Netherlands · Midfielder
Ruben Roosken
LİGEFL Trophy
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas31.51 / 90
Başarılı dripling10.50 / 90
Kazanılan ikili84.02 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.513.86
Başarılı dripling
0.501.29
Kazanılan ikili
4.026.43
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆
Eerste Divisie2022/2023 · Netherlands
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
6
249
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan13%65
Müdahale4
İlk 1133 yedek
2024/25
16
1.224
1
2
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas13
Drible15%37 başarı
İkili kazanılan74%50
Müdahale36
Faul188 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11151 yedek
G+A / 900.22
Kart4
2023/24
31
1.326
0
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas16
Drible18%45 başarı
İkili kazanılan97%57
Müdahale45
Faul1816 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111417 yedek
G+A / 900.14
Kart2
2021/22
35
515
0
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas5
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan36%68
Müdahale18
Faul63 kazanılan
İlk 11629 yedek
G+A / 900.17
TOPLAM GOL1
İLK 11174 yedek girdi
KART4
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-117%81
- 4-4-23%14
- 3-4-2-11%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2026 | Hull CityH | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 25.02.2026 | Stoke CityA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | MiddlesbroughA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | NorwichH | 0-3 | 48↑ | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | CoventryA | 0-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 13.08.2025 | LeicesterH | 2-2 | 70 | 1 | 7.3 | ||
| 28.01.2025 | GroningenH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | FeyenoordA | 5-2 | 45 | – | 5.9 | ||
| 07.12.2024 | Fortuna SittardH | 2-2 | 83 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 01.12.2024 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.11.2024 | WaalwijkH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 08.11.2024 | UtrechtA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | NAC BredaH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.10.2024 | TwenteA | 5-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 20.10.2024 | AjaxH | 3-4 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 06.10.2024 | GO Ahead EaglesA | 4-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 27.09.2024 | HeerenveenH | 2-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 21.09.2024 | NEC NijmegenA | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | Almere City FCH | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 01.09.2024 | PEC ZwolleA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | Willem IIH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | PSV EindhovenH | 1-3 | 60 | – | 6.5 | ||
| 19.05.2024 | Fortuna SittardH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | ExcelsiorA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | WaalwijkH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | PEC ZwolleA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | HeerenveenH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | Sparta RotterdamA | 1-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 03.04.2024 | AZ AlkmaarH | 5-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 31.03.2024 | TwenteA | 1-0 | 61 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2024 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | FeyenoordA | 3-0 | 83 | 1 | 6.5 | ||
| 03.03.2024 | Almere City FCH | 2-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 23.02.2024 | UtrechtA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2024 | PSV EindhovenA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2024 | FC VolendamH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 12.01.2024 | WaalwijkA | 1-2 | 16↑ | – | 7.0 | ||
| 17.12.2023 | FeyenoordH | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2023 | VitesseA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.12.2023 | Sparta RotterdamH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.11.2023 | Almere City FCA | 0-5 | 84 | – | 7.0 | ||
| 10.11.2023 | Fortuna SittardA | 4-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 04.11.2023 | PSV EindhovenH | 0-6 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.10.2023 | HeerenveenA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.10.2023 | TwenteH | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 07.10.2023 | GO Ahead EaglesA | 4-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 01.10.2023 | PEC ZwolleH | 2-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 28.09.2023 | AZ AlkmaarA | 1-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 23.09.2023 | FC VolendamA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2023 | UtrechtH | 1-3 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 02.09.2023 | ExcelsiorH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2023 | NEC NijmegenH | 2-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 12.08.2023 | AjaxA | 4-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 21.05.2022 | ExcelsiorH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2022 | ExcelsiorA | 3-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 15.05.2022 | Sparta RotterdamH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2022 | Willem IIA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | TwenteH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2022 | GroningenA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.04.2022 | FeyenoordH | 1-4 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 88 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-01
Heracles Almelo
→
Huddersfield
?
Heracles Almelo
→
Huddersfield
?
2021-07-01
TOP Oss
→
Heracles Almelo
?
TOP Oss
→
Heracles Almelo
?
2017-07-01
Emmen U17
→
Emmen U19
-
Emmen U17
→
Emmen U19
-
2015-07-01
FC Emmen Youth
→
Emmen U17
-
FC Emmen Youth
→
Emmen U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 179 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.0Championship 2025
PERFORMANS36.3179 dk
KARARVeri yetersiz38/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
38.5
Derinden oyun kurucu
36.1
İleri sekiz
29.0
Role fit sinyali var ama confidence 44/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%33
Performans
%47
Dakika
%32
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%51
Dakika
%50
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.67
7.1
94
Pas arası / 90
1.51
2.3
66
İkili mücadele kazanma
53.33
58
92
Performans skoru
36.3
75
48
Müdahale / 90
1.51
3.2
47
Pas hacmi / 90
17.6
50
35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marvin MehlemArminia Bielefeld · 28
%95
0gol
1asist
58scout
€1.00M
2. Bundesliga
Luka ModrićAC Milan · 40
%89
2gol
3asist
58scout
Serie A
Daniel WassBrondby · 36
%76
1gol
2asist
56scout
Superliga
Javier AquinoTigres UANL · 35
%74
0gol
2asist
55scout
Liga MX
Marky DelgadoLos Angeles FC · 30
%73
3gol
4asist
62scout
Major League Soccer
Tobías ReinhartReggiana · 25
%67
3gol
0asist
67scout
€1.00M
Serie B
Quentin MerlinRennes · 23
%60
1gol
5asist
70scout
€10.00M
Ligue 1
Thiago MaiaInternacional · 28
%60
2gol
1asist
54scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

