Serginho
Portugal · Midfielder

Serginho

YAŞ26
BOY181
KİLO77
DOĞUM YERİBarcelos
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.80 / 90
Kilit pas51.34 / 90
Başarılı dripling20.53 / 90
Kazanılan ikili143.74 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 48 orta sahalar
Kilit pas — %66 (1.34) Asist — %0 (0.00) Drible — %47 (0.53) Pas isabeti — %96 (%92) Top kapma — %13 (0.80) İkili mücadele — %55 (%52) 46 ORT. % 66 0 47 96 13 55
  • Kilit pas 1.34 %66
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.53 %47
  • Pas isabeti %92 %96
  • Top kapma 0.80 %13
  • İkili mücadele %52 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 337 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Segunda Liga2023/2024 · Portugal
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2024 3 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 4 337 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueLevski Sofia 4 337 0 0 6.80
Şut3
Kilit pas5
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan14%52
Müdahale2
Faul37 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
2025/26 32 2.588 4 3 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSanta Clara 32 2.588 4 3 6.88
Şut23%43 isabet
Kilit pas42
Drible18%50 başarı
İkili kazanılan136%51
Müdahale52
Faul4745 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı4
İlk 11311 yedek
G+A / 900.24
Kart9
2024/25 34 1.328 2 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSanta Clara 34 1.328 2 1 6.72
Şut8%75 isabet
Kilit pas18
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan70%44
Müdahale16
Faul3926 kazanılan
İlk 111519 yedek
G+A / 900.2
Kart5
TOPLAM GOL72 penaltı
İLK 115622 yedek girdi
KART16
FORMA35
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 3 %43
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 40 4-3-3 — 17 5-4-1 — 6 3-5-2 — 4 4-2-3-1 — 3 3-4-2-1 — 2 72 maç
  • 3-4-340%56
  • 4-3-317%24
  • 5-4-16%8
  • 3-5-24%6
  • 4-2-3-13%4
  • 3-4-2-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
26.08.2026 AEK Athens FCA 4-0 82 6.5
18.08.2026 AEK Athens FCH 0-0 82 2 7.3
11.08.2026 Kairat AlmatyA 0-1 85 1 6.6
14.07.2026 Borac Banja LukaH 4-0 88 0
16.05.2026 FC PortoA 1-0 89 1 7.2
02.05.2026 AroucaA 2-2 90 1 7.3
26.04.2026 SC BragaH 2-1 93 7.9
18.04.2026 Casa PiaA 0-0 92 6.7
11.04.2026 Rio AveH 0-2 87 1 7.2
03.04.2026 Sporting CPA 4-2 90 6.3
21.03.2026 GIL VicenteH 1-0 61 6.9
15.03.2026 AVSA 0-1 86 1 6.9
08.03.2026 GuimaraesH 2-0 86 6.0
01.03.2026 TondelaA 2-2 92 1 2 7.5
21.02.2026 AlvercaA 1-1 92 2 6.6
13.02.2026 BenficaH 1-2 88 6.6
07.02.2026 EstrelaA 1-0 89 6.7
31.01.2026 EstorilH 2-4 95 1 7.2
24.01.2026 MoreirenseA 1-0 74 7.0
18.01.2026 FamalicaoH 0-1 67 6.6
11.01.2026 NacionalA 3-3 76 6.2
21.12.2025 AroucaH 0-0 98 1 7.3
15.12.2025 SC BragaA 1-0 67 6.9
06.12.2025 Casa PiaH 1-0 73 1 2 7.2
30.11.2025 Rio AveA 1-1 89 1 3 6.9
08.11.2025 Sporting CPH 1-2 89 6.3
03.11.2025 GIL VicenteA 1-0 72 1 6.6
25.10.2025 AVSH 2-0 90 1 2 7.5
04.10.2025 GuimaraesA 2-1 31 3 6.9
27.09.2025 TondelaH 1-2 67 7.0
20.09.2025 AlvercaH 2-1 72 1 2 7.2
12.09.2025 BenficaA 1-1 81 6.5
06.09.2025 EstorilA 0-1 72 1 7.3
