LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.48 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.96 / 90
Kilit pas20.96 / 90
Başarılı dripling10.48 / 90
Kazanılan ikili62.87 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 22 forvetler
- Gol 0.48 %76
- Şut 1.0 %5
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.96 %43
- Drible 0.48 %38
- İkili mücadele %35 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 188 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
League Cup2022 · Southampton · 5 maç
5gol2.
5.
Coppa Italia2025 · Torino · 3 maç
2gol5.
6.
Championship2023 · Southampton · 41 maç
16gol6.
8.
Coppa Italia2024 · Torino · 2 maç
1asist8.
19.
Serie A2024 · Torino · 36 maç
9gol19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 19 G+A
GolAsist
2026/27
6
334
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan12%36
Müdahale2
Faul73 kazanılan
İlk 1142 yedek
G+A / 900.27
2025/26
36
1.912
6
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%50 isabet
Kilit pas24
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan66%39
Müdahale11
Faul1814 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112016 yedek
G+A / 900.38
2024/25
45
3.232
11
3
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%57 isabet
Kilit pas31
Drible18%40 başarı
İkili kazanılan118%38
Müdahale15
Faul4146 kazanılan
Ofsayt25
İlk 11378 yedek
G+A / 900.39
Kart4
2023/24
43
2.330
15
4
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%53 isabet
Kilit pas31
Drible18%60 başarı
İkili kazanılan104%51
Müdahale18
Faul3646 kazanılan
Ofsayt18
İlk 112518 yedek
G+A / 900.73
Kart6
2022/23
29
1.997
5
3
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%42 isabet
Kilit pas24
Drible16%55 başarı
İkili kazanılan121%40
Müdahale17
Faul3827 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11236 yedek
G+A / 900.36
Kart1
2021/22
34
2.041
7
3
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%62 isabet
Kilit pas26
Drible20%57 başarı
İkili kazanılan135%43
Müdahale13
Faul2940 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112311 yedek
G+A / 900.44
2020/21
36
2.682
9
5
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%69 isabet
Kilit pas37
Drible27%55 başarı
İkili kazanılan160%40
Müdahale25
Faul3055 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11306 yedek
G+A / 900.47
Kart1
TOPLAM GOL421 penaltı
İLK 1112449 yedek girdi
KART6
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR42 gol
- 1-15' 6 %14
- 16-30' 4 %10
- 31-45' 7 %17
- 46-60' 9 %21
- 61-75' 9 %21
- 76-90+' 7 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-252%34
- 3-5-237%25
- 4-2-3-132%21
- 3-4-1-214%9
- 3-4-2-111%7
- 3-4-35%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar16aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FiorentinaA | 1-2 | 85 | 1 | 1 | 7.8 | |
| 29.08.2026 | SassuoloA | 2-1 | 83 | 1 | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | AC MilanH | 1-2 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 24.06.2026 | BrazilH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.06.2026 | MoroccoH | 0-1 | 71 | – | 6.6 | ||
| 14.06.2026 | HaitiA | 0-1 | 75 | 1 | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | JuventusH | 2-2 | 30↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 17.05.2026 | CagliariA | 2-1 | 34↑ | 2 | 6.7 | ||
| 08.05.2026 | SassuoloH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | InterH | 2-2 | 67 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | CremoneseA | 0-0 | 92 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | VeronaH | 2-1 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | PisaA | 0-1 | 25↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 21.03.2026 | AC MilanA | 3-2 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 13.03.2026 | ParmaH | 4-1 | 61 | 1 | 6.6 | ||
| 06.03.2026 | NapoliA | 2-1 | 30↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 01.03.2026 | LazioH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | BolognaH | 1-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | FiorentinaA | 2-2 | 83 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | LecceH | 1-0 | 89 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 24.01.2026 | ComoA | 6-0 | 91 | 2 | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | AS RomaH | 0-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | AtalantaA | 2-0 | 38↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.01.2026 | UdineseH | 1-2 | 50↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | VeronaA | 0-3 | 83 | 1 | 5.9 | ||
| 27.12.2025 | CagliariH | 1-2 | 67 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 21.12.2025 | SassuoloA | 0-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | CremoneseH | 1-0 | 83 | 3 | 7.5 | ||
