok
7 maç
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
6 maç
10.2025
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
25 maç
08.2025
Achilles tendon ruptureKadroda yok
1 maç
11.2024
Omuz sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2024
SakatlıkKadroda yok
2 maç
05.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
32 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
LOSC Lille
%56
2026-08-29
LOSC Lille
%60
2026-08-26
LOSC Lille
%50
2026-08-25
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 658 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.2Bundesliga 2025
PERFORMANS70.4658 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
74.0
Pivot forvet
71.3
Bağlantı kuran forvet
67.4
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%85
Dakika
%59
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%88
Dakika
%70
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
70.4
76
93
Ortalama rating
6.84
7.15
96
Gol / 90
0.55
0.42
100
Müdahale / 90
1.5
1.4
100
İkili mücadele kazanma
59.65
50
100
Dakika güvenliği
27.7
76
36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Víctor DávilaClub America · 28
%95
3gol
0asist
49scout
Liga MX
BrennerFC Cincinnati · 25
%90
6gol
1asist
68scout
€10.00M
Major League Soccer
Óscar PlanoLeganes · 34
%66
3gol
0asist
52scout
€200K
Segunda División
Carlton MorrisDerby · 30
%65
11gol
2asist
63scout
Championship
Jizz HornkampHeracles · 27
%63
10gol
1asist
72scout
Eredivisie
Osinachi EbereCruz Azul · 27
%63
4gol
0asist
56scout
Liga MX
Vincent VermeijDynamo Dresden · 31
%61
11gol
2asist
69scout
€500K
2. Bundesliga
Philipp HofmannVfL Bochum · 32
%60
12gol
6asist
71scout
€1.00M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