31.08.2025 EstrelaH 0-0 60 6.6
17.08.2025 MoreirenseH 0-1 90 1 6.6
10.08.2025 FamalicaoA 3-0 90 6.7
17.05.2025 FarenseA 1-2 76 1 1 7.5
10.05.2025 FamalicaoH 2-1 63 1 6.6
03.05.2025 SC BragaA 1-1 71 6.5
26.04.2025 AroucaH 2-0 86 7.0
18.04.2025 Rio AveA 1-1 30 6.7
12.04.2025 Sporting CPH 0-1 27 6.9
05.04.2025 GuimaraesA 2-0 13 6.5
30.03.2025 NacionalH 1-0 9 6.6
15.03.2025 GIL VicenteA 0-1 45 6.6
09.03.2025 MoreirenseH 1-1
02.03.2025 BoavistaA 1-0 13 6.9
23.02.2025 EstrelaA 0-0 67 6.6
15.02.2025 BenficaH 0-1 71 6.6
08.02.2025 AVSA 1-2 69 6.7
01.02.2025 Casa PiaH 2-1 85 1 3 7.3
26.01.2025 FC PortoA 1-1 21 6.2
18.01.2025 EstorilH 2-3 11 6.6
05.01.2025 FarenseH 0-0 45 6.9
30.12.2024 FamalicaoA 1-2 67 1 7.3
22.12.2024 SC BragaH 0-2 67 1 6.9
15.12.2024 AroucaA 1-0 74 1 6.7
07.12.2024 Rio AveH 1-0 76 6.3
30.11.2024 Sporting CPA 0-1 73 6.9
10.11.2024 GuimaraesH 1-0 84 6.9
ŞUT42
GOL4
xG4.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%9.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
53' · xG 0.015 40' · xG 0.027 55' · xG 0.02 31' · xG 0.437 24' · xG 0.027 90' · xG 0.029 88' · xG 0.038 77' · xG 0.029 88' · xG 0.788 · GOL 60' · xG 0.013 45' · xG 0.016 64' · xG 0.033 12' · xG 0.045 35' · xG 0.046 59' · xG 0.017 62' · xG 0.033 45' · xG 0.02 38' · xG 0.788 · GOL 62' · xG 0.047 20' · xG 0.082 6' · xG 0.139 72' · xG 0.788 · GOL 25' · xG 0.011 49' · xG 0.027 31' · xG 0.023 21' · xG 0.052 80' · xG 0.026 61' · xG 0.019 9' · xG 0.788 · GOL 57' · xG 0.017 18' · xG 0.118 90' · xG 0.051 90' · xG 0.093 90' · xG 0.016 37' · xG 0.015 27' · xG 0.016 22' · xG 0.015 21' · xG 0.014 77' · xG 0.02 67' · xG 0.0 55' · xG 0.0 5' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 22 (%52) Açık oyun — 8 (%19) Penaltı — 4 (%10) Korner — 3 (%7) Taç sonrası — 2 (%5) Duran top — 1 (%2) Diğer — 2 (%5) 42 şut
  • Asist sonrası22%52
  • Açık oyun8%19
  • Penaltı4%10
  • Korner3%7
  • Taç sonrası2%5
  • Duran top1%2
  • Diğer2%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 36 (%86) Sol ayak — 6 (%14) 42 şut
  • Sağ ayak36%86
  • Sol ayak6%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
1-15' — 4 16-30' — 8 31-45' — 8 46-60' — 7 61-75' — 6 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 4 %10
  • 16-30' 8 %19
  • 31-45' 8 %19
  • 46-60' 7 %17
  • 61-75' 6 %14
  • 76-90+' 9 %21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 70 maç
Levski Sofia 4maç 2026
Santa Clara 66maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Santa Clara Levski Sofia
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2588 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.2Primeira Liga 2025
PERFORMANS51.72588 dk
KARARİzlemeye değer63/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 79.3
İleri sekiz 77.4
Derinden oyun kurucu 77.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %80
Dakika %96
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %78
Dakika %96
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 51.7 76 68
İkili mücadele kazanma 51.13 55 93
Kilit pas / 90 1.46 1.3 100
Müdahale / 90 1.81 2.5 72
Pas hacmi / 90 36.69 60 61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam