LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas20.68 / 90
Kazanılan ikili51.71 / 90
Rating6.40
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 53 orta sahalar
- Kilit pas 0.68 %25
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %92 %90
- Top kapma 3.08 %81
- İkili mücadele %50 %44
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 263 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
2. Liga2021/2022 · Austria
🏆
Super Cup2018/2019 · Belgium
🥈
First Division A2018/2019 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
3
263
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan5%50
Müdahale5
Faul1
İlk 113
2025/26
37
3.137
4
4
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas21
Drible16%57 başarı
İkili kazanılan94%47
Müdahale41
Faul3627 kazanılan
İlk 11361 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2023/24
36
2.515
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas15
Drible11%42 başarı
İkili kazanılan165%50
Müdahale98
Faul4431 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11297 yedek
G+A / 900.04
Kart3
2022/23
20
311
1
0
6.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan17%52
Müdahale11
Faul12 kazanılan
İlk 11416 yedek
G+A / 900.29
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 114018 yedek girdi
KART3
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-136%65
- 3-4-2-19%16
- 4-2-3-16%11
- 3-4-1-22%4
- 3-5-21%2
- 4-3-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Gençlerbirliği S.K.A | 1-1 | 96 | – | 6.7 | ||
| 21.08.2026 | GalatasarayH | 0-4 | 86 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | AmedA | 3-0 | 81 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Yeni ÇorumsporA | 1-1 | 86 | – | 7.0 | ||
| 26.04.2026 | BandırmasporH | 1-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | BB BodrumsporA | 1-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2026 | BolusporH | 2-0 | 84 | – | 7.0 | ||
| 09.04.2026 | İstanbulsporA | 0-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | EroksporA | 0-2 | 97 | 1 | – | 6.9 | |
| 15.03.2026 | HataysporH | 3-0 | 84 | 1 | 7.5 | ||
| 11.03.2026 | ÜmraniyesporA | 3-1 | 87 | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | Manisa BBSKH | 8-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | Van BBA | 0-3 | 87 | – | 6.7 | ||
| 18.02.2026 | KeçiörengücüA | 1-2 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | Adana DemirsporH | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | SakaryasporA | 0-1 | 83 | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | SarıyerH | 4-0 | 80 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 24.01.2026 | PendiksporA | 1-2 | 87 | – | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | AmedH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 11.01.2026 | SivassporA | 0-2 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 28.12.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | BandırmasporA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 14.12.2025 | BB BodrumsporH | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 07.12.2025 | BolusporA | 2-0 | 94 | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | İstanbulsporH | 4-0 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | EroksporH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.10.2025 | HataysporA | 0-3 | 77 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | ÜmraniyesporH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 18.10.2025 | Manisa BBSKA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | Van BBH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | Serik BelediyesporA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | KeçiörengücüH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | Adana DemirsporA | 0-3 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 15.09.2025 | SakaryasporH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.08.2025 | SarıyerA | 0-2 | 105 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | PendiksporH | 3-3 | 58 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 18.08.2025 | AmedA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2025 | SivassporH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2024 | RWDMH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.05.2024 | KortrijkA | 1-0 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 26.04.2024 | CharleroiH | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 21.04.2024 | CharleroiA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | RWDMA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.04.2024 | KortrijkH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2024 | Standard LiegeA | 4-0 | 79 | – | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | St. TruidenH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.03.2024 | AnderlechtA | 1-0 | 83 | – | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | Cercle BruggeH | 0-2 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 18.02.2024 | GentH | 0-2 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 10.02.2024 | Club Brugge KVA | 4-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 04.02.2024 | KV MechelenH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2024 | CharleroiA | 1-0 | 79 | – | 6.5 | ||
| 28.01.2024 | AntwerpH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 24.01.2024 | RWDMA | 0-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2023 | OH LeuvenA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 23.12.2023 | Union St. GilloiseH | 1-2 | 81 | – | 7.5 | ||
| 15.12.2023 | KVC WesterloA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.12.2023 | GenkH | 1-3 | 88 | – | 6.5 |
ŞUT22
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%45
- Duran top4%18
- Açık oyun3%14
- Korner2%9
- Kontra atak2%9
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak16%73
- Sol ayak6%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 2 %9
- 31-45' 7 %32
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 2 %9
- 76-90+' 6 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 96 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-23
Clermont Foot
→
KAS Eupen
?
Clermont Foot
→
KAS Eupen
?
2022-06-30
A. Lustenau
→
Clermont Foot
End of loan
A. Lustenau
→
Clermont Foot
End of loan
2021-08-31
Clermont Foot
→
A. Lustenau
loan transfer
Clermont Foot
→
A. Lustenau
loan transfer
2021-06-30
A. Lustenau
→
Clermont Foot
End of loan
A. Lustenau
→
Clermont Foot
End of loan
2020-08-12
Clermont Foot
→
A. Lustenau
loan transfer
Clermont Foot
→
A. Lustenau
loan transfer
2019-09-02
Club Brugge
→
Clermont Foot
free transfer
Club Brugge
→
Clermont Foot
free transfer
2018-07-01
FC Brügge U21
→
Club Brugge
-
FC Brügge U21
→
Club Brugge
-
2016-07-01
Club Brugge Yth
→
FC Brügge U21
-
Club Brugge Yth
→
FC Brügge U21
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2022
SakatlıkKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3137 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.71. Lig 2025
PERFORMANS41.53137 dk
KARARVeri yetersiz62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
76.2
Top kapan ön libero
75.9
Box-to-box orta saha
71.5
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%62
Dakika
%100
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%61
Dakika
%99
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
53.45
72
74
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7.05
7.2
98
Pas arası / 90
1.26
1.6
79
Performans skoru
41.5
76
55
Müdahale / 90
1.18
2
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jan Schöppner1. FC Heidenheim · 26
%95
3gol
3asist
54scout
€3.00M
Bundesliga
Aisar AhmedAD Ceuta FC
%92
0gol
0asist
52scout
€600K
Segunda División
Alexis TrouilletRodez · 25
%82
0gol
1asist
59scout
€800K
Ligue 2
Diogo CalilaSanta Clara · 27
%77
1gol
0asist
43scout
Primeira Liga
Daniel AskOsters IF · 27
%70
0gol
0asist
53scout
Allsvenskan
Fredrik SjøvoldBodo/Glimt · 22
%65
1gol
0asist
58scout
UEFA Champions League
Afonso AssisMoreirense · 19
%61
1gol
1asist
64scout
€300K
Primeira Liga
JádsonJuventude · 32
%60
0gol
2asist
48scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


