LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.41 / 90
Kilit pas90.92 / 90
Başarılı dripling20.21 / 90
Kazanılan ikili363.69 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 151 defanslar
- Müdahale 1.23 %16
- Pas arası 0.51 %1
- Blok 0.41 %53
- İkili mücadele %43 %2
- Pas isabeti %76 %47
- Faul (az iyi) 1.44 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 877 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Paranaense 12024 · Brazil
🏆
Copa Argentina2023 · Argentina
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
22
877
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas9
Drible2%17 başarı
İkili kazanılan36%43
Müdahale12
Faul1415 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111210 yedek
Kart4
2025/26
27
1.189
0
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas11
Drible4%25 başarı
İkili kazanılan54%47
Müdahale21
Faul1813 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111314 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2024/25
37
1.667
1
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas10
Drible4%24 başarı
İkili kazanılan56%41
Müdahale21
Faul3318 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112116 yedek
G+A / 900.16
Kart5
2023/24
21
1.715
1
5
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas22
Drible17%45 başarı
İkili kazanılan71%50
Müdahale19
Faul2128 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11201 yedek
G+A / 900.31
Kart4
2022/23
34
2.778
2
4
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas28
Drible17%39 başarı
İkili kazanılan138%53
Müdahale42
Faul3049 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11313 yedek
G+A / 900.19
Kart5
2021/22
36
3.181
2
4
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas36
Drible24%35 başarı
İkili kazanılan156%49
Müdahale45
Faul5848 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1136
G+A / 900.17
Kart6
2020/21
11
901
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas14
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan52%60
Müdahale9
Faul1215 kazanılan
İlk 1111
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 113830 yedek girdi
KART11
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-147%72
- 4-3-310%15
- 3-4-2-14%6
- 4-1-4-12%3
- 3-2-4-11%2
- 4-3-1-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Gimnasia M.H | 0-3 | 58 | – | 5.9 | ||
| 22.08.2026 | Independ. RivadaviaH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 03.08.2026 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 27 | – | 6.3 | ||
| 31.07.2026 | Newells Old BoysH | 1-0 | 75 | – | 7.5 | ||
| 26.07.2026 | Estudiantes L.P.A | 0-2 | 84 | 2 | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | Rosario CentralA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | San LorenzoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | Deportivo RiestraA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Defensa Y JusticiaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Boca JuniorsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Racing ClubH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Talleres CordobaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2026 | Instituto CordobaA | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 10.03.2026 | Union Santa FeH | 4-4 | 45 | – | 5.3 | ||
| 28.02.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 71 | – | 8.2 | ||
| 25.02.2026 | Gimnasia M.A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Independ. RivadaviaA | 3-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | LanusH | 2-0 | 100 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | PlatenseA | 0-1 | 81 | – | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.01.2026 | Newells Old BoysA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.01.2026 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | 95 | 1 | 7.0 | ||
| 16.11.2025 | Rosario CentralH | 1-0 | 70 | – | 6.6 | ||
| 10.11.2025 | Deportivo RiestraA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | Atletico TucumanH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | PlatenseH | 3-0 | 78 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | San Martin S.J.A | 1-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 13.10.2025 | LanusH | 0-2 | 51↑ | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Godoy CruzA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Racing ClubA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | San LorenzoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | BanfieldH | 0-1 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | Instituto CordobaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | Velez SarsfieldA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | River PlateH | 0-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 27.07.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | 87 | 1 | 6.3 | ||
| 21.07.2025 | Talleres CordobaH | 1-2 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 13.07.2025 | Sarmiento JuninA | 2-2 | 80 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 01.06.2025 | BotafogoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | VitoriaA | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | CorinthiansA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2025 | CearaH | 0-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | GremioA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | RB BragantinoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | Sao PauloA | 2-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 17.04.2025 | Atletico-MGH | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 13.04.2025 | FluminenseA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | BahiaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Vasco DA GamaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | Atletico-MGA | 1-0 | 63 | – | 6.9 | ||
| 05.12.2024 | RB BragantinoH | 1-2 | 56 | 1 | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | FluminenseH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | BahiaA | 1-1 | 99 | – | 6.9 | ||
| 20.11.2024 | Atletico GoianienseH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 16.11.2024 | Atletico-MGH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | Sao PauloA | 2-1 | 87 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | VitoriaH | 1-2 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | CruzeiroH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | FluminenseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2024 | CorinthiansA | 5-2 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Taç sonrası3%43
- Korner2%29
- Açık oyun1%14
- Asist sonrası1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 6 %86
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 188 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
CONMEBOL Libertadores2022 · Estudiantes L.P.
4sarı · 13 maç
🟥
Liga Profesional Argentina2020 · Estudiantes L.P.
1kırmızı · 11 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 632 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.0Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS36.9632 dk
KARARUygun değil45/100
FORM TRENDİStabil-0.5
ROL UYUMU2026
Klasik stoper
46.2
Ayağı iyi stoper
44.0
Agresif stoper
43.6
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%15
Performans
%15
Dakika
%52
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%15
Performans
%15
Dakika
%54
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.72
7.2
93
İkili mücadele kazanma
45.1
68
66
Pas hacmi / 90
27.63
45
61
Dakika güvenliği
24.3
85
29
Blok / 90
0.43
1.8
24
Pas arası / 90
0.43
1.8
24
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.08. Dakika delta -6.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jon GallagherAustin · 29
%95
0gol
1asist
54scout
Major League Soccer
Rami KaibHalmstad · 28
%89
0gol
1asist
40scout
Allsvenskan
Jens Stryger LarsenMalmo FF · 34
%84
0gol
2asist
44scout
Allsvenskan
Steven MoreiraColumbus Crew · 31
%81
0gol
0asist
50scout
Major League Soccer
Alex TellesBotafogo · 33
%78
2gol
2asist
49scout
Serie A
Herman JohanssonFC Dallas · 28
%74
0gol
2asist
48scout
Major League Soccer
Ivan NäsbergValerenga · 29
%61
1gol
0asist
53scout
Eliteserien
Gastón BenavídezAtletico Paranaense · 30
%60
0gol
5asist
54scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



