LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.73 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili64.39 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.00
Asist
0.000.00
Şut
0.730.00
Kilit pas
0.000.00
Başarılı dripling
0.000.00
Kazanılan ikili
4.390.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Premiership2022/2023 · Scotland
🏆
Scottish Cup2022/2023 · Scotland
🏆
League Cup2022/2023 · Scotland
🏆
Premiership2021/2022 · Scotland
🏆
League Cup2021/2022 · Scotland
🏆
Superettan2017 · Sweden
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
8
123
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan6%55
Müdahale4
İlk 1135 yedek
Kaptan1maçta
2025/26
31
2.395
1
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan86%56
Müdahale30
Faul2812 kazanılan
İlk 11274 yedek
G+A / 900.04
Kart41
Kaptan11maçta
2024/25
36
2.510
1
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas6
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan120%58
Müdahale40
Faul2213 kazanılan
İlk 11288 yedek
G+A / 900.04
Kart5
2023/24
34
2.218
1
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan117%66
Müdahale36
Faul1510 kazanılan
İlk 11268 yedek
G+A / 900.04
Kart4
Kaptan2maçta
2021/22
5
450
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan16%62
Müdahale6
Ofsayt2
İlk 115
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 118531 yedek girdi
KART12
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-356%54
- 4-4-218%17
- 3-4-2-115%15
- 3-4-1-25%5
- 5-3-25%5
- 4-3-34%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Real SociedadA | 0-0 | 0 | 0 | – | ||
| 30.08.2026 | Athletic ClubHC | 0-2 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 27.08.2026 | OsasunaH | 1-2 | 37↑ | – | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | ValenciaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.06.2026 | FranceA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2026 | JapanA | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 20.06.2026 | NetherlandsA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2026 | TunisiaH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2026 | PolandH | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.03.2026 | UkraineA | 1-3 | 59↑ | 1 | 7.3 | ||
| 19.03.2026 | LyonAC | 0-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | Real BetisAC | 1-1 | 92 | – | 7.2 | ||
| 12.03.2026 | LyonH | 1-1 | 93 | – | 6.9 | ||
| 06.03.2026 | Real MadridHC | 1-2 | 94 | – | 7.2 | ||
| 26.02.2026 | PAOKH | 1-0 | 87 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | MallorcaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | PAOKA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | EspanyolAC | 2-2 | 92 | – | 6.3 | ||
| 06.02.2026 | OsasunaHC | 1-2 | 97 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | GetafeAC | 0-0 | 93 | – | 6.6 | ||
| 25.01.2026 | Real SociedadAC | 3-1 | 94 | – | 6.6 | ||
| 22.01.2026 | LilleH | 2-1 | 94 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 18.01.2026 | Rayo VallecanoHC | 3-0 | 83 | – | 7.6 | ||
| 12.01.2026 | SevillaA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.12.2025 | OviedoA | 0-0 | 96 | – | 7.3 | ||
| 14.12.2025 | Athletic ClubH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.12.2025 | BolognaH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 07.12.2025 | Real MadridAC | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.11.2025 | EspanyolH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 27.11.2025 | LudogoretsA | 3-2 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | AlavesA | 0-1 | 73 | – | 7.2 | ||
| 18.11.2025 | SloveniaH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 15.11.2025 | SwitzerlandA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | BarcelonaHC | 2-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.11.2025 | Dinamo ZagrebA | 0-3 | 76 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | LevanteA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.10.2025 | NiceH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | Real SociedadHC | 1-1 | 46 | – | 5.9 | ||
| 13.10.2025 | KosovoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.10.2025 | SwitzerlandH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Atletico MadridH | 1-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 02.10.2025 | PAOKH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.09.2025 | VfB StuttgartA | 2-1 | 96 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | GironaH | 1-1 | 20↑ | 2 | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | EspanyolH | 0-2 | 15 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | MallorcaA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.03.2025 | Las PalmasH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | ValladolidA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | LeganesH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.03.2025 | GironaA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.02.2025 | OsasunaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 15.02.2025 | Atletico MadridA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | ValenciaA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.01.2025 | AlavesA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | Athletic ClubH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2025 | Rayo VallecanoA | 2-1 | 81 | – | 6.5 | ||
| 21.12.2024 | Real SociedadH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.12.2024 | SevillaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2024 | MallorcaH | 2-0 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT7
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%43
- Asist sonrası2%29
- Duran top1%14
- Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa6%86
- Sağ ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 4 %57
AKSİYON HARİTASI910 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %26
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR910
- Pas656%74
- Uzaklaştırma72%8
- Top kazanma38%4
- Hava topu32%4
- Top teması21%2
- Müdahale19%2
- Faul16%2
- Kurtarış13%1
- Korner kazandırma12%1
- Pas arası11%1
PİYASA DEĞERİ€5.00M-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ36
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-21
Rubin Kazan
→
Celtic
€5.00m
Rubin Kazan
→
Celtic
€5.00m
2019-07-12
IFK Göteborg
→
Rubin Kazan
€1.50m
IFK Göteborg
→
Rubin Kazan
€1.50m
2018-01-01
Brommapojkarna
→
IFK Göteborg
free transfer
Brommapojkarna
→
IFK Göteborg
free transfer
2014-01-01
IF Bromma U19
→
Brommapojkarna
-
IF Bromma U19
→
Brommapojkarna
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sırt sakatlığıKadroda yok
8 maç
04.2026
SakatlıkKadroda yok
5 maç
03.2026
DinlenmeKadroda yok
1 maç
10.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
09.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2025
Muscle bruiseKadroda yok
2 maç
08.2025
Muscle fiber tearKadroda yok
2 maç
05.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
7 maç
02.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
10.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
11.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1521 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.8La Liga 2025
PERFORMANS64.81521 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
83.6
Defansif bek
80.0
Klasik stoper
79.7
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%80
Dakika
%66
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%75
Dakika
%81
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
59.88
62
97
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
64.8
76
85
İkili mücadele kazanma
59.22
64
92
Ortalama rating
6.85
7.2
95
Müdahale / 90
1.3
2.2
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Luan PeresSantos · 31
%95
0gol
0asist
60scout
Serie A
Andrea GiorginiJuve Stabia · 23
%85
1gol
0asist
75scout
€1.80M
Serie B
Benedikt ZechSCR Altach · 35
%74
0gol
0asist
66scout
€125K
Bundesliga
Arnau ComasDeportivo La Coruna · 25
%73
0gol
0asist
74scout
€500K
Segunda División
Karol MetsFC St. Pauli · 32
%68
1gol
0asist
64scout
€600K
Bundesliga
Wout FaesMonaco · 27
%67
0gol
0asist
65scout
€10.00M
Ligue 1
Benjamín GalindoAtletico San Luis · 26
%66
0gol
0asist
58scout
Liga MX
Rafael ThyereSport Recife · 32
%60
1gol
0asist
61scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