| 08.12.2025 | AC MilanH | 2-3 | 29 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | LecceA | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 18.11.2025 | DenmarkH | 4-2 | 26↑ | 1 | 6.5 | ||
| 15.11.2025 | GreeceA | 3-2 | 82 | 2 | 6.0 | ||
| 08.11.2025 | JuventusA | 0-0 | 45↑ | 3 | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | PisaH | 2-2 | 66 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 29.10.2025 | BolognaA | 0-0 | 57 | 1 | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | GenoaH | 2-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | NapoliH | 1-0 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 12.10.2025 | BelarusH | 2-1 | 88 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 09.10.2025 | GreeceH | 3-1 | 84 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | LazioA | 3-3 | 20↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 29.09.2025 | ParmaA | 2-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | AtalantaH | 0-3 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | AS RomaA | 0-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 08.09.2025 | BelarusA | 0-2 | 83 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 05.09.2025 | DenmarkA | 0-0 | 83 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | FiorentinaH | 0-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 25.08.2025 | InterA | 5-0 | 26↑ | 1 | 6.5 | ||
| 18.08.2025 | ModenaH | 1-0 | 60 | – | 6.5 | ||
| 25.05.2025 | AS RomaH | 0-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | LecceA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | InterH | 0-2 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 02.05.2025 | VeneziaH | 1-1 | 45↑ | 3 | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | NapoliA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 23.04.2025 | UdineseH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 13.04.2025 | ComoA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | VeronaH | 1-1 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 31.03.2025 | LazioA | 1-1 | 86 | 1 | 6.2 | ||
| 23.03.2025 | GreeceH | 0-3 | 55 | – | 6.3 | ||
| 20.03.2025 | GreeceA | 0-1 | 75 | 2 | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | EmpoliH | 1-0 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT57
GOL8
xG7.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%14.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%49
- Açık oyun10%18
- Kontra atak9%16
- Duran top4%7
- Taç sonrası3%5
- Korner3%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak44%77
- Sol ayak8%14
- Kafa5%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR57 şut
- 1-15' 11 %19
- 16-30' 6 %11
- 31-45' 6 %11
- 46-60' 8 %14
- 61-75' 11 %19
- 76-90+' 15 %26
AKSİYON HARİTASI855 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR855
- Pas473%59
- Top teması86%11
- Hava topu59%7
- Top kazanma41%5
- Faul31%4
- Kurtarılan şut30%4
- Çalım29%4
- Korner kazandırma17%2
- Top kaptırma16%2
- Uzaklaştırma15%2
PİYASA DEĞERİ€8.50M-43.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 229 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-08-08
Sheff Utd
→
Birmingham
€2.20m
Sheff Utd
→
Birmingham
€2.20m
2014-11-14
Ilkeston
→
Sheff Utd
?
Ilkeston
→
Sheff Utd
?
2013-07-01
Oadby Town
→
Ilkeston
?
Oadby Town
→
Ilkeston
?
2012-07-01
Leicester SA
→
Oadby Town
?
Leicester SA
→
Oadby Town
?
2010-07-01
Coventry City Y
→
Leicester SA
?
Coventry City Y
→
Leicester SA
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2023
SakatlıkŞüpheli
3 maç
04.2023
Baldır sakatlığıŞüpheli
4 maç
02.2023
DarbeŞüpheli
2 maç
12.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
05.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1852 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.7Serie A 2025
PERFORMANS53.71852 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
77.7
Baskıcı forvet
77.0
Pivot forvet
74.1
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%70
Dakika
%85
Değer / getiri
%27
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%70
Dakika
%91
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.73
7.2
94
Performans skoru
53.7
76
71
Kilit pas / 90
1.17
1.6
73
Pas hacmi / 90
24.83
34
73
Gol / 90
0.29
0.38
76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sory KabaOH Leuven · 30
%95
4gol
2asist
59scout
€1.30M
Jupiler Pro League
Oliver BurkeUnion Berlin · 28
%80
6gol
2asist
61scout
€3.00M
Bundesliga
Leo ÖstmanIF Elfsborg · 19
%74
3gol
2asist
67scout
Allsvenskan
Andrija NovakovichReggiana · 29
%64
5gol
1asist
56scout
Serie B
Frank MagriToulouse · 26
%63
5gol
1asist
65scout
€4.00M
Ligue 1
Richard KoneQPR · 22
%62
10gol
2asist
65scout
Championship
Santiago MuñozSporting Kansas City · 23
%61
3gol
2asist
66scout
Major League Soccer
Ali SoweRizespor · 31
%60
8gol
4asist
58scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



