LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.35 / 90
Kilit pas20.67 / 90
Başarılı dripling31.01 / 90
Kazanılan ikili134.38 / 90
Rating6.50
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 0.67 %22
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.01 %79
- Pas isabeti %77 %17
- Top kapma 4.04 %84
- İkili mücadele %59 %84
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 267 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
1. Lig2024 · Manisa BBSK · 34 maç
4asist9.
33.
1. Lig2025 · Yeni Çorumspor · 11 maç
4gol33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
1. Lig2021/2022 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
5
267
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan13%59
Müdahale9
Faul1
İlk 1141 yedek
2025/26
39
1.942
5
4
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%46 isabet
Kilit pas36
Drible15%44 başarı
İkili kazanılan91%46
Müdahale50
Faul2814 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112415 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2024/25
35
2.869
6
8
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%51 isabet
Kilit pas63
Drible28%44 başarı
İkili kazanılan144%47
Müdahale55
Faul4442 kazanılan
Penaltı41 kaçan
İlk 11341 yedek
G+A / 900.44
Kart8
Kaptan16maçta
2023/24
29
2.073
6
3
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%56 isabet
Kilit pas40
Drible22%45 başarı
İkili kazanılan101%41
Müdahale52
Faul4019 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11236 yedek
G+A / 900.39
Kart8
Kaptan17maçta
2022/23
32
1.739
1
3
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%32 isabet
Kilit pas24
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan88%45
Müdahale48
Faul5215 kazanılan
İlk 112012 yedek
G+A / 900.21
Kart7
Kaptan1maçta
2021/22
34
2.278
2
5
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%36 isabet
Kilit pas35
Drible22%54 başarı
İkili kazanılan131%46
Müdahale62
Faul3924 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11268 yedek
G+A / 900.28
Kart5
2020/21
23
899
2
2
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas20
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan54%55
Müdahale32
Faul2011 kazanılan
İlk 11815 yedek
G+A / 900.4
Kart1
TOPLAM GOL145 penaltı
İLK 116017 yedek girdi
KART12
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 3 %21
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 2 %14
- 61-75' 3 %21
- 76-90+' 1 %7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-144%57
- 4-2-3-121%27
- 4-3-310%13
- 4-4-21%1
- 5-3-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Vanspor FKA | 0-2 | 16 | 1 | 6.6 | ||
| 29.08.2026 | SivassporH | 2-1 | 63 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | SarıyerA | 1-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 17.08.2026 | BolusporH | 2-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2026 | PendiksporA | 2-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | Esenler EroksporA | 0-2 | 59 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 15.05.2026 | Bodrum FKH | 1-0 | 73 | 2 | 6.7 | ||
| 11.05.2026 | Bodrum FKA | 1-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 07.05.2026 | KeçiörengücüH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Erzurum BBH | 1-1 | 4↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | SakaryasporA | 0-4 | 62 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 19.04.2026 | SivassporH | 3-1 | 72 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | PendiksporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2026 | BB BodrumsporH | 1-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 03.04.2026 | BandırmasporH | 0-1 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 22.03.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | EroksporH | 2-1 | 7↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | BolusporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | HataysporH | 3-1 | 45 | 1 | 7.2 | ||
| 02.03.2026 | Manisa BBSKA | 0-1 | 5↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | ÜmraniyesporH | 2-0 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 18.02.2026 | Serik BelediyesporA | 2-3 | 43↑ | 1 | 6.2 | ||
| 13.02.2026 | İstanbulsporH | 2-3 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Van BBA | 3-1 | 38↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | KeçiörengücüH | 1-0 | 61 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | SarıyerA | 1-2 | 46↑ | 3 | 6.5 | ||
| 16.01.2026 | Adana DemirsporH | 4-1 | 45↑ | 1 | 3 | 7.9 | |
| 09.01.2026 | AmedA | 1-0 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 08.12.2025 | PendiksporH | 2-0 | 64 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 30.11.2025 | BB BodrumsporA | 4-0 | 69 | 2 | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 03.11.2025 | EroksporA | 3-1 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | BolusporH | 0-0 | 87 | 1 | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | HataysporA | 1-4 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 03.10.2025 | Manisa BBSKH | 3-1 | 75 | 1 | 1 | 1 | 8.9 |
| 27.09.2025 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 76 | 2 | 6.2 | ||
| 23.09.2025 | Serik BelediyesporH | 1-1 | 70 | 2 | 6.5 | ||
| 19.09.2025 | İstanbulsporA | 3-1 | 66 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 13.09.2025 | Van BBH | 0-0 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | KeçiörengücüA | 1-2 | 85 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 22.08.2025 | SarıyerH | 2-1 | 71 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | Adana DemirsporA | 0-3 | 70 | – | 7.9 | ||
| 10.08.2025 | AmedH | 2-0 | 65 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 10.05.2025 | ÜmraniyesporAC | 0-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | ŞanlıurfasporAC | 1-3 | 71 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 18.04.2025 | AnkaragucuHC | 2-1 | 80 | 2 | 1 | 8.9 | |
| 13.04.2025 | Yeni ÇorumsporAC | 3-2 | 76 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 08.04.2025 | AmedHC | 2-2 | 88 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 05.04.2025 | KeçiörengücüHC | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 28.03.2025 | Erzurum BBAC | 1-0 | 83 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | PendiksporHC | 2-0 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | EroksporAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.03.2025 | 76 Iğdır BelediyesporHC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.02.2025 | GenclerbirligiAC | 3-0 | 76 | 1 | 6.2 | ||
| 21.02.2025 | BolusporH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | Yeni MalatyasporAC | 0-6 | 75 | 3 | 5 | 9.2 | |
| 11.02.2025 | KocaelisporH | 0-2 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | AdanasporAC | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 19.01.2025 | İstanbulsporHC | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 |
ŞUT53
GOL5
xG0.0
xG FARKI+5.0over performing
DÖNÜŞÜM%9.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası29%55
- Açık oyun9%17
- Taç sonrası5%9
- Korner4%8
- Duran top3%6
- Kontra atak3%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak42%79
- Sol ayak6%11
- Kafa5%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR53 şut
- 1-15' 4 %8
- 16-30' 13 %25
- 31-45' 9 %17
- 46-60' 7 %13
- 61-75' 10 %19
- 76-90+' 10 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 197 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2023 · Manisa BBSK
8sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1942 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.81. Lig 2025
PERFORMANS65.41942 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
89.1
İleri sekiz
87.8
Derinden oyun kurucu
84.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%95
Dakika
%87
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%92
Dakika
%89
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
65.4
76
86
Müdahale / 90
2.32
2.5
93
Kilit pas / 90
1.67
1.3
100
Gol / 90
0.23
0.18
100
İkili mücadele kazanma
46.43
55
84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Filippo RanocchiaPalermo · 24
%95
6gol
3asist
71scout
€4.00M
Serie B
Lance DuijvestijnFortuna Sittard · 26
%87
3gol
2asist
64scout
Eredivisie
Pablo GozálbezArouca · 24
%75
1gol
2asist
64scout
Primeira Liga
Bruno GuimarãesNewcastle · 28
%71
9gol
5asist
57scout
€75.00M
Premier League
Emiliano BuendíaAston Villa · 29
%68
5gol
2asist
54scout
€18.00M
Premier League
FredyYeni Çorumspor · 35
%62
5gol
3asist
60scout
1. Lig
Nikola VlašićTorino · 28
%62
8gol
3asist
57scout
€9.00M
Serie A
Agustín PalavecinoCruz Azul · 29
%60
6gol
3asist
64scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



