Arkadiusz Pyrka
Poland · Defender

Arkadiusz Pyrka

YAŞ23
BOY177
KİLO72
DOĞUM YERİRadom
LİGBundesliga
BU SEZON0G · 1A
Asist10.04 / 90
Şut80.28 / 90
Kilit pas220.77 / 90
Başarılı dripling140.49 / 90
Kazanılan ikili913.19 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 102 orta sahalar
Kilit pas — %32 (0.77) Asist — %16 (0.04) Drible — %47 (0.49) Pas isabeti — %9 (%73) Top kapma — %28 (2.03) İkili mücadele — %42 (%48) 29 ORT. % 32 16 47 9 28 42
  • Kilit pas 0.77 %32
  • Asist 0.04 %16
  • Drible 0.49 %47
  • Pas isabeti %73 %9
  • Top kapma 2.03 %28
  • İkili mücadele %48 %42
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2566 dakika oynadı.
2025/26 34 2.626 0 1 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC St. Pauli 33 2.566 0 1 6.60
DFB PokalFC St. Pauli 1 60 0 0 6.90
Şut9%44 isabet
Kilit pas26
Drible14%33 başarı
İkili kazanılan96%48
Müdahale36
Faul1635 kazanılan
İlk 11313 yedek
G+A / 900.03
Kart3
2024/25 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
TOPLAM GOL0
İLK 11356 yedek girdi
KART3
FORMA11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 18 3-4-1-2 — 10 3-4-3 — 5 5-4-1 — 4 3-5-2 — 2 39 maç
  • 3-4-2-118%46
  • 3-4-1-210%26
  • 3-4-35%13
  • 5-4-14%10
  • 3-5-22%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 VfL WolfsburgH 1-3 87 6.6
09.05.2026 RB LeipzigA 2-1 87 6.6
03.05.2026 FSV Mainz 05H 1-2 91 6.3
25.04.2026 1. FC HeidenheimA 2-0 87 1 6.9
17.04.2026 1.FC KölnH 1-1 93 6.3
11.04.2026 Bayern MünchenH 0-5 94 6.2
05.04.2026 Union BerlinA 1-1 91 1 6.7
22.03.2026 SC FreiburgH 1-2 96 6.3
13.03.2026 Borussia MönchengladbachA 2-0 88 6.3
08.03.2026 Eintracht FrankfurtH 0-0 91 7.3
28.02.2026 1899 HoffenheimA 0-1 87 6.5
22.02.2026 Werder BremenH 2-1 85 7.2
14.02.2026 Bayer LeverkusenA 4-0 80 6.3
07.02.2026 VfB StuttgartH 2-1 91 1 1 7.2
31.01.2026 FC AugsburgA 2-1 84 1 6.9
27.01.2026 RB LeipzigH 1-1 86 6.6
23.01.2026 Hamburger SVH 0-0 90 1 6.3
17.01.2026 Borussia DortmundA 3-2 90 6.3
14.01.2026 VfL WolfsburgA 2-1 95 7.3
21.12.2025 FSV Mainz 05A 0-0 90 6.6
13.12.2025 1. FC HeidenheimH 2-1 90 6.3
06.12.2025 1.FC KölnA 1-1 90 6.5
29.11.2025 Bayern MünchenA 3-1 90 1 6.3
23.11.2025 Union BerlinH 0-1 73 6.9
09.11.2025 SC FreiburgA 2-1 90 6.5
25.10.2025 Eintracht FrankfurtA 2-0
19.10.2025 1899 HoffenheimH 0-3 90 6.7
04.10.2025 Werder BremenA 1-0 71 2 6.3
27.09.2025 Bayer LeverkusenH 1-2
19.09.2025 VfB StuttgartA 2-0 8 6.7
14.09.2025 FC AugsburgH 2-1 45 6.2
04.09.2025 NetherlandsA 1-1
29.08.2025 Hamburger SVA 0-2 59 6.9
23.08.2025 Borussia DortmundH 3-3 77 6.6
16.08.2025 Eintracht NorderstedtA 0-0 60 1 6.9
ŞUT19
GOL0
xG1.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
32' · xG 0.039 63' · xG 0.027 45' · xG 0.048 37' · xG 0.019 8' · xG 0.023 16' · xG 0.033 90' · xG 0.378 32' · xG 0.028 76' · xG 0.027 81' · xG 0.066 15' · xG 0.009 33' · xG 0.118 29' · xG 0.017 71' · xG 0.016 61' · xG 0.024 39' · xG 0.05 7' · xG 0.021 90' · xG 0.091 57' · xG 0.038
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%58) Açık oyun — 5 (%26) Korner — 2 (%11) Kontra atak — 1 (%5) 19 şut
  • Asist sonrası11%58
  • Açık oyun5%26
  • Korner2%11
  • Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 16 (%84) Sol ayak — 2 (%11) Kafa — 1 (%5) 19 şut
  • Sağ ayak16%84
  • Sol ayak2%11
  • Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 6 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 3 %16
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 6 %32
  • 46-60' 1 %5
  • 61-75' 3 %16
  • 76-90+' 4 %21
AKSİYON HARİTASI1623 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 17 18 21 22 22 22 23 23 24 24 25 25 26 31 32 37 38 39 41 45 50 55 59
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 12 12 13 13 14 14 14 14 16 17 18 19 19 19 23 24 25 27 30 30 33 37 42 43 44 47
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 8 9 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 7 7 8 8 9 9 9 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %31 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1623
Pas 1057 Pas — 1057 (%69) Top kaz… 129 Top kazanma — 129 (%8) Uzaklaştırma — 75 (%5) Top teması — 62 (%4) Çalım — 44 (%3) Faul — 42 (%3) Müdahale — 39 (%3) Hava topu — 38 (%2) Korner kazandırma — 32 (%2) Bloke edilen pas — 22 (%1)
  • Pas1057%69
  • Top kazanma129%8
  • Uzaklaştırma75%5
  • Top teması62%4
  • Çalım44%3
  • Faul42%3
  • Müdahale39%3
  • Hava topu38%2
  • Korner kazandırma32%2
  • Bloke edilen pas22%1
PİYASA DEĞERİ€3.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 35 maç
FC St. Pauli 34maç 2025
Poland 1maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Piast Gliwice FC St. Pauli
2025-06-30 Piast Gliwice FC St. Pauli
2025-06-29 Piast Gliwice FC St. Pauli
2020-08-04 Znicz Pruszkow Piast Gliwice free transfer
2018-07-20 Znicz U19 Znicz Pruszkow -
2017-07-01 Broń Radom U19 Znicz U19 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025 HastalıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 2. Bundesliga2026 · FC St. Pauli 1sarı · 1 maç
🟨 Bundesliga2025 · FC St. Pauli 2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2566 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.3Bundesliga 2025
PERFORMANS32.32566 dk
KARARİzlemeye değer63/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 69.7
Derinden oyun kurucu 66.1
Box-to-box orta saha 61.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %34
Dakika %92
Değer / getiri %79
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %44
Dakika %96
Değer / getiri %90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.6 7.1 93
İkili mücadele kazanma 47.89 58 83
Performans skoru 32.3 75 43
Müdahale / 90 1.23 3.2 38
Pas arası / 90 0.81 2.3 35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam