LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.69 / 90
Kilit pas21.37 / 90
Başarılı dripling21.37 / 90
Kazanılan ikili32.06 / 90
Rating6.36
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.48
Asist
0.000.17
Şut
0.692.82
Kilit pas
1.371.04
Başarılı dripling
1.370.56
Kazanılan ikili
2.062.64
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Championship2023 · Southampton · 49 maç
24gol2.
13asist3.
🥈
Championship2020 · Blackburn · 40 maç
28gol2.
14.
Championship2025 · Southampton · 29 maç
11gol14.
4asist30.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Tournoi Maurice Revello2018 · World
🏆
FIFA U20 World Cup2017 Korea Republic · World
🏆
Tournoi U20 4 Nations2017 · World
🏆
UEFA U17 Championship2013/2014 · Europe
🥈
League One2017/2018 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 37 G+A
GolAsist
2026/27
4
131
0
0
6.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan3%33
İlk 1131 yedek
2025/26
44
3.245
13
6
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut78%56 isabet
Kilit pas29
Drible22%47 başarı
İkili kazanılan89%39
Müdahale29
Faul4016 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı22 kaçan
İlk 11386 yedek
G+A / 900.53
Kart7
Kaptan12maçta
2024/25
40
2.267
5
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%53 isabet
Kilit pas16
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan57%34
Müdahale22
Faul2812 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı11 kaçan
İlk 112713 yedek
G+A / 900.28
Kart4
Kaptan2maçta
2023/24
49
4.014
24
13
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut108%63 isabet
Kilit pas63
Drible22%33 başarı
İkili kazanılan106%39
Müdahale28
Faul4129 kazanılan
Ofsayt30
Penaltı5
İlk 11472 yedek
G+A / 900.83
Kart5
Kaptan29maçta
2022/23
34
1.347
2
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%57 isabet
Kilit pas11
Drible13%34 başarı
İkili kazanılan41%31
Müdahale14
Faul179 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111420 yedek
G+A / 900.2
Kart2
2021/22
37
1.414
2
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%45 isabet
Kilit pas13
Drible16%38 başarı
İkili kazanılan45%36
Müdahale10
Faul136 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111720 yedek
G+A / 900.25
Kart1
2020/21
40
3.467
28
5
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut134%63 isabet
Kilit pas42
Drible49%48 başarı
İkili kazanılan112%35
Müdahale17
Faul5132 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı53 kaçan
İlk 1140
G+A / 900.86
Kart3
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL235 penaltı
İLK 119660 yedek girdi
KART15
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR23 gol
- 1-15' 4 %17
- 16-30' 4 %17
- 31-45' 6 %26
- 46-60' 2 %9
- 61-75' 5 %22
- 76-90+' 2 %9
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-241%30
- 4-2-3-140%30
- 3-4-2-131%23
- 3-4-1-28%6
- 5-4-18%6
- 3-5-27%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | West HamA | 4-2 | 30 | 0 | 6.1 | ||
| 29.08.2026 | Stoke CityH | 4-1 | 17 | 0 | 6.8 | ||
| 22.08.2026 | PrestonA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2026 | BlackburnH | 2-2 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | BurnleyA | 1-1 | 74 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 17.05.2026 | FulhamH | 1-1 | 72 | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | BrightonA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | SunderlandH | 1-1 | 83 | 2 | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | TottenhamH | 0-1 | 94 | 2 | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | LeedsA | 3-0 | 101 | – | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | West HamA | 4-0 | 71 | 2 | 6.0 | ||
| 16.03.2026 | BrentfordA | 2-2 | 87 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 03.03.2026 | LiverpoolH | 2-1 | 60 | – | 6.7 | ||
| 27.02.2026 | Aston VillaH | 2-0 | 93 | 1 | – | 6.3 | |
| 22.02.2026 | Crystal PalaceA | 1-0 | 63 | – | 6.9 | ||
| 18.02.2026 | ArsenalH | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 11.02.2026 | Nottingham ForestA | 0-0 | 89 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | ChelseaH | 1-3 | 92 | 1 | – | 7.0 | |
| 25.01.2026 | PortsmouthA | 1-1 | 68 | 2 | 6.2 | ||
| 21.01.2026 | Sheffield UtdH | 1-0 | 33↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Hull CityHC | 1-2 | 95 | 3 | 6.5 | ||
| 04.01.2026 | MiddlesbroughAC | 4-0 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | MillwallH | 0-0 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 29.12.2025 | BirminghamA | 1-1 | 68 | 2 | 6.3 | ||
| 26.12.2025 | Oxford UnitedA | 2-1 | 90 | 3 | 5.9 | ||
| 20.12.2025 | CoventryHC | 1-1 | 100 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 13.12.2025 | NorwichA | 2-1 | 98 | 3 | 5.3 | ||
| 09.12.2025 | West BromHC | 3-2 | 75 | 2 | 3 | 8.6 | |
| 06.12.2025 | BirminghamH | 3-1 | 63 | 2 | 4 | 8.6 | |
| 29.11.2025 | MillwallA | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 25.11.2025 | LeicesterHC | 3-0 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | CharltonA | 1-5 | 75 | 1 | 2 | 5 | 9.2 |
| 08.11.2025 | Sheffield WednesdayH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 05.11.2025 | QPRA | 1-2 | 66 | 1 | – | 6.5 | |
| 01.11.2025 | PrestonHC | 0-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 25.10.2025 | BlackburnAC | 2-1 | 100 | 2 | 7.2 | ||
| 21.10.2025 | Bristol CityAC | 3-1 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 18.10.2025 | SwanseaHC | 0-0 | 90 | 6 | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | DerbyAC | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 30.09.2025 | Sheffield UtdAC | 1-2 | 75 | 3 | 5.2 | ||
| 27.09.2025 | MiddlesbroughHC | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 20.09.2025 | Hull CityA | 3-1 | 27↑ | 1 | 3 | 8.0 | |
| 14.09.2025 | PortsmouthH | 0-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | WatfordA | 2-2 | 14↑ | – | 7.0 | ||
| 23.08.2025 | Stoke CityH | 1-2 | 45 | 2 | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | IpswichA | 1-1 | 83 | – | 6.2 | ||
| 12.08.2025 | NorthamptonA | 0-1 | 10↑ | 1 | 6.5 | ||
| 09.08.2025 | WrexhamH | 2-1 | 60 | 4 | 6.5 | ||
| 03.05.2025 | LutonH | 5-3 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | CardiffA | 0-0 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | DerbyH | 1-3 | 27↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.04.2025 | CoventryA | 2-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | WatfordH | 2-1 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 08.04.2025 | Bristol CityA | 2-1 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | SunderlandH | 0-1 | 79 | 1 | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | NorwichA | 1-0 | 85 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | Hull CityH | 1-1 | 75 | 1 | 6.2 | ||
| 11.03.2025 | BurnleyA | 1-1 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | QPRH | 1-0 | 78 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 01.03.2025 | LeedsA | 1-1 | 69 | 1 | 6.3 |
ŞUT110
GOL14
xG18.9
xG FARKI-4.9under performing
DÖNÜŞÜM%12.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası63%57
- Kontra atak12%11
- Açık oyun12%11
- Korner11%10
- Penaltı4%4
- Taç sonrası4%4
- Diğer4%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak51%46
- Sol ayak45%41
- Kafa14%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR110 şut
- 1-15' 21 %19
- 16-30' 17 %15
- 31-45' 22 %20
- 46-60' 28 %25
- 61-75' 13 %12
- 76-90+' 9 %8
AKSİYON HARİTASI437 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %69
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR437
- Pas199%51
- Top teması55%14
- Kurtarılan şut21%5
- Hava topu20%5
- Müdahale18%5
- Çalım18%5
- Top kaptırma17%4
- Top kazanma16%4
- Faul15%4
- Uzaklaştırma12%3
PİYASA DEĞERİ€8.00M-33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 248 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
League Cup2024 · Southampton
2sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2076 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.9Championship 2025
PERFORMANS78.12076 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet
94.0
Bitirici
93.2
Baskıcı forvet
92.8
Baskıcı forvet
65.3
Bağlantı kuran forvet
60.0
Pivot forvet
58.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%98
Dakika
%83
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%95
Dakika
%93
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
78.1
76
100
Gol / 90
0.48
0.55
87
Dakika güvenliği
100
76
100
Tahmini xG / 90
0.667
0.42
100
İsabetli şut / 90
1.6
1.6
100
Ortalama rating
6.82
7.2
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Troy ParrottAZ Alkmaar · 23
%95
14gol
4asist
78scout
€22.00M
Eredivisie
Leonardo CampanaNew England Revolution · 25
%76
7gol
1asist
68scout
Major League Soccer
EmersonnToulouse · 21
%71
6gol
2asist
74scout
Ligue 1
Christian KofaneBayer Leverkusen · 19
%71
5gol
3asist
73scout
€40.00M
Bundesliga
Fraser HornbySV Darmstadt 98 · 26
%69
11gol
8asist
78scout
€4.50M
2. Bundesliga
Romeo VermantClub Brugge KV · 21
%66
7gol
2asist
78scout
Jupiler Pro League
Bekir Turaç BökeSivasspor · 26
%62
7gol
1asist
65scout
1. Lig
Lasse Selvåg NordåsHeerenveen · 23
%60
6gol
1asist
74scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





West Brom
Blackburn
Bolton
Barnsley