LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 54 forvetler
- Gol 0.66 %96
- Şut 2.4 %85
- Asist 0.07 %30
- Kilit pas 1.20 %53
- Drible 0.60 %47
- İkili mücadele %55 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1354 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Eredivisie2026 · AZ Alkmaar
2gol5.
16.
Eredivisie2025 · Heracles · 14 maç
10gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2025/26
28
1.354
10
1
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%67 isabet
Kilit pas18
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan116%55
Müdahale16
Faul2822 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 111612 yedek
G+A / 900.73
Kart21
2024/25
26
1.590
8
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%50 isabet
Kilit pas14
Drible11%37 başarı
İkili kazanılan82%39
Müdahale9
Faul3412 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı2
İlk 11197 yedek
G+A / 900.57
Kart5
2023/24
17
1.294
10
2
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%51 isabet
Kilit pas18
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan93%48
Müdahale12
Faul2315 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı3
İlk 11152 yedek
G+A / 900.83
Kart2
2021/22
14
1.077
4
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%59 isabet
Kilit pas7
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan69%45
Müdahale15
Faul183 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11131 yedek
G+A / 900.33
Kart2
TOPLAM GOL173 penaltı
İLK 113521 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 4 %24
- 61-75' 5 %29
- 76-90+' 3 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%64
- 4-3-39%16
- 4-4-25%9
- 3-4-32%4
- 4-3-1-22%4
- 5-3-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | GO Ahead EaglesH | 5-2 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | Fortuna SittardA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | HeraclesH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | Sparta PrahaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | PSV EindhovenA | 2-1 | 5↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | UtrechtA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | FC NoahH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Sparta RotterdamH | 3-1 | 60 | – | 6.5 | ||
| 19.02.2026 | FC NoahA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | ExcelsiorA | 1-2 | 57 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | AjaxH | 1-1 | 38↑ | 1 | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | NEC NijmegenH | 1-3 | 28↑ | 1 | 6.2 | ||
| 25.01.2026 | TelstarA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | ExcelsiorH | 1-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | PEC ZwolleA | 3-1 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 10.01.2026 | FC VolendamH | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | PSV EindhovenA | 4-3 | 87 | 2 | 3 | 8.6 | |
| 06.12.2025 | TelstarH | 1-1 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | Fortuna SittardA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 22.11.2025 | GO Ahead EaglesH | 4-2 | 87 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 08.11.2025 | ExcelsiorA | 1-2 | 90 | 1 | 4 | 6.6 | |
| 02.11.2025 | PEC ZwolleH | 8-2 | 64 | 3 | 4 | 10.0 | |
| 25.10.2025 | FC VolendamA | 3-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | FeyenoordH | 0-7 | 93 | 1 | 7.9 | ||
| 05.10.2025 | TwenteA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Sparta RotterdamH | 3-0 | 76 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 20.09.2025 | NAC BredaA | 2-1 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 16.08.2025 | NEC NijmegenH | 1-4 | 13 | 1 | 2 | 5.0 | |
| 10.08.2025 | UtrechtA | 4-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | NEC NijmegenH | 1-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 14.05.2025 | PSV EindhovenA | 4-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2025 | Willem IIA | 1-2 | 69 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 23.04.2025 | GroningenA | 4-1 | 68 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 13.04.2025 | AZ AlkmaarH | 1-0 | 77 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 06.04.2025 | WaalwijkA | 0-0 | 79 | 1 | 7.0 | ||
| 30.03.2025 | TwenteH | 2-1 | 78 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 15.03.2025 | HeerenveenA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.03.2025 | Fortuna SittardA | 1-0 | 73 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2025 | PEC ZwolleH | 4-2 | 76 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 31.01.2025 | NAC BredaA | 1-1 | 63 | – | 6.2 | ||
| 28.01.2025 | GroningenH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.01.2025 | UtrechtH | 1-1 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 19.01.2025 | Almere City FCA | 0-2 | 89 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 11.01.2025 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 14.12.2024 | FeyenoordA | 5-2 | 67 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | Fortuna SittardH | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 6.6 | |
| 01.12.2024 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 90 | 4 | 6.7 | ||
| 23.11.2024 | WaalwijkH | 2-2 | 28↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.11.2024 | UtrechtA | 1-0 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | NAC BredaH | 2-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 27.10.2024 | TwenteA | 5-0 | 72 | – | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | AjaxH | 3-4 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 06.10.2024 | GO Ahead EaglesA | 4-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 27.09.2024 | HeerenveenH | 2-1 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | NEC NijmegenA | 1-2 | 14↑ | 1 | 6.2 | ||
| 05.05.2024 | WaalwijkH | 0-5 | 90 | 5 | 7.3 | ||
| 28.04.2024 | PEC ZwolleA | 3-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 14.04.2024 | HeerenveenH | 0-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 06.04.2024 | Sparta RotterdamA | 1-2 | 87 | 1 | 3 | 7.7 |
ŞUT48
GOL12
xG10.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%58
- Açık oyun8%17
- Kontra atak4%8
- Korner3%6
- Taç sonrası2%4
- Duran top2%4
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak28%58
- Kafa11%23
- Sol ayak8%17
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR48 şut
- 1-15' 7 %15
- 16-30' 10 %21
- 31-45' 8 %17
- 46-60' 9 %19
- 61-75' 8 %17
- 76-90+' 6 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 87 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-03
Willem II
→
Heracles Almelo
?
Willem II
→
Heracles Almelo
?
2022-01-24
FC Den Bosch
→
Willem II
€200k
FC Den Bosch
→
Willem II
€200k
2019-07-22
Heerenveen
→
FC Den Bosch
?
Heerenveen
→
FC Den Bosch
?
2018-07-01
Heerenveen U21
→
Heerenveen
-
Heerenveen U21
→
Heerenveen
-
2017-07-01
Heerenveen U19
→
Heerenveen U21
-
Heerenveen U19
→
Heerenveen U21
-
2015-07-01
AZ U17
→
Heerenveen U19
?
AZ U17
→
Heerenveen U19
?
2014-07-01
Ajax Youth
→
AZ U17
?
Ajax Youth
→
AZ U17
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2026
SakatlıkKadroda yok
10 maç
03.2026
SakatlıkŞüpheli
4 maç
08.2025
Red card SuspendedKadroda yok
1 maç
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
09.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
5 maç
12.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1118 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.9Eredivisie 2025
PERFORMANS76.51118 dk
KARARİzlemeye değer71/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
89.4
Pivot forvet
87.6
Baskıcı forvet
84.8
Bitirici
35.2
Pivot forvet
31.0
Bağlantı kuran forvet
26.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%94
Dakika
%80
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%94
Dakika
%81
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
76.5
78
98
Gol / 90
0.81
0.65
100
Tahmini xG / 90
3.216
0.48
100
Şut / 90
2.74
3.4
81
İsabetli şut / 90
1.85
1.8
100
Şut isabeti
67.65
48
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
BrennerFC Cincinnati · 25
%95
6gol
1asist
68scout
€10.00M
Major League Soccer
Nicolò TresoldiClub Brugge KV · 21
%85
19gol
4asist
83scout
Jupiler Pro League
Marcus ThuramInter · 28
%76
13gol
6asist
70scout
€50.00M
Serie A
Pablo FelipeGIL Vicente · 21
%64
10gol
1asist
73scout
Primeira Liga
Martin TerrierBayer Leverkusen · 28
%63
4gol
1asist
55scout
€8.00M
Bundesliga
Petar MusaFC Dallas · 27
%62
19gol
6asist
78scout
Major League Soccer
Jalen BlesaRio Ave · 24
%60
7gol
0asist
68scout
Primeira Liga
Gianluca ScamaccaAtalanta · 26
%60
10gol
1asist
70scout
€25.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

