Calila
Portugal · Defender

Calila

YAŞ27
BOY180
KİLO73
DOĞUM YERİSeixal
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.26 / 90
Şut10.26 / 90
Kilit pas30.79 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili205.29 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 64 defanslar
Müdahale — %87 (2.38) Pas arası — %81 (1.59) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %46 (%57) Pas isabeti — %10 (%76) Faul (az iyi) — %75 (0.53) 50 ORT. % 87 81 0 46 10 75
  • Müdahale 2.38 %87
  • Pas arası 1.59 %81
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %57 %46
  • Pas isabeti %76 %10
  • Faul (az iyi) 0.53 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 340 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10. Primeira Liga2026 · Santa Clara · 1 maç 1asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2020 1 2021 2 2022 0 2024 3 2025 1 2026 1
GolAsist
2026/27 4 340 0 1 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSanta Clara 4 340 0 1 6.80
Şut1
Kilit pas3
İkili kazanılan20%57
Müdahale9
Faul26 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.26
2025/26 31 1.066 1 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSanta Clara 30 982 1 0 6.55
Africa Cup of NationsMozambique 1 84 0 0 6.50
Şut5%40 isabet
Kilit pas8
Drible5%31 başarı
İkili kazanılan46%46
Müdahale11
Faul1216 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111021 yedek
G+A / 900.08
Kart4
2024/25 32 1.760 1 2 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSanta Clara 32 1.760 1 2 6.73
Şut11%36 isabet
Kilit pas16
Drible7%32 başarı
İkili kazanılan76%44
Müdahale42
Faul3619 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112111 yedek
G+A / 900.15
Kart9
2022/23 13 497 0 0 6.31
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSanta Clara 13 497 0 0 6.31
Kilit pas2
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan25%41
Müdahale10
Faul1812 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1158 yedek
Kart2
2021/22 28 1.895 0 2 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBelenenses 28 1.895 0 2 6.59
Şut2%50 isabet
Kilit pas10
Drible8%28 başarı
İkili kazanılan80%44
Müdahale28
Faul3929 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11235 yedek
G+A / 900.09
Kart91
2020/21 34 966 0 1 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBelenenses 34 966 0 1 6.74
Şut7%43 isabet
Kilit pas11
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan57%50
Müdahale24
Faul2122 kazanılan
İlk 11925 yedek
G+A / 900.09
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 113932 yedek girdi
KART16
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 35 4-3-3 — 13 4-2-3-1 — 7 5-4-1 — 5 3-5-2 — 4 3-4-2-1 — 2 66 maç
  • 3-4-335%53
  • 4-3-313%20
  • 4-2-3-17%11
  • 5-4-15%8
  • 3-5-24%6
  • 3-4-2-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 Gabriel SilvaGabriel Silva 1 SerginhoSerginho Calila 2
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 Vinícius LopesVinícius Lopes 1 RicardinhoRicardinho Calila 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 AlvercaA 1-1 87 0 6.2
23.08.2026 FamalicaoH 1-0 84 7.2
15.08.2026 Academico ViseuA 0-1 84 1 6.9
10.08.2026 NacionalH 2-2 85 1 6.9
16.05.2026 FC PortoA 1-0 89 1 6.3
11.05.2026 NacionalH 2-0 87 7.0
02.05.2026 AroucaA 2-2 76 6.2
26.04.2026 SC BragaH 2-1 93 6.0
18.04.2026 Casa PiaA 0-0 25 6.7
11.04.2026 Rio AveH 0-2 18 6.7
03.04.2026 Sporting CPA 4-2
21.03.2026 GIL VicenteH 1-0
15.03.2026 AVSA 0-1
08.03.2026 GuimaraesH 2-0 27 6.5
01.03.2026 TondelaA 2-2 71 1 6.2
21.02.2026 AlvercaA 1-1 92 6.5
13.02.2026 BenficaH 1-2
07.02.2026 EstrelaA 1-0 2
31.01.2026 EstorilH 2-4 88 1 1 7.0
24.01.2026 MoreirenseA 1-0 84 7.0
18.01.2026 FamalicaoH 0-1 23 6.5
11.01.2026 NacionalA 3-3
24.12.2025 Ivory CoastA 1-0 84 6.5
15.12.2025 SC BragaA 1-0 23 6.9
06.12.2025 Casa PiaH 1-0 17 6.9
30.11.2025 Rio AveA 1-1 1
08.11.2025 Sporting CPH 1-2
03.11.2025 GIL VicenteA 1-0
25.10.2025 AVSH 2-0 16 6.3
04.10.2025 GuimaraesA 2-1 20 1 6.3
27.09.2025 TondelaH 1-2 41 6.5
20.09.2025 AlvercaH 2-1 18 6.3
12.09.2025 BenficaA 1-1 29 1 6.5
31.08.2025 EstrelaH 0-0 10 6.3
17.08.2025 MoreirenseH 0-1 32 6.9
10.05.2025 FamalicaoH 2-1 30 6.7
03.05.2025 SC BragaA 1-1 90 1 1 6.9
26.04.2025 AroucaH 2-0 19 6.7
18.04.2025 Rio AveA 1-1 30 6.3
12.04.2025 Sporting CPH 0-1 81 7.0
05.04.2025 GuimaraesA 2-0 13 6.9
30.03.2025 NacionalH 1-0 9 6.5
15.03.2025 GIL VicenteA 0-1 8 6.7
09.03.2025 MoreirenseH 1-1 10 6.2
02.03.2025 BoavistaA 1-0 74 6.6
23.02.2025 EstrelaA 0-0 90 6.7
15.02.2025 BenficaH 0-1 80 1 6.6
08.02.2025 AVSA 1-2 90 7.0
01.02.2025 Casa PiaH 2-1 90 2 6.9
26.01.2025 FC PortoA 1-1 40 6.3
18.01.2025 EstorilH 2-3 69 6.3
05.01.2025 FarenseH 0-0 90 2 7.3
30.12.2024 FamalicaoA 1-2 90 7.2
15.12.2024 AroucaA 1-0 73 6.3
07.12.2024 Rio AveH 1-0 76 1 7.5
30.11.2024 Sporting CPA 0-1 73 6.6
10.11.2024 GuimaraesH 1-0 62 6.0
04.11.2024 NacionalA 2-0 90 6.9
25.10.2024 GIL VicenteH 2-1 79 1 1 7.7
05.10.2024 MoreirenseA 1-0 76 6.9
ŞUT8
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
59' · xG 0.032 90' · xG 0.067 51' · xG 0.007 50' · xG 0.015 52' · xG 0.166 · GOL 61' · xG 0.008 76' · xG 0.051 61' · xG 0.024
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%50) Taç sonrası — 2 (%25) Açık oyun — 1 (%12) Korner — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası4%50
  • Taç sonrası2%25
  • Açık oyun1%12
  • Korner1%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 6 (%75) Kafa — 1 (%12) Sol ayak — 1 (%12) 8 şut
  • Sağ ayak6%75
  • Kafa1%12
  • Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 4 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 4 %50
  • 61-75' 2 %25
  • 76-90+' 2 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 142 maç
Santa Clara 79maç 2022–2026
Mozambique 1maç 2025
Belenenses 62maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-19 Belenenses Santa Clara
2022-08-19 B SAD Santa Clara €250k
2019-01-15 B SAD U23 B SAD -
2018-07-11 Paços F. B B SAD U23 ?
2017-07-01 Benfica U19 Paços F. B free transfer
2015-07-01 Benfica U17 Benfica U19 -
2013-07-01 Benfica U15 Benfica U17 -
2011-07-01 Benfica Yth Benfica U15 -
2009-07-01 Belenenses Yth Benfica Yth ?
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
MAS Fès %50 2026-08-31
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Primeira Liga2024 · Santa Clara 9sarı · 31 maç
🟥 Primeira Liga2021 · Belenenses 1kırmızı · 26 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 982 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.4Primeira Liga 2025
PERFORMANS24.9982 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 58.6
Derinden oyun kurucu 53.3
Box-to-box orta saha 51.3
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %34
Performans %26
Dakika %62
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %50
Performans %33
Dakika %77
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 70.9 82 86
Ortalama rating 6.55 7.1 92
İkili mücadele kazanma 47.25 58 82
Pas arası / 90 0.92 2.3 40
Performans skoru 24.9 75 33
Müdahale / 90 0.92 3.2 29
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam