Vinko Soldo
Croatia · Defender

Vinko Soldo

YAŞ27
BOY185
KİLO76
DOĞUM YERİZagreb
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.21 / 90
Kilit pas10.21 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili71.50 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 86 defanslar
Müdahale — %15 (0.64) Pas arası — %0 (0.00) Blok — %64 (0.43) İkili mücadele — %19 (%47) Pas isabeti — %95 (%94) Faul (az iyi) — %53 (0.86) 41 ORT. % 15 0 64 19 95 53
  • Müdahale 0.64 %15
  • Pas arası 0.00 %0
  • Blok 0.43 %64
  • İkili mücadele %47 %19
  • Pas isabeti %94 %95
  • Faul (az iyi) 0.86 %53
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 421 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 CupNone · Bosnia and Herzegovina
🏆 1. HNL JunioriNone · Croatia
🏆 CupNone · Croatia
🏆 VeikkausliigaNone · Finland
🏆 HNLNone · Croatia
🏆 Cup2024/2025 · Bosnia and Herzegovina
🏆 Veikkausliiga2019 · Finland
🏆 Cup2016/2017 · Croatia
🏆 1. HNL Juniori2015/2016 · Croatia
🏆 HNL2015/2016 · Croatia
🏆 Cup2015/2016 · Croatia
🥈 HNLNone · Croatia · 2nd Place
🥈 Arena CupNone · World · 2nd Place
🥈 Arena Cup2018 · World · 2nd Place
🥈 HNL2016/2017 · Croatia · 2nd Place
2026/27 6 421 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigPendikspor 6 421 0 0 6.58
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan7%47
Müdahale3
Faul4
İlk 116
Kart1
2025/26 37 3.203 2 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigPendikspor 37 3.203 2 0 6.88
Şut9%44 isabet
Kilit pas6
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan80%48
Müdahale25
Faul3910 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1137
G+A / 900.06
Kart6
TOPLAM GOL3
İLK 11440 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 11 4-1-4-1 — 10 4-3-3 — 9 5-3-2 — 3 3-5-2 — 2 4-3-1-2 — 2 37 maç
  • 4-2-3-111%30
  • 4-1-4-110%27
  • 4-3-39%24
  • 5-3-23%8
  • 3-5-22%5
  • 4-3-1-22%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 D. DenicD. Denic 1 B. KaradenizB. Karadeniz Soldo 2
MAÇ GEÇMİŞİ43 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 ÜmraniyesporH 1-0 89 0 7.4
01.09.2026 SarıyerA 2-0 0 0
28.08.2026 BandırmasporH 1-1 65 6.7
22.08.2026 AntalyasporA 2-3 90 6.6
16.08.2026 KeçiörengücüA 4-1 87 6.2
10.08.2026 Batman PetrolsporH 2-2 90 1 6.0
07.05.2026 Bodrum FKA 2-0 84 6.5
26.04.2026 BolusporH 2-0 83 7.3
19.04.2026 76 Iğdır BelediyesporA 1-1 90 6.7
11.04.2026 Yeni ÇorumsporH 1-1 73 6.7
07.04.2026 Manisa BBSKA 2-0 87 1 6.9
03.04.2026 HataysporH 4-1 90 7.2
21.03.2026 ÜmraniyesporA 0-0 83 6.7
14.03.2026 İstanbulsporH 1-1 91 6.9
10.03.2026 Serik BelediyesporA 3-4 97 1 1 7.3
06.03.2026 Van BBH 1-1 81 1 2 7.6
01.03.2026 Adana DemirsporA 0-5 45 7.2
23.02.2026 KeçiörengücüH 0-1 90 2 6.9
19.02.2026 SakaryasporA 0-2 85 6.9
15.02.2026 SarıyerH 2-0 89 7.2
07.02.2026 AmedH 0-2 91 6.6
01.02.2026 SivassporA 0-0 83 7.2
17.01.2026 BandırmasporA 4-1 90 5.9
11.01.2026 BB BodrumsporH 0-0 90 1 6.9
27.12.2025 EroksporH 0-0 90 7.0
20.12.2025 BolusporA 1-2 90 6.5
14.12.2025 76 Iğdır BelediyesporH 1-1 90 6.7
08.12.2025 Yeni ÇorumsporA 2-0 90 1 6.9
28.11.2025 Manisa BBSKH 2-0 90 7.3
22.11.2025 HataysporA 0-1 90 7.3
09.11.2025 ÜmraniyesporH 3-0 90 7.5
02.11.2025 İstanbulsporA 0-0 90 6.9
25.10.2025 Serik BelediyesporH 4-0 90 7.3
18.10.2025 Van BBA 1-1 90 6.5
04.10.2025 Adana DemirsporH 3-0 90 6.9
29.09.2025 KeçiörengücüA 0-0 90 6.9
25.09.2025 SakaryasporH 4-1 90 6.9
21.09.2025 SarıyerA 0-2 90 7.0
14.09.2025 AmedA 2-1 90 6.3
31.08.2025 SivassporH 2-1 93 6.6
24.08.2025 Erzurum BBA 3-3 58 5.9
16.08.2025 BandırmasporH 2-0 90 6.9
10.08.2025 BB BodrumsporA 1-1 90 1 6.5
ŞUT18
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
55' · xG 0.0 · GOL 22' · xG 0.0 64' · xG 0.0 52' · xG 0.0 44' · xG 0.0 16' · xG 0.0 · GOL 8' · xG 0.0 31' · xG 0.0 · GOL 4' · xG 0.0 90' · xG 0.0 22' · xG 0.0 40' · xG 0.0 88' · xG 0.0 80' · xG 0.0 76' · xG 0.0 80' · xG 0.0 90' · xG 0.0 59' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 10 (%56) Duran top — 5 (%28) Asist sonrası — 1 (%6) Taç sonrası — 1 (%6) Açık oyun — 1 (%6) 18 şut
  • Korner10%56
  • Duran top5%28
  • Asist sonrası1%6
  • Taç sonrası1%6
  • Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
Kafa — 10 (%56) Sol ayak — 6 (%33) Sağ ayak — 2 (%11) 18 şut
  • Kafa10%56
  • Sol ayak6%33
  • Sağ ayak2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 3 %17
  • 31-45' 3 %17
  • 46-60' 3 %17
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 6 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 43 maç
Pendikspor 43maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-16 FK Sarajevo Pendikspor
2023-07-02 Dinamo Zagreb FK Sarajevo
2023-07-01 Slaven Belupo FK Sarajevo free transfer
2023-07-01 NK Slaven Belupo Dinamo Zagreb
2021-07-14 Dinamo Zagreb NK Slaven Belupo
2021-07-13 Dinamo Zagreb Slaven Belupo ?
2021-06-30 Diósgyőr Dinamo Zagreb End of loan
2021-01-15 Dinamo Zagreb Diosgyori VTK
2021-01-14 Slaven Belupo Dinamo Zagreb End of loan
2020-01-29 Dinamo Zagreb NK Slaven Belupo
2020-01-27 Dinamo Zagreb Slaven Belupo loan transfer
2019-11-30 KuPS Dinamo Zagreb End of loan
2019-03-21 Dinamo Zagreb KuPS loan transfer
2018-12-31 NK Rudes Dinamo Zagreb End of loan
2018-07-23 Dinamo Zagreb NK Rudes loan transfer
2018-06-30 Cibalia Dinamo Zagreb End of loan
2018-01-26 Dinamo Zagreb Cibalia loan transfer
2017-12-31 NK Lokomotiva Dinamo Zagreb End of loan
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3203 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.91. Lig 2025
PERFORMANS51.33203 dk
KARARİzlemeye değer62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 76.5
Klasik stoper 75.8
Defansif bek 73.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %35
Dakika %100
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %42
Dakika %99
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 51.36 62 83
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 51.3 76 68
İkili mücadele kazanma 48.48 64 76
Ortalama rating 6.88 7.2 96
Pas arası / 90 1.04 1.8 58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam