Tiago Silva
Brazil · Defender

Tiago Silva

YAŞ28
BOY182
KİLO84
DOĞUM YERİOliveira
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.17 / 90
Kazanılan ikili132.18 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 83 defanslar
Müdahale — %18 (1.01) Pas arası — %43 (1.01) Blok — %80 (0.84) İkili mücadele — %55 (%57) Pas isabeti — %95 (%91) Faul (az iyi) — %71 (0.67) 60 ORT. % 18 43 80 55 95 71
  • Müdahale 1.01 %18
  • Pas arası 1.01 %43
  • Blok 0.84 %80
  • İkili mücadele %57 %55
  • Pas isabeti %91 %95
  • Faul (az iyi) 0.67 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 536 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Mineiro 1None · Brazil
🏆 Supercopa do BrasilNone · Brazil
🏆 Serie ANone · Brazil
🏆 Copa do BrasilNone · Brazil
🏆 Mineiro 12023 · Brazil
🏆 Mineiro 12022 · Brazil
🏆 Supercopa do Brasil2022 · Brazil
🏆 Copa do Brasil2021 · Brazil
🏆 Serie A2021 · Brazil
🏆 Mineiro 12017 · Brazil
🥈 Mineiro 1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Copa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈 Paranaense 1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Paranaense 12020 · Brazil · 2nd Place
🥈 Mineiro 12016 · Brazil · 2nd Place
🥈 Copa do Brasil2016 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
2020 2 2021 4 2022 0 2023 3 2024 2 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 6 536 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXU.N.A.M. - Pumas 6 536 0 0 6.73
Şut1
İkili kazanılan13%57
Müdahale6
Faul4
İlk 116
2025/26 40 3.509 1 1 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXU.N.A.M. - Pumas 40 3.509 1 1 6.74
Şut14%21 isabet
Kilit pas8
İkili kazanılan90%50
Müdahale32
Faul347 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1140
G+A / 900.05
Kart101
Kaptan1maçta
2024/25 32 2.787 2 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXU.N.A.M. - Pumas 32 2.787 2 0 6.95
Şut7%43 isabet
Kilit pas7
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan105%59
Müdahale53
Faul268 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı11 kaçan
İlk 11311 yedek
G+A / 900.06
Kart8
Kaptan3maçta
2023/24 47 3.614 2 1 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXU.N.A.M. - Pumas 37 3.248 2 1 6.97
Serie AAtletico-MG 10 366 0 0 7.00
Şut17%29 isabet
Kilit pas6
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan154%53
Müdahale73
Faul4211 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11416 yedek
G+A / 900.07
Kart163
2022/23 36 1.748 0 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico-MG 36 1.748 0 0 6.93
Şut10%10 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan87%52
Müdahale24
Faul367 kazanılan
İlk 111818 yedek
Kart8
2021/22 35 3.108 3 1 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico-MG 29 2.558 3 1 7.01
Serie AAtletico Goianiense 6 550 0 0 7.10
Şut19%26 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan155%53
Müdahale39
Faul6621 kazanılan
İlk 11341 yedek
G+A / 900.12
Kart7
Kaptan1maçta
2020/21 23 1.501 1 1 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACoritiba 23 1.501 1 1 6.86
Şut7%14 isabet
Kilit pas7
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan68%48
Müdahale21
Faul3813 kazanılan
İlk 11176 yedek
G+A / 900.12
Kart8
TOPLAM GOL84 penaltı
İLK 11751 yedek girdi
KART22
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 2 %25
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 2 %25
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 1 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 20 5-3-2 — 13 4-4-2 — 10 3-1-4-2 — 9 4-1-3-2 — 4 4-3-3 — 4 60 maç
  • 4-2-3-120%33
  • 5-3-213%22
  • 4-4-210%17
  • 3-1-4-29%15
  • 4-1-3-24%7
  • 4-3-34%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 P. ViteP. Vite 1 S. TrigosS. Trigos Silva 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Club TijuanaA 2-0 90 1 6.9
24.08.2026 NecaxaH 1-1 85 6.9
16.08.2026 Club QueretaroH 0-0 81 6.9
01.08.2026 FC JuarezA 1-5 91 6.6
22.07.2026 TolucaA 1-2 93 6.9
18.07.2026 CF PachucaH 0-3 96 6.2
25.05.2026 Cruz AzulH 1-2 91 6.6
