LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.71 / 90
Kilit pas50.88 / 90
Başarılı dripling30.53 / 90
Kazanılan ikili234.06 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 0.88 %34
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.53 %52
- Pas isabeti %90 %90
- Top kapma 4.06 %85
- İkili mücadele %49 %49
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 510 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
1. Lig2025 · Pendikspor · 36 maç
8asist6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
6
510
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan23%49
Müdahale15
Faul73 kazanılan
İlk 116
Kart1
2025/26
36
2.560
2
7
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%53 isabet
Kilit pas61
Drible18%50 başarı
İkili kazanılan140%54
Müdahale69
Faul3027 kazanılan
Penaltı1
İlk 11297 yedek
G+A / 900.32
Kart3
Kaptan1maçta
2024/25
36
2.101
3
4
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%55 isabet
Kilit pas40
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan106%49
Müdahale58
Faul2123 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112412 yedek
G+A / 900.3
Kart7
2023/24
32
947
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas15
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan51%48
Müdahale34
Faul157 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11923 yedek
G+A / 900.1
Kart1
2022/23
27
2.091
6
3
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%45 isabet
Kilit pas37
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan105%48
Müdahale64
Faul3220 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı11 kaçan
İlk 11243 yedek
G+A / 900.39
Kart5
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 115720 yedek girdi
KART14
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA60
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 4 %67
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-132%49
- 4-1-4-113%20
- 4-3-310%15
- 4-4-24%6
- 4-1-3-23%5
- 5-3-23%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 89 | 0 | 6.7 | ||
| 01.09.2026 | SarıyerA | 2-0 | 89 | 0 | 6.6 | ||
| 28.08.2026 | BandırmasporH | 1-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2026 | AntalyasporA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | KeçiörengücüA | 4-1 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 10.08.2026 | Batman PetrolsporH | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.05.2026 | Bodrum FKA | 2-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | EroksporA | 1-1 | 79 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 26.04.2026 | BolusporH | 2-0 | 78 | 2 | 8.3 | ||
| 19.04.2026 | 76 Iğdır BelediyesporAC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.04.2026 | Manisa BBSKA | 2-0 | 87 | 2 | 7.7 | ||
| 03.04.2026 | HataysporH | 4-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 21.03.2026 | ÜmraniyesporA | 0-0 | 83 | 2 | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | İstanbulsporH | 1-1 | 91 | 2 | 7.5 | ||
| 10.03.2026 | Serik BelediyesporA | 3-4 | 85 | – | 6.6 | ||
| 06.03.2026 | Van BBH | 1-1 | 81 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 01.03.2026 | Adana DemirsporA | 0-5 | 94 | 3 | 2 | 10.0 | |
| 23.02.2026 | KeçiörengücüH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.02.2026 | SakaryasporA | 0-2 | 85 | 2 | 7.6 | ||
| 15.02.2026 | SarıyerH | 2-0 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 07.02.2026 | AmedH | 0-2 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | SivassporA | 0-0 | 83 | – | 7.6 | ||
| 24.01.2026 | Erzurum BBH | 1-2 | 87 | 1 | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | BandırmasporA | 4-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 27.12.2025 | EroksporH | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 20.12.2025 | BolusporA | 1-2 | 84 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 14.12.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 1-1 | 85 | 2 | 7.3 | ||
| 08.12.2025 | Yeni ÇorumsporA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.11.2025 | Manisa BBSKH | 2-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | HataysporA | 0-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | ÜmraniyesporH | 3-0 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | İstanbulsporA | 0-0 | 60 | 1 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | Serik BelediyesporH | 4-0 | 17↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 18.10.2025 | Van BBA | 1-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Adana DemirsporH | 3-0 | 59 | 2 | 7.2 | ||
| 29.09.2025 | KeçiörengücüA | 0-0 | 69 | 1 | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | SarıyerA | 0-2 | 73 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.09.2025 | AmedA | 2-1 | 82 | 3 | 5.5 | ||
| 31.08.2025 | SivassporH | 2-1 | 77 | 2 | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Erzurum BBA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | BandırmasporH | 2-0 | 35↑ | 2 | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | BB BodrumsporA | 1-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | BandırmasporA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | Fatih KaragümrükH | 2-0 | 82 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.04.2025 | İstanbulsporA | 5-2 | 65 | 1 | – | 7.0 | |
| 19.04.2025 | ŞanlıurfasporH | 0-2 | 74 | – | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | SakaryasporA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 09.04.2025 | AnkaragucuH | 2-1 | 76 | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | ÜmraniyesporA | 0-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 29.03.2025 | Yeni ÇorumsporH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 15.03.2025 | Manisa BBSKA | 2-0 | 29↑ | 1 | 7.2 | ||
| 10.03.2025 | AmedH | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 06.03.2025 | Erzurum BBA | 2-4 | 90 | 2 | 3 | 8.5 | |
| 01.03.2025 | KeçiörengücüH | 0-2 | 55 | 1 | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | EroksporH | 2-2 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 16.02.2025 | GenclerbirligiA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | BolusporH | 1-0 | 76 | 1 | 8.0 | ||
| 01.02.2025 | AdanasporH | 1-0 | 79 | – | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | KocaelisporA | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | Yeni MalatyasporH | 4-0 | 90 | 2 | 1 | 8.3 |
ŞUT74
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%4.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%38
- Serbest vuruş25%34
- Açık oyun11%15
- Duran top4%5
- Korner4%5
- Taç sonrası1%1
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak72%97
- Diğer1%1
- Sağ ayak1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR74 şut
- 1-15' 10 %14
- 16-30' 12 %16
- 31-45' 12 %16
- 46-60' 11 %15
- 61-75' 10 %14
- 76-90+' 19 %26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 137 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-06-30
Manisa FK
→
Pendikspor
End of loan
Manisa FK
→
Pendikspor
End of loan
2023-06-30
A. Keciörengücü
→
Pendikspor
End of loan
A. Keciörengücü
→
Pendikspor
End of loan
2022-08-19
Pendikspor
→
A. Keciörengücü
loan transfer
Pendikspor
→
A. Keciörengücü
loan transfer
2021-06-30
Isparta 32 Spor
→
Pendikspor
End of loan
Isparta 32 Spor
→
Pendikspor
End of loan
2017-07-01
Tokatspor Yth
→
Tokatspor
-
Tokatspor Yth
→
Tokatspor
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2560 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.21. Lig 2025
PERFORMANS77.82560 dk
KARARİzlemeye değer72/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
90.8
Box-to-box orta saha
89.2
İleri sekiz
87.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%100
Dakika
%94
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%98
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
77.8
76
100
Pas hacmi / 90
51.22
72
71
Kilit pas / 90
2.14
1.4
100
Ortalama rating
7.2
7.2
100
Müdahale / 90
2.43
2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Otto RosengrenMalmo FF · 22
%95
2gol
6asist
81scout
Allsvenskan
Anton StachLeeds · 27
%83
5gol
3asist
68scout
Premier League
Senny MayuluParis Saint Germain · 19
%80
4gol
4asist
74scout
€40.00M
Ligue 1
Julian GreenSpVgg Greuther Fürth · 30
%65
0gol
0asist
64scout
€800K
2. Bundesliga
Fredrik AursnesBenfica · 30
%65
3gol
2asist
59scout
€17.00M
Primeira Liga
FredFenerbahçe · 32
%64
3gol
4asist
73scout
€6.00M
Süper Lig
Simon GustafsonBK Hacken · 30
%62
4gol
3asist
68scout
Allsvenskan
Quinten TimberFeyenoord · 24
%60
2gol
4asist
72scout
€25.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

