Gol20.13 / 90
Asist20.13 / 90
Şut40.26 / 90
Kilit pas221.41 / 90
Başarılı dripling100.64 / 90
Kazanılan ikili654.16 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 orta sahalar
- Kilit pas 1.41 %74
- Asist 0.13 %68
- Drible 0.64 %55
- Pas isabeti %79 %25
- Top kapma 2.94 %55
- İkili mücadele %47 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1406 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CupNone · Belgium
🏆
Cup2021/2022 · Belgium
🥈
Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Super Cup2022 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
19
1.406
2
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%100 isabet
Kilit pas22
Drible10%32 başarı
İkili kazanılan65%47
Müdahale28
Faul1913 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11163 yedek
G+A / 900.26
Kart5
2024/25
40
2.319
0
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas22
Drible13%41 başarı
İkili kazanılan136%46
Müdahale70
Faul7036 kazanılan
İlk 112515 yedek
G+A / 900.08
Kart82
Kaptan2maçta
2023/24
47
3.543
6
1
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%56 isabet
Kilit pas29
Drible30%38 başarı
İkili kazanılan250%54
Müdahale119
Faul5667 kazanılan
İlk 11425 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2022/23
28
1.956
1
3
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas27
Drible17%39 başarı
İkili kazanılan119%53
Müdahale47
Faul3039 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11244 yedek
G+A / 900.18
Kart1
2021/22
41
2.676
2
5
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%29 isabet
Kilit pas30
Drible24%41 başarı
İkili kazanılan148%51
Müdahale71
Faul4137 kazanılan
İlk 113110 yedek
G+A / 900.24
Kart61
2020/21
11
372
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan19%49
Müdahale5
Faul96 kazanılan
İlk 1147 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 114222 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-115%31
- 4-2-3-110%21
- 3-4-1-28%17
- 3-5-26%12
- 4-1-4-15%10
- 4-3-1-24%8
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2025 | KVC WesterloH | 2-0 | 80 | 1 | – | 6.9 | |
| 21.12.2025 | Club Brugge KVA | 2-1 | 71 | 1 | – | 7.5 | |
| 14.12.2025 | AntwerpH | 0-2 | 84 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | Union St. GilloiseA | 1-1 | 77 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 30.11.2025 | St. TruidenH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 22.11.2025 | KVC WesterloA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | GenkH | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | OH LeuvenA | 4-0 | 96 | 1 | 5.5 | ||
| 25.10.2025 | Standard LiegeH | 4-0 | 62 | – | 6.6 | ||
| 03.10.2025 | CharleroiH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | Cercle BruggeA | 2-4 | 89 | – | 6.7 | ||
| 23.09.2025 | AnderlechtA | 1-0 | 36↑ | – | 6.5 | ||
| 19.09.2025 | DenderH | 3-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | AntwerpA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 31.08.2025 | Club Brugge KVH | 1-1 | 98 | – | 7.3 | ||
| 16.08.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | Union St. GilloiseH | 2-3 | 88 | – | 6.6 | ||
| 02.08.2025 | RAAL La LouvièreH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | St. TruidenA | 3-1 | 97 | – | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | Union St. GilloiseAC | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 18.05.2025 | GenkH | 1-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | AntwerpHC | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | AnderlechtH | 0-1 | 62 | – | 6.2 | ||
| 23.04.2025 | AnderlechtA | 5-0 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 20.04.2025 | Club Brugge KVH | 0-5 | 90 | – | 5.3 | ||
| 13.04.2025 | AntwerpA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 05.04.2025 | Union St. GilloiseH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | GenkA | 4-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 16.03.2025 | KortrijkH | 1-2 | 89 | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | AntwerpA | 0-1 | 87 | 1 | 7.5 | ||
| 01.03.2025 | Club Brugge KVH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 23.02.2025 | GenkA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.02.2025 | Real BetisA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | Beerschot WilrijkH | 3-2 | 85 | 1 | – | 8.2 | |
| 13.02.2025 | Real BetisH | 0-3 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 07.02.2025 | KV MechelenA | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 02.02.2025 | AnderlechtH | 1-0 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | OH LeuvenA | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 17.01.2025 | CharleroiH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.01.2025 | DenderA | 0-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 28.11.2024 | FC LuganoA | 2-0 | 87 | – | 7.6 | ||
| 24.11.2024 | AnderlechtA | 6-0 | 75 | – | 5.9 | ||
| 10.11.2024 | Standard LiegeH | 5-0 | 45 | 1 | 7.3 | ||
| 07.11.2024 | Omonia NicosiaH | 1-0 | 75 | 1 | 8.2 | ||
| 03.11.2024 | Beerschot WilrijkA | 0-0 | 14↑ | – | 7.0 | ||
| 27.10.2024 | GenkH | 0-2 | 59 | – | 6.5 | ||
| 24.10.2024 | MoldeH | 2-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | Union St. GilloiseA | 0-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | St. TruidenA | 1-1 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 03.10.2024 | ChelseaA | 4-2 | 1↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | OH LeuvenH | 3-0 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 26.09.2024 | Cercle BruggeA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Club Brugge KVA | 2-4 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | KV MechelenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | AntwerpH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | KVC WesterloH | 4-1 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 11.08.2024 | CharleroiA | 1-0 | 70 | – | 7.2 | ||
| 04.08.2024 | DenderH | 1-2 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | KortrijkA | 0-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 02.06.2024 | GenkA | 0-1 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT8
GOL2
xG1.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%50
- Açık oyun3%38
- Duran top1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%75
- Sol ayak2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 3 %38
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1406 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS53.51406 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
77.4
Box-to-box orta saha
75.8
Top kapan ön libero
74.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%81
Dakika
%70
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%81
Dakika
%84
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Kilit pas / 90
1.41
1.4
100
Pas hacmi / 90
39.05
72
54
Performans skoru
53.5
76
70
Ortalama rating
6.77
7.2
94
Müdahale / 90
1.79
2
90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pedro ViteU.N.A.M. - Pumas · 23
%95
3gol
1asist
65scout
Liga MX
Łukasz ŁakomyOH Leuven · 24
%79
3gol
3asist
63scout
Jupiler Pro League
Ridle BakuRB Leipzig · 27
%73
2gol
3asist
63scout
€12.00M
Bundesliga
Aleix GarridoEibar · 21
%71
0gol
4asist
79scout
€1.00M
Segunda División
Quentin MerlinRennes · 23
%66
1gol
5asist
70scout
€10.00M
Ligue 1
Rihito YamamotoSt. Truiden · 24
%66
5gol
6asist
66scout
Jupiler Pro League
Simone ZanonCarrarese · 24
%60
4gol
6asist
70scout
€1.50M
Serie B
Pietro BeruattoSpezia · 27
%60
2gol
4asist
69scout
€1.00M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum