LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.80 / 90
Kazanılan ikili21.59 / 90
Rating6.34
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.05
Asist
0.000.15
Şut
0.000.81
Kilit pas
0.001.21
Başarılı dripling
0.800.66
Kazanılan ikili
1.592.63
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
UEFA Europa League2021 · Napoli · 8 maç
4gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie A2022/2023 · Italy
🏆
Coppa Italia2019/2020 · Italy
🥈
Super Cup2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
Süper Lig2017/2018 · Turkey · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Turkey · 2nd Place
🥈
Cup2015/2016 · Macedonia-Fyr · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 13 G+A
GolAsist
2026/27
3
113
0
0
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan2%25
Müdahale1
Faul2
İlk 1112 yedek
2025/26
44
2.156
1
4
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%58 isabet
Kilit pas31
Drible22%58 başarı
İkili kazanılan70%51
Müdahale28
Faul1718 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112420 yedek
G+A / 900.21
Kart4
2024/25
33
1.300
4
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%85 isabet
Kilit pas12
Drible18%42 başarı
İkili kazanılan54%43
Müdahale15
Faul1718 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111419 yedek
G+A / 900.28
Kart1
2023/24
39
801
2
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%67 isabet
Kilit pas8
Drible20%61 başarı
İkili kazanılan47%47
Müdahale13
Faul1513 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11633 yedek
G+A / 900.22
Kart2
2022/23
47
1.926
6
3
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%52 isabet
Kilit pas31
Drible24%47 başarı
İkili kazanılan80%43
Müdahale32
Faul2719 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 111631 yedek
G+A / 900.42
Kart6
2021/22
45
2.228
7
6
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%66 isabet
Kilit pas29
Drible29%66 başarı
İkili kazanılan106%46
Müdahale34
Faul3233 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111926 yedek
G+A / 900.53
Kart4
2020/21
43
1.071
2
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas17
Drible18%75 başarı
İkili kazanılan50%51
Müdahale18
Faul1311 kazanılan
İlk 11736 yedek
G+A / 900.25
Kart4
TOPLAM GOL202 penaltı
İLK 1188131 yedek girdi
KART20
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 3 %15
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 6 %30
- 76-90+' 7 %35
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-366%33
- 4-2-3-155%28
- 3-4-2-135%18
- 4-2-2-218%9
- 4-4-213%7
- 3-4-312%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | AS RomaA | 2-1 | 66 | 0 | 6.2 | ||
| 31.08.2026 | BolognaH | 1-0 | 36↑ | – | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | SassuoloH | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | UdineseH | 1-0 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | PisaA | 0-3 | 59 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 11.05.2026 | BolognaH | 2-3 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | ComoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | CremoneseH | 4-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | LazioH | 0-2 | 46↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | ParmaA | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.5 | ||
| 06.04.2026 | AC MilanH | 1-0 | 6↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | CagliariA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | LecceH | 2-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 06.03.2026 | TorinoH | 2-1 | 87 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 28.02.2026 | VeronaA | 1-2 | 96 | 2 | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | AtalantaA | 2-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | AS RomaH | 2-2 | 79 | 1 | – | 6.3 | |
| 07.02.2026 | GenoaA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | FiorentinaH | 2-1 | 92 | 1 | 7.2 | ||
| 28.01.2026 | ChelseaH | 2-3 | 81 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | JuventusA | 3-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 20.01.2026 | FC CopenhagenA | 1-1 | 80 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 17.01.2026 | SassuoloH | 1-0 | 56 | 1 | 6.7 | ||
| 14.01.2026 | ParmaH | 0-0 | 32↑ | – | 7.2 | ||
| 11.01.2026 | InterA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 07.01.2026 | VeronaH | 2-2 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | LazioA | 0-2 | 86 | 2 | 6.6 | ||
| 28.12.2025 | CremoneseA | 0-2 | 51 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | UdineseA | 1-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 10.12.2025 | BenficaA | 2-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | JuventusH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | AS RomaA | 0-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 25.11.2025 | QarabagH | 2-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | AtalantaH | 3-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | BolognaA | 2-0 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | Eintracht FrankfurtH | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | ComoH | 0-0 | 52↑ | 1 | 7.2 | ||
| 28.10.2025 | LecceA | 0-1 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | InterH | 3-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 21.10.2025 | PSV EindhovenA | 6-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | TorinoA | 1-0 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.10.2025 | BelgiumA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | GenoaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | Sporting CPH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | AC MilanA | 2-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 22.09.2025 | PisaH | 3-2 | 58 | – | 6.9 | ||
| 18.09.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | FiorentinaA | 1-3 | 21↑ | 1 | 6.2 | ||
| 06.06.2025 | BelgiumH | 1-1 | 97 | 1 | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | AS RomaH | 0-2 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | InterH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 02.05.2025 | VeneziaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | NapoliA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.04.2025 | UdineseH | 2-0 | 76 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | ComoA | 1-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | VeronaH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 31.03.2025 | LazioA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | EmpoliH | 1-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | ParmaA | 2-2 | 69 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 02.03.2025 | MonzaA | 0-2 | 89 | 1 | 1 | 7.7 |
ŞUT27
GOL1
xG2.9
xG FARKI-1.9under performing
DÖNÜŞÜM%3.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası19%70
- Açık oyun3%11
- Korner2%7
- Kontra atak2%7
- Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%63
- Sol ayak6%22
- Kafa4%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
- 1-15' 4 %15
- 16-30' 4 %15
- 31-45' 5 %19
- 46-60' 2 %7
- 61-75' 2 %7
- 76-90+' 10 %37
AKSİYON HARİTASI1043 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1043
- Pas751%76
- Top kazanma49%5
- Top teması41%4
- Faul34%3
- Çalım23%2
- Top kaptırma20%2
- Müdahale20%2
- Uzaklaştırma18%2
- Kurtarılan şut17%2
- Hava topu16%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 254 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-10-01
Rabotnicki Yth.
→
Rabotnicki
-
Rabotnicki Yth.
→
Rabotnicki
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
05.2024
HastalıkŞüpheli
1 maç
12.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
12.2023
SakatlıkŞüpheli
2 maç
05.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1779 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.6Serie A 2025
PERFORMANS48.61779 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
74.1
Box-to-box orta saha
73.7
İleri sekiz
71.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%72
Dakika
%78
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%74
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
37.79
72
52
Kilit pas / 90
1.21
1.4
86
Performans skoru
48.6
76
64
Ortalama rating
6.7
7.2
93
Asist / 90
0.15
0.2
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jonathan PerlazaClub Queretaro · 28
%95
1gol
1asist
44scout
Liga MX
Francho SerranoZaragoza · 24
%94
1gol
6asist
67scout
€3.00M
Segunda División
Victor LobryAmiens
%88
1gol
2asist
56scout
Ligue 2
Mário BalbúrdiaBoluspor · 28
%79
2gol
4asist
58scout
1. Lig
Cole BassettColorado Rapids · 24
%78
3gol
3asist
62scout
Major League Soccer
Zidan SertdemirPreußen Münster · 20
%75
1gol
0asist
62scout
€1.50M
2. Bundesliga
Olivier KemenIstanbul Basaksehir · 29
%70
0gol
3asist
62scout
€200K
Süper Lig
Harald TangenSarpsborg 08 FF · 24
%60
2gol
1asist
61scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





