France · Midfielder
Fally Mayulu
LİGUEFA Super Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.22
Asist
0.000.22
Şut
0.001.57
Kilit pas
0.002.11
Başarılı dripling
0.000.60
Kazanılan ikili
0.004.44
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Coupe de France2024 · Paris Saint Germain · 4 maç
1asist8.
28.
Ligue 12025 · Paris Saint Germain · 18 maç
4asist28.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Ligue 12024/2025 · France
🏆
Coupe de France2024/2025 · France
🏆
Trophée des Champions2024/2025 · France
🏆
UEFA Champions League2024/2025 · Europe
🏆
Ligue 12023/2024 · France
🏆
Coupe de France2023/2024 · France
🏆
Championnat National U192023/2024 · France
🥈
UEFA U19 Championship2024 Northern Irelan · Europe · 2nd Place
🥈
Championnat National U192022/2023 · France · 2nd Place
🥈
ICC Futures Boys2019 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
2
18
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Faul1
İlk 1111 yedek
2025/26
48
2.301
7
4
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%41 isabet
Kilit pas50
Drible17%31 başarı
İkili kazanılan112%45
Müdahale55
Faul3629 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112820 yedek
G+A / 900.43
Kart2
2024/25
44
859
4
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas12
Drible16%46 başarı
İkili kazanılan62%44
Müdahale26
Faul2219 kazanılan
İlk 11836 yedek
G+A / 900.63
Kart1
2023/24
17
323
0
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas6
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan21%57
Müdahale13
Faul83 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11314 yedek
G+A / 900.28
TOPLAM GOL12
İLK 114375 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %17
- 31-45' 4 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %17
- 76-90+' 4 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3108%93
- 3-4-33%3
- 4-2-3-12%2
- 3-2-4-11%1
- 3-3-1-31%1
- 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | MonacoH | 1-2 | 0 | 0 | – | ||
| 28.08.2026 | LilleA | 2-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 30.05.2026 | ArsenalH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Paris FCA | 2-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 13.05.2026 | LensA | 0-2 | 85 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | Stade Brestois 29H | 1-0 | 90 | 3 | 8.7 | ||
| 06.05.2026 | Bayern MünchenA | 1-1 | 6↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | LorientH | 2-2 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 28.04.2026 | Bayern MünchenH | 5-4 | 7↑ | 1 | – | ||
| 25.04.2026 | AngersA | 0-3 | 72 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.04.2026 | NantesH | 3-0 | 28↑ | 2 | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | LyonH | 1-2 | 59 | 1 | 6.2 | ||
| 14.04.2026 | LiverpoolA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2026 | LiverpoolH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | NiceA | 0-4 | 43 | – | 6.3 | ||
| 17.03.2026 | ChelseaA | 0-3 | 44↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 11.03.2026 | ChelseaH | 5-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 06.03.2026 | MonacoH | 1-3 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | MarseilleH | 5-0 | 75 | 2 | 1 | 6.9 | |
| 01.02.2026 | StrasbourgA | 1-2 | 59 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 28.01.2026 | NewcastleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | AuxerreA | 0-1 | 93 | 1 | 6.5 | ||
| 20.01.2026 | Sporting CPA | 2-1 | 66 | 3 | 6.3 | ||
| 16.01.2026 | LilleH | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | Paris FCH | 2-1 | 83 | 3 | 6.5 | ||
| 10.12.2025 | Athletic ClubA | 0-0 | 62 | 3 | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | RennesH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 29.11.2025 | MonacoA | 1-0 | 64 | 1 | 6.2 | ||
| 26.11.2025 | TottenhamH | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | Le HavreH | 3-0 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | LyonA | 2-3 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | Bayern MünchenH | 1-2 | 46↑ | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | NiceH | 1-0 | 72 | 2 | 6.3 | ||
| 29.10.2025 | LorientA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | Stade Brestois 29A | 0-3 | 79 | 1 | 6.6 | ||
| 21.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-7 | 63 | 1 | 7.2 | ||
| 17.10.2025 | StrasbourgH | 3-3 | 89 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 05.10.2025 | LilleA | 1-1 | 59 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2025 | BarcelonaA | 1-2 | 80 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 27.09.2025 | AuxerreH | 2-0 | 62 | 1 | – | 7.0 | |
| 22.09.2025 | MarseilleA | 1-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 17.09.2025 | AtalantaH | 4-0 | 55 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | LensH | 2-0 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | ChelseaA | 3-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 09.07.2025 | Real MadridH | 4-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 05.07.2025 | Bayern MünchenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.06.2025 | Inter MiamiH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.06.2025 | Seattle SoundersA | 0-2 | 77 | – | 6.3 | ||
| 20.06.2025 | BotafogoH | 0-1 | 55 | – | 6.3 | ||
| 15.06.2025 | Atletico MadridH | 4-0 | 25↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 31.05.2025 | InterH | 5-0 | 7↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.05.2025 | AuxerreH | 3-1 | 30↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 10.05.2025 | MontpellierA | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 07.05.2025 | ArsenalH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | StrasbourgA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.04.2025 | ArsenalA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2025 | NiceH | 1-3 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 22.04.2025 | NantesA | 1-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | Le HavreH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 15.04.2025 | Aston VillaA | 3-2 | –↑ | – | – |
ŞUT35
GOL4
xG4.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%11.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası21%60
- Korner7%20
- Açık oyun4%11
- Kontra atak2%6
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak19%54
- Sağ ayak12%34
- Kafa4%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
- 1-15' 2 %6
- 16-30' 6 %17
- 31-45' 7 %20
- 46-60' 9 %26
- 61-75' 3 %9
- 76-90+' 8 %23
AKSİYON HARİTASI3244 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3244
- Pas2291%75
- Top teması187%6
- Top kazanma180%6
- Müdahale96%3
- Çalım75%2
- Pas arası55%2
- Top kaptırma48%2
- Korner kazandırma41%1
- Faul39%1
- Bloke edilen pas38%1
PİYASA DEĞERİ€40.00M+166.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 111 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
2021-07-01
PSG Youth
→
Paris SG U17
-
PSG Youth
→
Paris SG U17
-
2018-07-01
Epinay Jugend
→
PSG Youth
free transfer
Epinay Jugend
→
PSG Youth
free transfer
2014-09-01
St-Denis US Jgd
→
Epinay Jugend
free transfer
St-Denis US Jgd
→
Epinay Jugend
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
10 maç
08.2025
adductor injuryKadroda yok
2 maç
08.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
03.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1663 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.7Ligue 1 2025
PERFORMANS71.91663 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
89.8
İleri sekiz
89.8
Derinden oyun kurucu
85.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%96
Dakika
%79
Değer / getiri
%5
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%96
Dakika
%86
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
71.9
76
95
Müdahale / 90
2.38
2.5
95
Kilit pas / 90
2.11
1.3
100
Gol / 90
0.22
0.18
100
Asist / 90
0.22
0.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Elliot StroudMjallby AIF · 23
%95
9gol
5asist
76scout
Allsvenskan
Bekir KaradenizPendikspor · 26
%94
2gol
7asist
74scout
1. Lig
Agustín PalavecinoCruz Azul · 29
%86
6gol
3asist
64scout
Liga MX
Filippo RanocchiaPalermo · 24
%85
6gol
3asist
71scout
€4.00M
Serie B
Viðar Ari JónssonHam-Kam · 31
%71
3gol
3asist
60scout
Eliteserien
Otto RosengrenMalmo FF · 22
%70
2gol
6asist
81scout
Allsvenskan
Mohamed ElyounoussiFC Copenhagen · 31
%61
7gol
9asist
66scout
Superliga
Eduard LöwenSt. Louis City · 28
%60
6gol
3asist
69scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum