Maksim Paskotši
Estonia · Defender

Maksim Paskotši

YAŞ22
BOY188
KİLO84
KULÜPGent
DOĞUM YERİTallinn
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆 CupNone · Estonia
🏆 Baltic CupNone · Europe
🏆 Super CupNone · Estonia
🏆 Baltic Cup2024 · Europe
🏆 Baltic Cup2021 · Europe
🏆 Super Cup2020 · Estonia
🏆 Cup2019/2020 · Estonia
🥈 Esiliiga ANone · Estonia · 2nd Place
🥈 Esiliiga A2019 · Estonia · 2nd Place
🥈 Esiliiga A2018 · Estonia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
2024 0 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 5 41 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 4 41 0 0 6.60
İkili kazanılan2%50
Müdahale2
Faul1
İlk 1114 yedek
2025/26 22 1.834 3 1 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 22 1.834 3 1 6.94
Şut11%45 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan63%50
Müdahale18
Faul238 kazanılan
İlk 1122
G+A / 900.2
Kart1
2024/25 1 90 0 0 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World Cup - Qualification EuropeEstonia 1 90 0 0 7.30
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%100
İlk 111
TOPLAM GOL4
İLK 113310 yedek girdi
KART2
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 10 3-4-2-1 — 9 4-3-3 — 7 5-3-2 — 4 3-5-2 — 2 4-4-1-1 — 1 33 maç
  • 4-2-3-110%30
  • 3-4-2-19%27
  • 4-3-37%21
  • 5-3-24%12
  • 3-5-22%6
  • 4-4-1-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ28 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 OH LeuvenH 1-0 0 0
30.08.2026 Club Brugge KVH 2-1
27.08.2026 HibernianA 2-3
16.08.2026 RAAL La LouvièreA 1-2
09.08.2026 KV MechelenH 2-0 41 6.6
20.02.2026 Cercle BruggeH 0-1 33 6.7
14.02.2026 CharleroiA 2-3 87 1 6.7
07.02.2026 OH LeuvenH 1-3 92 1 7.3
30.01.2026 RAAL La LouvièreA 1-1 93 6.7
23.01.2026 Standard LiegeA 0-4 87 7.5
18.01.2026 AnderlechtH 4-2 77 7.6
27.12.2025 KVC WesterloH 2-0 90 1 2 8.7
21.12.2025 Club Brugge KVA 2-1 90 1 1 7.7
14.12.2025 AntwerpH 0-2 90 6.3
06.12.2025 Union St. GilloiseA 1-1 90 7.3
22.11.2025 KVC WesterloA 0-0 19 6.6
09.11.2025 GenkH 1-1 65 1 6.2
02.11.2025 OH LeuvenA 4-0 96 6.0
25.10.2025 Standard LiegeH 4-0 93 6.9
19.10.2025 Zulte WaregemA 4-1 90 5.6
03.10.2025 CharleroiH 2-1 90 6.7
28.09.2025 Cercle BruggeA 2-4 90 6.3
23.09.2025 AnderlechtA 1-0 95 7.9
19.09.2025 DenderH 3-0 90 1 1 7.7
31.08.2025 Club Brugge KVH 1-1 98 6.9
16.08.2025 KV MechelenA 1-1 89 1 7.0
09.08.2025 Union St. GilloiseH 2-3 90 1 3 6.3
09.06.2025 NorwayH 0-1 90 1 7.3
ŞUT15
GOL4
xG1.3
xG FARKI+2.7over performing
DÖNÜŞÜM%26.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
50' · xG 0.026 9' · xG 0.053 52' · xG 0.296 · GOL 23' · xG 0.133 · GOL 16' · xG 0.072 88' · xG 0.351 · GOL 28' · xG 0.024 23' · xG 0.072 32' · xG 0.027 6' · xG 0.057 45' · xG 0.026 25' · xG 0.007 90' · xG 0.04 · GOL 56' · xG 0.083 45' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 11 (%73) Duran top — 2 (%13) Açık oyun — 1 (%7) Asist sonrası — 1 (%7) 15 şut
  • Korner11%73
  • Duran top2%13
  • Açık oyun1%7
  • Asist sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
Kafa — 9 (%60) Sağ ayak — 4 (%27) Sol ayak — 2 (%13) 15 şut
  • Kafa9%60
  • Sağ ayak4%27
  • Sol ayak2%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
1-15' — 2 16-30' — 5 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 16-30'
  • 1-15' 2 %13
  • 16-30' 5 %33
  • 31-45' 3 %20
  • 46-60' 3 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 28 maç
Gent 27maç 2025–2026
Estonia 1maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-04 Grasshoppers Gent
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1834 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS64.01834 dk
KARARİzlemeye değer71/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 84.1
Klasik stoper 82.1
Defansif bek 79.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %60
Dakika %74
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %73
Dakika %85
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 55.65 62 90
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 64 76 84
İkili mücadele kazanma 49.61 64 78
Blok / 90 1.28 1.5 85
Ortalama rating 6.94 7.2 96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam