LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 98 defanslar
- Müdahale 0.91 %5
- Pas arası 0.91 %27
- Blok 0.83 %82
- İkili mücadele %48 %10
- Pas isabeti %88 %69
- Faul (az iyi) 1.24 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1089 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Challenge LeagueNone · Switzerland
🏆
2. BundesligaNone · Germany
🏆
2. Bundesliga2024/2025 · Germany
🏆
Challenge League2023/2024 · Switzerland
2025/26
20
1.190
0
0
6.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan43%49
Müdahale12
Faul1610 kazanılan
İlk 11146 yedek
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 11169 yedek girdi
KART5
FORMA2
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-17%33
- 4-3-35%24
- 4-2-3-14%19
- 3-4-1-23%14
- 3-4-31%5
- 3-5-21%5
MAÇ GEÇMİŞİ22 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | VfB StuttgartA | 4-1 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | 1899 HoffenheimH | 3-2 | 0 | 0 | – | ||
| 16.05.2026 | Bayern MünchenA | 5-1 | 45 | – | 5.7 | ||
| 10.05.2026 | 1. FC HeidenheimH | 1-3 | 71 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2026 | Union BerlinA | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | Bayer LeverkusenH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2026 | FC St. PauliA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | 1899 HoffenheimH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | VfB StuttgartA | 3-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | RB LeipzigH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | Eintracht FrankfurtH | 3-4 | 63 | 1 | 5.0 | ||
| 08.11.2025 | Borussia MönchengladbachA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Hamburger SVH | 4-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | Borussia DortmundA | 1-0 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | FC AugsburgH | 1-1 | 96 | – | 6.3 | ||
| 03.10.2025 | 1899 HoffenheimA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | VfB StuttgartH | 1-2 | 85 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | RB LeipzigA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | VfL WolfsburgA | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | SC FreiburgH | 4-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | FSV Mainz 05A | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | SSV Jahn RegensburgA | 1-2 | 101 | – | 7.0 |
ŞUT5
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top2%40
- Korner2%40
- Açık oyun1%20
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%40
- Sağ ayak2%40
- Diğer1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %60
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %40
AKSİYON HARİTASI751 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR751
- Pas486%67
- Faul45%6
- Uzaklaştırma43%6
- Bloke edilen pas34%5
- Hava topu32%4
- Top kazanma32%4
- Top teması29%4
- Offsideprovoked10%1
- İkili mücadele10%1
- Kurtarılan şut8%1
PİYASA DEĞERİ€3.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ13
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 22 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-13
FC Sion
→
1.FC Köln
€2.50m
FC Sion
→
1.FC Köln
€2.50m
2021-08-23
FC Vaduz
→
FC Sion
?
FC Vaduz
→
FC Sion
?
2020-08-21
Young Boys
→
FC Vaduz
?
Young Boys
→
FC Vaduz
?
2020-08-03
FC Wil 1900
→
Young Boys
End of loan
FC Wil 1900
→
Young Boys
End of loan
2019-07-02
Young Boys
→
FC Wil 1900
loan transfer
Young Boys
→
FC Wil 1900
loan transfer
2019-07-01
BSC YB U21
→
Young Boys
-
BSC YB U21
→
Young Boys
-
2019-06-30
Rapperswil-Jona
→
BSC YB U21
End of loan
Rapperswil-Jona
→
BSC YB U21
End of loan
2018-11-23
BSC YB U21
→
Rapperswil-Jona
loan transfer
BSC YB U21
→
Rapperswil-Jona
loan transfer
2018-11-21
FC Breitenrain
→
BSC YB U21
End of loan
FC Breitenrain
→
BSC YB U21
End of loan
2018-07-01
BSC YB U21
→
FC Breitenrain
loan transfer
BSC YB U21
→
FC Breitenrain
loan transfer
2016-07-01
BSC YB U18
→
BSC YB U21
-
BSC YB U18
→
BSC YB U21
-
2014-07-01
BSC YB U16
→
BSC YB U18
-
BSC YB U16
→
BSC YB U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
02.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2025 · 1.FC Köln
3sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1089 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.8Bundesliga 2025
PERFORMANS51.41089 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
68.2
Defansif bek
67.5
Ayağı iyi stoper
66.2
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%37
Dakika
%54
Değer / getiri
%42
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%42
Dakika
%74
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
85.2
85
100
Ortalama rating
6.33
7.2
88
Pas hacmi / 90
36.03
45
80
İkili mücadele kazanma
48.1
68
71
Blok / 90
0.83
1.8
46
Pas arası / 90
0.91
1.8
51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marco KanaAnderlecht · 23
%95
0gol
0asist
68scout
Jupiler Pro League
Sebastiano LupertoCagliari · 29
%94
0gol
0asist
58scout
€4.00M
Serie A
Jesús VallejoAlbacete · 28
%82
0gol
0asist
64scout
€1.00M
Segunda División
Nathaniel AdjeiLorient · 23
%77
0gol
0asist
56scout
Ligue 1
Frédéric VeseliSudtirol · 33
%70
0gol
1asist
58scout
€150K
Serie B
Pascal GregorHalmstad · 31
%64
1gol
0asist
57scout
Allsvenskan
Stav LemkinTwente · 22
%63
0gol
1asist
68scout
€5.00M
Eredivisie
Nathan SilvaU.N.A.M. - Pumas · 28
%60
1gol
1asist
58scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum