LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.25 / 90
Başarılı dripling10.25 / 90
Kazanılan ikili256.25 / 90
Rating6.42
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 83 defanslar
- Müdahale 3.25 %93
- Pas arası 0.50 %16
- Blok 0.25 %30
- İkili mücadele %64 %79
- Pas isabeti %84 %40
- Faul (az iyi) 1.00 %50
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 360 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
14.
Liga MX2020 · Tigres UANL · 33 maç
6asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Tournoi Maurice RevelloNone · World
🏆
Campeones CupNone · N/C America
🏆
Campeón de CampeonesNone · Mexico
🏆
Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆
Olympics MenNone · World
🏆
Pan American GamesNone · World
🏆
Liga MXNone · Mexico
🏆
Campeones Cup2023 · N/C America
🏆
Campeón de Campeones2023 · Mexico
🏆
Liga MX2022/2023 · Mexico
🏆
Concacaf Champions Cup2020 · N/C America
🏆
Liga MX2018/2019 · Mexico
🏆
Campeones Cup2018 · N/C America
🏆
Liga MX2017/2018 · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2017/2018 · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2017 · Mexico
🏆
Liga MX2016/2017 · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2016 · Mexico
🏆
Liga MX2015 · Mexico
🏆
Olympics Men2012 · World
🏆
Tournoi Maurice Revello2012 · World
🏆
Pan American Games2011 · World
🥈
FIFA Intercontinental CupNone · World · 2nd Place
🥈
CONMEBOL LibertadoresNone · South America · 2nd Place
🥈
Supercopa MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Campeón de CampeonesNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Segunda DivisiónNone · Spain · 2nd Place
🥈
Supercopa MX2024 · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2023 · Mexico · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2021 · World · 2nd Place
🥈
Campeón de Campeones2019 · Mexico · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2019 · N/C America · 2nd Place
🥈
Liga MX2016/2017 · Mexico · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2016/2017 · N/C America · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2015/2016 · N/C America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2015 · South America · 2nd Place
🥈
Segunda División2012/2013 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
6
360
0
0
6.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan25%64
Müdahale13
Faul47 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1151 yedek
Kart2
2025/26
38
2.177
0
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas27
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan103%54
Müdahale44
Faul2023 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112513 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2024/25
36
3.161
0
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas28
Drible24%60 başarı
İkili kazanılan185%60
Müdahale92
Faul3840 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11351 yedek
Kart71
2023/24
35
2.848
0
3
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas31
Drible34%58 başarı
İkili kazanılan198%59
Müdahale88
Faul2349 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11323 yedek
G+A / 900.09
Kart21
2022/23
35
2.617
0
4
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas28
Drible33%48 başarı
İkili kazanılan184%55
Müdahale77
Faul3348 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11305 yedek
G+A / 900.14
Kart71
2021/22
40
3.599
0
4
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%29 isabet
Kilit pas35
Drible54%59 başarı
İkili kazanılan277%59
Müdahale116
Faul3871 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1140
G+A / 900.1
Kart41
2020/21
34
2.606
0
6
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%36 isabet
Kilit pas33
Drible60%69 başarı
İkili kazanılan238%59
Müdahale78
Faul4070 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11331 yedek
G+A / 900.21
Kart11
TOPLAM GOL0
İLK 116415 yedek girdi
KART14
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-153%71
- 4-4-27%9
- 4-1-4-15%7
- 4-3-35%7
- 3-4-2-13%4
- 5-3-22%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | CF PachucaH | 0-2 | 70 | 0 | 6.1 | ||
| 22.08.2026 | Club AmericaH | 1-2 | 79 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | MonterreyA | 6-1 | 90 | – | 5.3 | ||
| 01.08.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | Guadalajara ChivasA | 1-0 | 66 | – | 7.3 | ||
| 18.07.2026 | PueblaH | 0-1 | 55 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | Atletico San LuisH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 4-2 | 35↑ | – | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | LeonA | 3-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Club TijuanaH | 1-2 | 94 | – | 6.6 | ||
| 08.04.2026 | Club QueretaroA | 1-1 | 6↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | PueblaA | 1-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 23.03.2026 | Tigres UANLH | 2-1 | 66 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | MonterreyH | 2-2 | 83 | – | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | TolucaA | 3-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 05.03.2026 | Club AmericaA | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | AtlasH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | NecaxaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | PachucaA | 2-0 | 45 | – | 6.0 | ||
| 31.01.2026 | Cruz AzulH | 3-4 | 68 | – | 5.9 | ||
| 18.01.2026 | Santos LagunaA | 2-2 | 96 | – | 6.9 | ||
| 14.01.2026 | Guadalajara ChivasH | 0-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 15.12.2025 | TolucaA | 2-1 | 42↑ | – | 6.9 | ||
| 12.12.2025 | TolucaH | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2025 | Cruz AzulA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Club TijuanaH | 5-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 27.11.2025 | Club TijuanaA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | Atletico San LuisH | 3-1 | 86 | 1 | – | 7.5 | |
| 02.11.2025 | MonterreyA | 1-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | Club TijuanaH | 2-0 | 96 | – | 7.5 | ||
| 23.10.2025 | PachucaA | 1-2 | 65 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | NecaxaH | 5-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | 102 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | Club QueretaroA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 25.09.2025 | AtlasH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.09.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | LeonH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 31.08.2025 | Santos LagunaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | MazatlánA | 2-2 | 67 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | Club AmericaH | 1-3 | 82 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | PueblaH | 7-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.07.2025 | TolucaA | 3-4 | 67 | 1 | – | 6.9 | |
| 20.07.2025 | FC JuarezH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | TolucaA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.05.2025 | TolucaH | 1-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2025 | NecaxaH | 2-2 | 88 | – | 6.2 | ||
| 09.05.2025 | NecaxaA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.04.2025 | MonterreyH | 2-1 | 75 | – | 7.0 | ||
| 30.03.2025 | Club AmericaA | 3-0 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | Santos LagunaH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | Club QueretaroH | 1-0 | 90 | 1 | 8.9 | ||
| 02.03.2025 | NecaxaA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.02.2025 | FC JuarezH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | LeonA | 1-0 | 104 | 1 | 7.2 | ||
| 16.02.2025 | Cruz AzulH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | AtlasH | 2-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | TolucaA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.01.2025 | Club TijuanaH | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.01.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-1 | 98 | 1 | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 224 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2010-07-01
Cruz Azul Hid.
→
CD Cruz Azul
-
Cruz Azul Hid.
→
CD Cruz Azul
-
2009-01-01
Cruz Azul Jasso
→
Cruz Azul Hid.
-
Cruz Azul Jasso
→
Cruz Azul Hid.
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga MX2022 · Tigres UANL
1kırmızı · 34 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1525 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.4Liga MX 2025
PERFORMANS52.71525 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%79
Dakika
%77
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%80
Dakika
%85
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Eirik Franke SaunesBryne · 27
%95
1gol
3asist
59scout
Eliteserien
Erik LindellDegerfors IF · 29
%81
0gol
1asist
49scout
Allsvenskan
David SimãoArouca · 35
%78
0gol
0asist
42scout
Primeira Liga
Thiago MaiaInternacional · 28
%72
2gol
1asist
54scout
Serie A
Marvin MehlemArminia Bielefeld · 28
%67
0gol
1asist
58scout
€1.00M
2. Bundesliga
Rasmus Falk JensenOdense · 33
%62
1gol
4asist
61scout
Superliga
Matisse SamoiseGent · 24
%60
2gol
2asist
65scout
Jupiler Pro League
Vitaly JaneltBrentford · 27
%60
1gol
4asist
60scout
€18.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

Tigres UANL