Valentino Lazaro
Austria · Defender

Valentino Lazaro

YAŞ29
BOY180 cm
KİLO75 kg
KULÜPTorino
DOĞUM YERİGraz
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 2A
Asist20.08 / 90
Şut40.16 / 90
Kilit pas291.18 / 90
Başarılı dripling100.41 / 90
Kazanılan ikili783.18 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 120 orta sahalar
Kilit pas — %67 (1.18) Asist — %55 (0.08) Drible — %36 (0.41) Pas isabeti — %24 (%79) Top kapma — %68 (2.73) İkili mücadele — %18 (%45) 45 ORT. % 67 55 36 24 68 18
  • Kilit pas 1.18 %67
  • Asist 0.08 %55
  • Drible 0.41 %36
  • Pas isabeti %79 %24
  • Top kapma 2.73 %68
  • İkili mücadele %45 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2205 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
12. Serie A2024 · Torino · 33 maç 6asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Bundesliga2016/2017 · Austria
🏆 Cup2016/2017 · Austria
🏆 Bundesliga2015/2016 · Austria
🏆 Cup2015/2016 · Austria
🏆 Cup2014/2015 · Austria
🏆 Bundesliga2014/2015 · Austria
🏆 Bundesliga2013/2014 · Austria
🏆 Cup2013/2014 · Austria
🏆 Cup2011/2012 · Austria
🏆 Bundesliga2011/2012 · Austria
🥈 Taça da Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈 Bundesliga2012/2013 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
2020 3 2021 1 2022 3 2023 4 2024 6 2025 2
GolAsist
2025/26 39 2.236 0 2 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ATorino 38 2.205 0 2 6.74
Coppa ItaliaTorino 1 31 0 0 6.90
Şut4%50 isabet
Kilit pas29
Drible10%43 başarı
İkili kazanılan79%45
Müdahale45
Faul369 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112613 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2024/25 34 2.322 0 6 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ATorino 34 2.322 0 6 6.74
Şut10%20 isabet
Kilit pas33
Drible14%41 başarı
İkili kazanılan69%41
Müdahale26
Faul3013 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11268 yedek
G+A / 900.23
Kart6
2023/24 37 2.012 0 4 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ATorino 37 2.012 0 4 6.86
Şut13%31 isabet
Kilit pas34
Drible20%62 başarı
İkili kazanılan62%53
Müdahale18
Faul1210 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112116 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2022/23 26 1.375 0 3 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ATorino 26 1.375 0 3 6.82
Şut5%40 isabet
Kilit pas29
Drible14%52 başarı
İkili kazanılan42%46
Müdahale11
Faul143 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111511 yedek
G+A / 900.2
Kart4
2021/22 29 1.098 0 1 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 21 983 0 1 6.67
UEFA Champions LeagueBenfica 8 115 0 0 6.47
Şut6%50 isabet
Kilit pas13
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan43%45
Müdahale18
Faul135 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111118 yedek
G+A / 900.08
Kart2
2020/21 30 1.484 2 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Monchengladbach 23 1.238 2 0 6.71
UEFA Champions LeagueBorussia Monchengladbach 7 246 0 1 6.66
Şut11%36 isabet
Kilit pas19
Drible16%47 başarı
İkili kazanılan72%53
Müdahale24
Faul1014 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111515 yedek
G+A / 900.18
Kart4
TOPLAM GOL2
İLK 1110054 yedek girdi
KART19
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 42 3-4-2-1 — 40 3-4-1-2 — 36 4-2-3-1 — 15 3-4-3 — 6 4-4-2 — 6 145 maç
  • 3-5-242%29
  • 3-4-2-140%28
  • 3-4-1-236%25
  • 4-2-3-115%10
  • 3-4-36%4
  • 4-4-26%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 JuventusH 2-2
17.05.2026 CagliariA 2-1
08.05.2026 SassuoloH 2-1 59 7.0
02.05.2026 UdineseA 2-0 85 6.6
26.04.2026 InterH 2-2 54 6.9
19.04.2026 CremoneseA 0-0
11.04.2026 VeronaH 2-1
05.04.2026 PisaA 0-1 4
21.03.2026 AC MilanA 3-2
13.03.2026 ParmaH 4-1
06.03.2026 NapoliA 2-1 87 6.6
01.03.2026 LazioH 2-0 94 6.9
22.02.2026 GenoaA 3-0 88 6.2
15.02.2026 BolognaH 1-2 45 6.7
07.02.2026 FiorentinaA 2-2 69 1 6.2
01.02.2026 LecceH 1-0 70 1 7.2
24.01.2026 ComoA 6-0 91 6.9
18.01.2026 AS RomaH 0-2 90 1 6.5
10.01.2026 AtalantaA 2-0 85 6.7
07.01.2026 UdineseH 1-2 95 1 7.5
04.01.2026 VeronaA 0-3 95 1 7.3
27.12.2025 CagliariH 1-2 67 6.6
21.12.2025 SassuoloA 0-1 90 6.6
13.12.2025 CremoneseH 1-0 89 7.2
08.12.2025 AC MilanH 2-3 29 6.3
30.11.2025 LecceA 2-1 20 6.6
24.11.2025 ComoH 1-5 90 6.2
08.11.2025 JuventusA 0-0 90 6.9
02.11.2025 PisaH 2-2 73 6.3
29.10.2025 BolognaA 0-0 90 7.2
26.10.2025 GenoaH 2-1 30 1 6.9
18.10.2025 NapoliH 1-0
04.10.2025 LazioA 3-3 63 6.7
29.09.2025 ParmaA 2-1 90 6.9
21.09.2025 AtalantaH 0-3 90 7.7
14.09.2025 AS RomaA 0-1 90 6.6
31.08.2025 FiorentinaH 0-0 14 6.7
25.08.2025 InterA 5-0 79 5.6
18.08.2025 ModenaH 1-0 31 6.9
25.05.2025 AS RomaH 0-2 90 6.7
18.05.2025 LecceA 1-0 71 6.7
11.05.2025 InterH 0-2 80 1 6.7
27.04.2025 NapoliA 2-0 31 1 6.3
31.03.2025 LazioA 1-1 86 6.3
15.03.2025 EmpoliH 1-0 27 6.3
08.03.2025 ParmaA 2-2 84 6.6
02.03.2025 MonzaA 0-2 68 1 1 7.2
22.02.2025 AC MilanH 2-1 90 6.9
14.02.2025 BolognaA 3-2 81 6.3
08.02.2025 GenoaH 1-1 71 1 7.0
01.02.2025 AtalantaA 1-1 85 1 7.0
24.01.2025 CagliariH 2-0 90 6.9
19.01.2025 FiorentinaA 1-1 90 7.0
11.01.2025 JuventusH 1-1 89 1 7.2
05.01.2025 ParmaH 0-0 65 7.3
29.12.2024 UdineseA 2-2 45 1 6.3
21.12.2024 BolognaH 0-2
13.12.2024 EmpoliA 0-1 11 6.5
07.12.2024 GenoaA 0-0 9 6.3
01.12.2024 NapoliH 0-1 45 6.9
ŞUT8
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.016 59' · xG 0.071 4' · xG 0.044 7' · xG 0.071 48' · xG 0.07 40' · xG 0.061 20' · xG 0.042 71' · xG 0.061
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%38) Kontra atak — 2 (%25) Duran top — 1 (%12) Korner — 1 (%12) Açık oyun — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası3%38
  • Kontra atak2%25
  • Duran top1%12
  • Korner1%12
  • Açık oyun1%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%88) Sol ayak — 1 (%12) 8 şut
  • Sağ ayak7%88
  • Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %25
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 2 %25
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 1 %12
AKSİYON HARİTASI1813 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 14 15 15 15 15 16 16 17 17 17 17 17 17 18 20 20 22 24 26 26 27 27 28 28 29 29 29 30 31 31 32 34 35 36 41 42 42 45 46 48
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 13 14 14 14 14 15 15 15 16 17 17 17 18 19 20 21 21 22 22 26 27 27 28 29 29 29 30 31 31 34 34 34 36 39 39 42
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 10 10 10 11 11 11 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 6 7 10 10 10 10 10 11 11 11 12 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1813
Pas 1276 Pas — 1276 (%73) Top k… 96 Top kazanma — 96 (%5) Top teması — 69 (%4) Uzak… 61 Uzaklaştırma — 61 (%3) Müdahale — 54 (%3) Hava topu — 51 (%3) Bloke edilen pas — 50 (%3) Çalım — 35 (%2) Korner kazandırma — 34 (%2) Faul — 30 (%2)
  • Pas1276%73
  • Top kazanma96%5
  • Top teması69%4
  • Uzaklaştırma61%3
  • Müdahale54%3
  • Hava topu51%3
  • Bloke edilen pas50%3
  • Çalım35%2
  • Korner kazandırma34%2
  • Faul30%2
PİYASA DEĞERİ€4.00M-11.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 195 maç
Torino 136maç 2022–2025
Austria 2014–2022
Benfica 29maç 2021
Inter 2019–2021
Hertha BSC 2017–2018
Red Bull Salzburg 2011–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-12 Torino Al Ain
2023-08-23 Inter Torino € 4M
2023-07-01 Torino Inter
2023-06-30 Torino Inter End of loan
2022-08-01 Inter Torino
2022-07-01 Benfica Inter
2022-06-30 Benfica Inter End of loan
2021-08-31 Inter Benfica
2021-07-01 Borussia Mönchengladbach Inter
2021-06-30 Mönchengladbach Inter End of loan
2020-08-20 Inter Borussia Mönchengladbach
2020-07-31 Newcastle Inter End of loan
2020-01-24 Inter Newcastle
2019-07-01 Hertha BSC Inter € 22M
2018-07-01 Salzburg Hertha BSC €10.50m
2018-07-01 Red Bull Salzburg Hertha BSC € 6.5M
2018-06-30 Hertha BSC Salzburg End of loan
2017-08-03 Salzburg Hertha BSC Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€500k</i>
2017-08-03 Red Bull Salzburg Hertha BSC
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
04.2025 Baldır sakatlığıKadroda yok 3 maç
03.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 8 maç
01.2023 SakatlıkKadroda yok 2 maç
01.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
11.2021 Sırt sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2205 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.7Serie A 2025
PERFORMANS50.62205 dk
KARARVeri yetersiz58/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 74.0
Klasik stoper 73.8
Agresif stoper 73.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %44
Dakika %79
Değer / getiri %30
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %40
Dakika %89
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 33.51 42 80
Performans skoru 50.6 74 68
Müdahale / 90 1.84 3 61
İkili mücadele kazanma 44.57 58 77
Pas arası / 90 0.9 1.9 47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam