France · Midfielder
Alexis Trouillet
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.47 / 90
Kilit pas10.23 / 90
Başarılı dripling10.23 / 90
Kazanılan ikili214.92 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 79 orta sahalar
- Kilit pas 0.23 %8
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.23 %23
- Pas isabeti %85 %74
- Top kapma 4.22 %81
- İkili mücadele %60 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 384 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Super League 12022/2023 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
5
384
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan21%60
Müdahale12
Faul35 kazanılan
İlk 115
Kart1
2025/26
23
1.273
0
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas6
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan50%49
Müdahale19
Faul1716 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11167 yedek
G+A / 900.07
Kart3
2021/22
3
78
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan5%50
Müdahale2
Faul12 kazanılan
İlk 1112 yedek
2020/21
36
216
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan25%56
Müdahale9
Faul67 kazanılan
İlk 11333 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11912 yedek girdi
KART1
FORMA22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-37%35
- 4-1-4-16%30
- 4-2-3-12%10
- 4-4-22%10
- 5-3-22%10
- 3-4-2-11%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | AntwerpH | 1-0 | 82 | 0 | 7.0 | ||
| 29.08.2026 | OH LeuvenA | 1-2 | 82 | 0 | 6.3 | ||
| 21.08.2026 | RAAL La LouvièreH | 2-0 | 79 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | KV MechelenA | 3-3 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 08.08.2026 | Cercle BruggeH | 2-2 | 71 | 1 | 7.3 | ||
| 15.05.2026 | Saint EtienneA | 0-0 | 79 | – | 7.2 | ||
| 12.05.2026 | RED Star FC 93A | 2-3 | 86 | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | AnnecyA | 1-2 | 86 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | Saint EtienneH | 2-1 | 79 | 1 | – | 7.9 | |
| 24.04.2026 | LavalA | 0-0 | 77 | – | 6.5 | ||
| 17.04.2026 | AmiensH | 3-2 | 86 | – | 7.0 | ||
| 13.04.2026 | Estac TroyesH | 2-1 | 71 | – | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | DunkerqueA | 1-1 | 67 | – | 6.7 | ||
| 20.03.2026 | BastiaH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | ReimsA | 1-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 06.03.2026 | GrenobleH | 1-0 | 69 | 1 | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | GuingampA | 0-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 20.02.2026 | MontpellierH | 1-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 13.02.2026 | Clermont FootA | 1-2 | 59 | – | 6.2 | ||
| 06.02.2026 | BoulogneA | 1-2 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 30.01.2026 | RED Star FC 93H | 1-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 23.01.2026 | NancyA | 1-3 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 16.01.2026 | Le MansH | 1-1 | 58 | – | 6.7 | ||
| 12.09.2025 | Le MansA | 0-1 | 31 | – | 6.9 | ||
| 29.08.2025 | BoulogneH | 1-0 | 83 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2025 | LavalH | 1-1 | 80 | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | Saint EtienneA | 4-0 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | NancyH | 0-0 | 81 | – | 6.3 | ||
| 29.05.2022 | Saint EtienneA | 1-1 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 26.05.2022 | Saint EtienneH | 1-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 28.08.2021 | BordeauxH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2021 | Stade Brestois 29H | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2021 | LilleA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2021 | MontpellierH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2021 | DijonA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2021 | ReimsH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2021 | NantesA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2021 | MarseilleH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2021 | LorientA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2021 | RennesA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2021 | MetzH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2021 | MarseilleA | 3-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 13.02.2021 | Paris Saint GermainA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2021 | AngersH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2021 | LensA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2021 | BordeauxH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2021 | MetzA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2021 | Stade Brestois 29A | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.12.2020 | LorientH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.12.2020 | LyonH | 1-4 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 16.12.2020 | NimesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2020 | RennesH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2020 | Hapoel Beer ShevaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2020 | ReimsA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2020 | Bayer LeverkusenH | 2-3 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 29.11.2020 | DijonH | 1-3 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.11.2020 | Slavia PrahaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2020 | MonacoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2020 | Slavia PrahaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2020 | Hapoel Beer ShevaH | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT9
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun5%56
- Asist sonrası3%33
- Korner1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 3 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 4 %44
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 67 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-03
Panathinaikos
→
Rodez AF
free transfer
Panathinaikos
→
Rodez AF
free transfer
2024-06-30
Volos NFC
→
Panathinaikos
End of loan
Volos NFC
→
Panathinaikos
End of loan
2023-07-17
Panathinaikos
→
Volos NFC
loan transfer
Panathinaikos
→
Volos NFC
loan transfer
2018-07-01
Rennes U19
→
Rennes B
-
Rennes U19
→
Rennes B
-
2017-07-01
Rennes U17
→
Rennes U19
-
Rennes U17
→
Rennes U19
-
2015-07-01
Rennes Jugend
→
Rennes U17
-
Rennes Jugend
→
Rennes U17
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1108 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.8Ligue 2 2025
PERFORMANS34.21108 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
68.4
Derinden oyun kurucu
63.8
Box-to-box orta saha
56.3
Top kapan ön libero
42.9
Derinden oyun kurucu
31.9
Box-to-box orta saha
30.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%48
Dakika
%68
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%47
Dakika
%79
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
87.7
82
100
Ortalama rating
6.68
7.1
94
Pas arası / 90
1.46
2.3
64
İkili mücadele kazanma
47.73
58
82
Performans skoru
34.2
75
46
Müdahale / 90
1.22
3.2
38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aisar AhmedAD Ceuta FC
%95
0gol
0asist
52scout
€600K
Segunda División
Brandon BaiyeErzurumspor FK · 25
%87
4gol
4asist
59scout
1. Lig
Daniel AskOsters IF · 27
%85
0gol
0asist
53scout
Allsvenskan
Viti RozadaLas Palmas · 28
%70
0gol
2asist
51scout
€2.00M
Segunda División
Jarvis ThorntonSheffield Wednesday · 19
%70
0gol
0asist
53scout
Championship
Jackson IrvineFC St. Pauli · 32
%66
0gol
1asist
51scout
€1.00M
Bundesliga
Fredrik SjøvoldBodo/Glimt · 22
%63
1gol
0asist
58scout
UEFA Champions League
Noah CadiouLorient · 27
%60
2gol
1asist
54scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



