LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.46 / 90
Şut31.38 / 90
Kilit pas20.92 / 90
Kazanılan ikili94.13 / 90
Rating6.57
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.460.00
Şut
1.381.00
Kilit pas
0.920.50
Kazanılan ikili
4.132.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Coppa Italia2025 · Torino · 4 maç
1gol16.
2asist1.
🥇
Coppa Italia2022 · Torino · 3 maç
2asist1.
19.
Serie A2025 · Torino · 33 maç
8gol19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
UEFA Nations League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Croatia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
6
376
1
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%36
Müdahale10
Faul8
Ofsayt2
İlk 1142 yedek
G+A / 900.24
Kaptan1maçta
2025/26
38
3.096
9
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%51 isabet
Kilit pas54
Drible29%52 başarı
İkili kazanılan160%49
Müdahale63
Faul3945 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı5
İlk 11371 yedek
G+A / 900.35
Kart7
Kaptan26maçta
2024/25
33
2.246
7
4
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%52 isabet
Kilit pas34
Drible26%50 başarı
İkili kazanılan120%45
Müdahale40
Faul3026 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı2
İlk 11249 yedek
G+A / 900.44
Kaptan2maçta
2023/24
33
2.614
3
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%42 isabet
Kilit pas35
Drible28%64 başarı
İkili kazanılan118%46
Müdahale28
Faul2637 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11303 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2022/23
39
2.862
5
6
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%70 isabet
Kilit pas63
Drible28%52 başarı
İkili kazanılan131%42
Müdahale33
Faul3543 kazanılan
Ofsayt15
İlk 112910 yedek
G+A / 900.35
Kart1
2021/22
43
1.015
1
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas12
Drible15%54 başarı
İkili kazanılan66%45
Müdahale19
Faul1423 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111231 yedek
G+A / 900.18
2020/21
5
447
0
1
7.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas22
Drible21%81 başarı
İkili kazanılan37%52
Müdahale3
Faul87 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.2
Kart1
TOPLAM GOL256 penaltı
İLK 1113253 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR25 gol
- 1-15' 1 %4
- 16-30' 4 %16
- 31-45' 4 %16
- 46-60' 4 %16
- 61-75' 4 %16
- 76-90+' 8 %32
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-153%30
- 4-2-3-146%26
- 3-5-233%19
- 3-4-1-232%18
- 3-4-35%3
- 4-4-25%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | SassuoloA | 2-1 | 90 | 2 | 6.8 | ||
| 23.08.2026 | AC MilanHC | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.07.2026 | PortugalA | 2-1 | 92 | 1 | 6.2 | ||
| 27.06.2026 | GhanaH | 2-1 | 88 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.06.2026 | PanamaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.06.2026 | EnglandA | 4-2 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | JuventusH | 2-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | CagliariA | 2-1 | 93 | – | 7.2 | ||
| 08.05.2026 | SassuoloHC | 2-1 | 93 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | UdineseAC | 2-0 | 85 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | InterHC | 2-2 | 93 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.04.2026 | CremoneseAC | 0-0 | 76 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | VeronaHC | 2-1 | 84 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | PisaAC | 0-1 | 87 | 1 | 7.0 | ||
| 21.03.2026 | AC MilanA | 3-2 | 95 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 13.03.2026 | ParmaHC | 4-1 | 92 | 3 | 7.9 | ||
| 06.03.2026 | NapoliA | 2-1 | 87 | 2 | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | LazioH | 2-0 | 94 | 1 | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | GenoaAC | 3-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2026 | BolognaHC | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 01.02.2026 | LecceH | 1-0 | 90 | 1 | – | 8.9 | |
| 24.01.2026 | ComoAC | 6-0 | 91 | 1 | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | AS RomaHC | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.01.2026 | AtalantaA | 2-0 | 95 | 1 | 6.3 | ||
| 07.01.2026 | UdineseHC | 1-2 | 95 | 2 | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | VeronaAC | 0-3 | 95 | 2 | 6.9 | ||
| 27.12.2025 | CagliariHC | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 21.12.2025 | SassuoloA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 13.12.2025 | CremoneseH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 08.12.2025 | AC MilanH | 2-3 | 29 | 1 | 1 | 1 | 7.7 |
| 30.11.2025 | LecceAC | 2-1 | 70 | 1 | – | 6.9 | |
| 24.11.2025 | ComoH | 1-5 | 78 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 17.11.2025 | MontenegroA | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 14.11.2025 | Faroe IslandsH | 3-1 | 28↑ | 1 | 2 | 7.0 | |
| 08.11.2025 | JuventusAC | 0-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | PisaHC | 2-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 29.10.2025 | BolognaA | 0-0 | 32↑ | 1 | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | GenoaHC | 2-1 | 60 | – | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | NapoliHC | 1-0 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | LazioAC | 3-3 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 29.09.2025 | ParmaAC | 2-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | AtalantaHC | 0-3 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | AS RomaAC | 0-1 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | FiorentinaHC | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 25.08.2025 | InterAC | 5-0 | 57 | 1 | 6.3 | ||
| 18.08.2025 | ModenaHC | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.05.2025 | AS RomaH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | LecceA | 1-0 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | InterH | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 02.05.2025 | VeneziaHC | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 27.04.2025 | NapoliA | 2-0 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | VeronaH | 1-1 | 88 | 1 | – | 6.3 | |
| 31.03.2025 | LazioA | 1-1 | 71 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | EmpoliH | 1-0 | 89 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 08.03.2025 | ParmaA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | MonzaA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | AC MilanH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.02.2025 | BolognaAC | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.02.2025 | GenoaH | 1-1 | 85 | 2 | 7.6 | ||
| 01.02.2025 | AtalantaA | 1-1 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT52
GOL8
xG7.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası23%44
- Korner8%15
- Açık oyun7%13
- Penaltı5%10
- Duran top3%6
- Kontra atak3%6
- Diğer3%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak26%50
- Sol ayak21%40
- Kafa4%8
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR52 şut
- 1-15' 10 %19
- 16-30' 9 %17
- 31-45' 8 %15
- 46-60' 5 %10
- 61-75' 6 %12
- 76-90+' 14 %27
AKSİYON HARİTASI2894 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2894
- Pas1798%66
- Top kazanma262%10
- Top teması192%7
- Faul113%4
- Müdahale79%3
- Çalım77%3
- Top kaptırma65%2
- Hava topu49%2
- İkili mücadele46%2
- Kurtarılan şut45%2
PİYASA DEĞERİ€9.00M+12.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 197 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Hajduk U17
→
Hajduk Split
-
Hajduk U17
→
Hajduk Split
-
2012-07-01
Hajduk Yth.
→
Hajduk U17
-
Hajduk Yth.
→
Hajduk U17
-
2010-01-29
NK Omladinac
→
Hajduk Yth.
?
NK Omladinac
→
Hajduk Yth.
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2025
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
05.2024
SakatlıkKadroda yok
4 maç
03.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
11.2021
DarbeŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3006 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.3Serie A 2025
PERFORMANS52.93006 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
82.3
Box-to-box orta saha
81.9
Derinden oyun kurucu
77.5
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%79
Dakika
%98
Değer / getiri
%22
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%80
Dakika
%99
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Kilit pas / 90
1.56
1.8
87
Performans skoru
52.9
76
70
Müdahale / 90
1.89
1.8
100
Ortalama rating
6.94
7.2
96
Gol / 90
0.24
0.22
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pedro Alemañ SernaGranada CF · 23
%95
6gol
4asist
72scout
€1.20M
Segunda División
Lucas Da CunhaComo · 24
%93
5gol
4asist
74scout
€150K
Serie A
FredyYeni Çorumspor · 35
%90
5gol
3asist
60scout
1. Lig
Lance DuijvestijnFortuna Sittard · 26
%73
3gol
2asist
64scout
Eredivisie
Rubén DíezAD Ceuta FC · 32
%64
5gol
2asist
57scout
Segunda División
Jed WallaceWest Brom · 31
%62
2gol
2asist
56scout
Championship
Kees SmitAZ Alkmaar · 19
%62
3gol
3asist
69scout
€25.00M
Eredivisie
SerginhoSanta Clara · 26
%60
4gol
3asist
61scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





CSKA Moscow