LİGAllsvenskan
BU SEZON1G · 2A
Gol10.07 / 90
Asist20.13 / 90
Şut60.40 / 90
Kilit pas140.93 / 90
Başarılı dripling10.07 / 90
Kazanılan ikili342.25 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 82 defanslar
- Müdahale 1.06 %27
- Pas arası 0.73 %15
- Blok 0.46 %37
- İkili mücadele %56 %42
- Pas isabeti %83 %36
- Faul (az iyi) 0.40 %96
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1357 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Allsvenskan2024 · Sweden
🏆
Svenska Cupen2023/2024 · Sweden
🏆
Super Cup2022/2023 · Turkey
🥈
Bundesliga2016/2017 · Austria · 2nd Place
🥈
Cup2014/2015 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.357
1
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas14
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan34%56
Müdahale16
Faul67 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11162 yedek
G+A / 900.2
Kart3
2025/26
36
3.140
2
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%26 isabet
Kilit pas32
Drible5%29 başarı
İkili kazanılan78%50
Müdahale28
Faul2316 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1136
G+A / 900.09
Kart5
Kaptan6maçta
2024/25
33
2.721
0
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas19
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan72%51
Müdahale28
Faul2212 kazanılan
İlk 11303 yedek
G+A / 900.07
Kart5
Kaptan2maçta
2023/24
18
1.010
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas7
İkili kazanılan33%65
Müdahale10
Faul53 kazanılan
İlk 11126 yedek
Kart2
2022/23
45
3.110
2
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas18
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan109%50
Müdahale42
Faul2617 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113411 yedek
G+A / 900.06
Kart21
2021/22
11
686
0
1
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas10
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan16%41
Müdahale5
Faul33 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1183 yedek
G+A / 900.13
2020/21
33
2.646
2
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%60 isabet
Kilit pas10
Drible14%61 başarı
İkili kazanılan66%43
Müdahale17
Faul1213 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11303 yedek
G+A / 900.07
TOPLAM GOL7
İLK 111048 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %43
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-235%38
- 4-2-3-118%20
- 3-5-214%15
- 3-5-1-110%11
- 4-3-39%10
- 3-4-2-15%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | SiriusA | 0-1 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | GaisA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2026 | Degerfors IFH | 1-2 | 91 | – | 6.7 | ||
| 02.08.2026 | IF BrommapojkarnaA | 1-2 | 73 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | IF ElfsborgH | 1-2 | 84 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.07.2026 | Kalmar FFA | 2-2 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 12.07.2026 | IFK GoteborgH | 4-0 | 58 | – | 6.9 | ||
| 04.07.2026 | Degerfors IFA | 0-1 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 30.05.2026 | HalmstadH | 5-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | Vasteras SK FKH | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.05.2026 | Hammarby FFA | 4-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | BK HackenA | 3-2 | 86 | – | 5.9 | ||
| 03.05.2026 | Mjallby AIFH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2026 | AIK StockholmA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.04.2026 | SiriusH | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 17.04.2026 | Djurgardens IFA | 0-1 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | GaisH | 3-1 | 68 | 1 | – | 7.2 | |
| 05.04.2026 | Orgryte ISA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | FC PortoA | 2-1 | 90 | – | 5.7 | ||
| 27.11.2025 | Nottingham ForestA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | GaisH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | PanathinaikosH | 0-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | BK HackenAC | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.10.2025 | Hammarby FFH | 1-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | Dinamo ZagrebH | 1-1 | 82 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | IFK NorrkopingA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | SiriusAC | 5-1 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 02.10.2025 | PlzenA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | IFK VarnamoH | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | LudogoretsH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | Djurgardens IFH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | IF ElfsborgA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Degerfors IFHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 24.08.2025 | IFK GoteborgH | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 16.08.2025 | HalmstadAC | 0-4 | 72 | 1 | – | 7.2 | |
| 12.08.2025 | FC CopenhagenA | 5-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | Mjallby AIFH | 1-3 | 59 | 1 | 6.3 | ||
| 05.08.2025 | FC CopenhagenH | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 26.07.2025 | IF BrommapojkarnaAC | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.07.2025 | IFK NorrkopingH | 3-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 05.07.2025 | GaisA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 30.06.2025 | Mjallby AIFA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.06.2025 | BK HackenHC | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | IFK GoteborgA | 1-0 | 60 | – | 6.5 | ||
| 22.05.2025 | AIK StockholmH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | HalmstadH | 3-0 | 77 | – | 7.0 | ||
| 15.05.2025 | IFK VarnamoA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Degerfors IFA | 1-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2025 | IF BrommapojkarnaH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.04.2025 | Osters IFH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 23.04.2025 | Hammarby FFA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.04.2025 | AIK StockholmA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.04.2025 | IF ElfsborgH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | Djurgardens IFA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 23.01.2025 | TwenteHC | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.12.2024 | GalatasarayH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 28.11.2024 | Ferencvarosi TCA | 4-1 | 82 | – | 6.2 | ||
| 28.10.2024 | IFK GoteborgH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.10.2024 | Olympiakos PiraeusH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | Vasteras SK FKA | 1-1 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT12
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%67
- Açık oyun2%17
- Korner2%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%42
- Sol ayak4%33
- Kafa2%17
- Diğer1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 5 %42
- 31-45' 2 %17
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 1 %8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 194 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Nordsjaelland
→
Austria Vienna
€670k
Nordsjaelland
→
Austria Vienna
€670k
2013-07-09
Bröndby IF
→
Nordsjaelland
free transfer
Bröndby IF
→
Nordsjaelland
free transfer
2009-07-01
Bröndby IF U19
→
Bröndby IF
-
Bröndby IF U19
→
Bröndby IF
-
2008-01-01
Bröndby IF U17
→
Bröndby IF U19
-
Bröndby IF U17
→
Bröndby IF U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
04.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 695 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.6Allsvenskan 2026
PERFORMANS49.3695 dk
KARARVeri yetersiz48/100
FORM TRENDİStabil+2.7
ROL UYUMU2026
Ofansif bek
55.4
Ayağı iyi stoper
55.0
Klasik stoper
54.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru
%22
Performans
%25
Dakika
%64
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%22
Performans
%27
Dakika
%58
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Asist / 90
0.26
0.22
100
Pas hacmi / 90
48.82
48
100
Kilit pas / 90
1.04
1.4
74
Performans skoru
49.3
74
67
Müdahale / 90
1.04
2.5
42
Dakika güvenliği
32.7
78
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.04. Dakika delta +3.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jon GallagherAustin · 29
%95
0gol
1asist
54scout
Major League Soccer
Herman JohanssonFC Dallas · 28
%79
0gol
2asist
48scout
Major League Soccer
Gastón BenavídezAtletico Paranaense · 30
%74
0gol
5asist
54scout
Serie A
Brandon ByePortland Timbers · 30
%73
0gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Diego SosaInstituto Cordoba · 28
%73
1gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
João Pedro ChermontCoritiba · 19
%71
0gol
0asist
54scout
Serie A
Leonardo GodoyIndependiente · 30
%71
0gol
0asist
39scout
Liga Profesional Argentina
Alex TellesBotafogo · 33
%60
2gol
2asist
49scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Malmö