22.05.2026 Cruz AzulA 0-0 88 7.2
18.05.2026 CF PachucaH 1-0 95 6.9
15.05.2026 CF PachucaA 1-0 87 7.3
11.05.2026 Club AmericaH 3-3 90 1 1 7.6
03.05.2026 Club AmericaA 3-3 89 5.7
25.04.2026 PachucaA 0-2 45 6.6
22.04.2026 FC JuarezHC 4-2 95 7.3
18.04.2026 Atletico San LuisA 0-2 91 1 6.9
12.04.2026 MazatlánH 3-1 89 1 1 6.7
06.04.2026 Guadalajara ChivasA 2-2 54 7.0
15.03.2026 Cruz AzulH 2-2 68 5.9
07.03.2026 NecaxaA 0-1 92 2 7.0
04.03.2026 TolucaH 2-3 88 6.3
28.02.2026 Club TijuanaA 1-1 90 1 6.9
22.02.2026 MonterreyH 2-0 86 1 7.0
14.02.2026 PueblaA 2-3 93 6.9
08.02.2026 AtlasA 2-2 82 6.5
31.01.2026 Santos LagunaH 4-0 90 6.6
18.01.2026 LeonH 1-1 90 6.9
15.01.2026 Tigres UANLA 0-1 90 7.9
11.01.2026 Club QueretaroH 1-1 90 1 7.0
21.11.2025 PachucaA 3-1 90 6.9
09.11.2025 Cruz AzulA 2-3 90 1 6.5
02.11.2025 Club TijuanaH 4-1 90 6.5
26.10.2025 LeonA 1-1 90 2 6.0
23.10.2025 Atletico San LuisH 0-1 90 6.9
19.10.2025 MonterreyA 1-1 90 6.6
06.10.2025 Guadalajara ChivasH 1-2 98 6.7
28.09.2025 Club AmericaA 4-1 90 1 5.9
24.09.2025 FC JuarezA 3-1 90 5.3
21.09.2025 Tigres UANLH 1-1 90 6.7
13.09.2025 MazatlánA 1-4 90 5.9
31.08.2025 AtlasH 1-0 90 1 6.9
24.08.2025 PueblaH 0-0 98 7.9
17.08.2025 TolucaA 1-1 90 6.3
11.08.2025 NecaxaH 1-1 90 7.0
26.07.2025 Club QueretaroA 0-2 90 7.5
20.07.2025 PachucaH 2-3 90 6.9
13.07.2025 Santos LagunaA 3-0 90 1 6.6
05.05.2025 MonterreyAC 2-0 90 6.5
28.04.2025 FC JuarezAC 1-1 90 7.0
20.04.2025 Tigres UANLAC 2-1 90 6.6
17.04.2025 Santos LagunaH 2-0 90 1 1 8.0
12.04.2025 FC JuarezH 0-0 95 7.2
06.04.2025 Cruz AzulA 3-2 90 1 6.3
31.03.2025 LeonA 1-2 90 7.2
17.03.2025 MonterreyH 1-3 20 6.3
10.02.2025 MazatlánH 1-0 44 6.7
03.02.2025 Atletico San LuisA 2-3 90 7.2
30.01.2025 TolucaH 1-1 90 6.9
26.01.2025 AtlasH 0-0 90 7.5
19.01.2025 Club QueretaroA 3-2 90 1 1 7.0
12.01.2025 NecaxaH 2-1 90 7.0
ŞUT12
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
13' · xG 0.095 · GOL 19' · xG 0.042 15' · xG 0.161 45' · xG 0.354 41' · xG 0.066 41' · xG 0.131 38' · xG 0.215 9' · xG 0.288 49' · xG 0.1 59' · xG 0.05 2' · xG 0.13 45' · xG 0.013
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 9 (%75) Duran top — 3 (%25) 12 şut
  • Korner9%75
  • Duran top3%25
Vücut bölgesine göre
Kafa — 6 (%50) Sağ ayak — 6 (%50) 12 şut
  • Kafa6%50
  • Sağ ayak6%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 4 16-30' — 1 31-45' — 5 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 31-45'
  • 1-15' 4 %33
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 5 %42
  • 46-60' 2 %17
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 219 maç
U.N.A.M. - Pumas 115maç 2023–2026
Atletico-MG 75maç 2021–2023
Atletico Goianiense 6maç 2021
Coritiba 23maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Atlético-MG UNAM Pumas €3.65m
2023-06-23 Atletico-MG U.N.A.M. - Pumas
2021-07-02 Atletico Goianiense Atletico-MG
2021-07-01 Atlético-GO Atlético-MG End of loan
2021-03-15 Atlético-MG Atlético-GO loan transfer
2021-03-01 Atletico-MG Atletico Goianiense
2021-02-28 Coritiba FC Atlético-MG End of loan
2020-01-15 Atlético-MG Coritiba FC loan transfer
2020-01-01 Atletico-MG Coritiba
2019-12-31 Atlético-GO Atlético-MG End of loan
2019-07-19 Atlético-MG Atlético-GO loan transfer
2019-07-15 Ponte Preta Atlético-MG End of loan
2019-07-03 Atletico-MG Atletico Goianiense
2018-02-23 Atletico-MG Ponte Preta
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Botafogo FR %50 2026-08-28
Shabab Al-Ahli Club %50 2026-08-01
Houston Dynamo FC %50 2026-08-01
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Liga MX2023 · U.N.A.M. - Pumas 14sarı · 37 maç
🟥 Liga MX2023 · U.N.A.M. - Pumas 2kırmızı · 37 maç
🟨 CONMEBOL Libertadores2022 · Atletico-MG 5sarı · 9 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3509 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.5Liga MX 2025
PERFORMANS53.23509 dk
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %48
Dakika %100
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %46
Dakika %100
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam