LİGCoppa Italia
BU SEZON6G · 3A
Gol60.19 / 90
Asist30.10 / 90
Şut521.68 / 90
Kilit pas561.81 / 90
Başarılı dripling220.71 / 90
Kazanılan ikili1695.46 / 90
Rating7.31
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 1.81 %86
- Asist 0.10 %57
- Drible 0.71 %61
- Pas isabeti %83 %69
- Top kapma 2.78 %72
- İkili mücadele %50 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2787 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia2020/2021 · Italy
🏆
Super Cup2020/2021 · Italy
🏆
Coppa Italia Serie C2019/2020 · Italy
🥈
Trofeo Joan Gamper2021 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
36
2.861
6
3
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%46 isabet
Kilit pas57
Drible22%50 başarı
İkili kazanılan170%49
Müdahale64
Faul7044 kazanılan
Penaltı1
İlk 11351 yedek
G+A / 900.28
Kart91
2023/24
20
477
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas4
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan36%51
Müdahale16
Faul118 kazanılan
İlk 11515 yedek
Kart3
2022/23
34
531
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas7
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan33%50
Müdahale11
Faul712 kazanılan
İlk 11529 yedek
G+A / 900.17
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 111448 yedek girdi
KART4
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-125%45
- 4-3-310%18
- 3-5-27%12
- 4-3-1-25%9
- 4-3-2-15%9
- 4-2-3-14%7
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | CatanzaroH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 17.05.2026 | CatanzaroA | 3-0 | 60 | – | 6.5 | ||
| 08.05.2026 | VeneziaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | CatanzaroH | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 25.04.2026 | ReggianaA | 1-1 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 18.04.2026 | CesenaH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.04.2026 | FrosinoneA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 8.6 | |
| 05.04.2026 | AvellinoH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 21.03.2026 | PadovaA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.03.2026 | MonzaA | 3-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 08.03.2026 | CarrareseA | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 04.03.2026 | MantovaH | 2-1 | 45 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 01.03.2026 | PescaraA | 2-1 | 62 | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | SudtirolH | 3-0 | 80 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 14.02.2026 | Virtus EntellaH | 3-0 | 77 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 10.02.2026 | SampdoriaA | 3-3 | 84 | 2 | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | EmpoliH | 3-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 30.01.2026 | BariA | 0-3 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 24.01.2026 | ModenaA | 0-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 18.01.2026 | SpeziaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 11.01.2026 | MantovaA | 1-1 | 70 | 3 | 7.0 | ||
| 27.12.2025 | PadovaH | 1-0 | 85 | – | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | AvellinoA | 2-2 | 85 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 12.12.2025 | SampdoriaH | 1-0 | 73 | 2 | 7.2 | ||
| 07.12.2025 | EmpoliA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | CarrareseH | 5-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 08.11.2025 | Juve StabiaA | 1-0 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | PescaraH | 5-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 28.10.2025 | MonzaH | 0-3 | 77 | 2 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | CatanzaroA | 1-0 | 77 | 2 | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | ModenaH | 1-1 | 56 | 1 | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | BariH | 2-0 | 82 | 2 | 7.7 | ||
| 14.09.2025 | SudtirolA | 0-2 | 76 | 2 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | FrosinoneH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 23.08.2025 | ReggianaH | 2-1 | 79 | 3 | 7.9 | ||
| 16.08.2025 | CremoneseA | 0-0 | 74 | – | 6.5 | ||
| 13.01.2024 | VeronaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2024 | AC MilanH | 0-3 | 62↑ | – | 7.0 | ||
| 30.12.2023 | CagliariA | 0-0 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 22.12.2023 | LazioH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.12.2023 | TorinoA | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 11.12.2023 | LecceH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2023 | GenoaA | 1-1 | 65 | 2 | 6.7 | ||
| 26.11.2023 | SassuoloH | 3-4 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 12.11.2023 | NapoliA | 0-1 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 06.11.2023 | FrosinoneA | 2-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 30.10.2023 | AtalantaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2023 | FiorentinaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2023 | UdineseH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2023 | BolognaA | 3-0 | 59 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2023 | SalernitanaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2023 | InterH | 0-1 | 69 | 1 | 7.0 | ||
| 17.09.2023 | AS RomaA | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | JuventusH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.08.2023 | MonzaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2023 | VeronaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.06.2023 | AtalantaA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2023 | LecceH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2023 | SassuoloA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2023 | NapoliH | 2-0 | –↑ | – | – |
ŞUT71
GOL6
xG3.5
xG FARKI+2.5over performing
DÖNÜŞÜM%8.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası35%49
- Taç sonrası9%13
- Açık oyun8%11
- Serbest vuruş6%8
- Korner6%8
- Kontra atak3%4
- Diğer4%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak40%56
- Sol ayak31%44
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR71 şut
- 1-15' 15 %21
- 16-30' 14 %20
- 31-45' 16 %23
- 46-60' 10 %14
- 61-75' 9 %13
- 76-90+' 7 %10
PİYASA DEĞERİ€4.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 93 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-06-30
LR Vicenza
→
Juventus U23
End of loan
LR Vicenza
→
Juventus U23
End of loan
2021-08-31
Juventus U23
→
LR Vicenza
loan transfer
Juventus U23
→
LR Vicenza
loan transfer
2020-09-01
Juventus U19
→
Juventus U23
-
Juventus U19
→
Juventus U23
-
2019-09-02
Perugia U19
→
Juventus U19
End of loan
Perugia U19
→
Juventus U19
End of loan
2019-01-31
Juventus U19
→
Perugia U19
loan transfer
Juventus U19
→
Perugia U19
loan transfer
2019-01-30
Perugia U19
→
Juventus U19
€3.50m
Perugia U19
→
Juventus U19
€3.50m
2017-07-01
Perugia U17
→
Perugia U19
-
Perugia U17
→
Perugia U19
-
2016-07-01
Perugia Youth
→
Perugia U17
-
Perugia Youth
→
Perugia U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
04.2023
SakatlıkŞüpheli
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2787 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.7Serie B 2025
PERFORMANS62.72787 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
88.3
Derinden oyun kurucu
86.5
İleri sekiz
86.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%92
Dakika
%93
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%90
Dakika
%98
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
62.7
76
82
Pas hacmi / 90
56.58
60
94
Müdahale / 90
2.07
2.5
83
Kilit pas / 90
1.81
1.3
100
İkili mücadele kazanma
49.56
55
90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
David van der WerffGroningen · 21
%95
3gol
2asist
76scout
€100K
Eredivisie
Lance DuijvestijnFortuna Sittard · 26
%92
3gol
2asist
64scout
Eredivisie
Jan-Niklas BesteSC Freiburg · 26
%91
2gol
2asist
64scout
€10.00M
Bundesliga
Oğuz GürbulakYeni Çorumspor · 33
%90
5gol
4asist
62scout
1. Lig
Ji-sung EomSwansea · 23
%73
2gol
2asist
67scout
Championship
Pablo GozálbezArouca · 24
%72
1gol
2asist
64scout
Primeira Liga
Agustín PalavecinoCruz Azul · 29
%63
6gol
3asist
64scout
Liga MX
Viðar Ari JónssonHam-Kam · 31
%60
3gol
3asist
60scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Palermo