LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut71.09 / 90
Kilit pas10.16 / 90
Kazanılan ikili243.73 / 90
Rating6.81
KUPALAR
🏆
Trofeo Joan Gamper2024 · World
🏆
China Cup2017 · World
🏆
Primera División2016/2017 Apertura · Chile
🏆
Super Cup2016 · Chile
🏆
Primera División2015/2016 Clausura · Chile
🥈
Ligue 12023/2024 · France · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2023 · World · 2nd Place
🥈
Coupe de France2020/2021 · France · 2nd Place
🥈
Primera División2015/2016 Apertura · Chile · 2nd Place
🥈
Primera División2013/2014 Clausura · Chile · 2nd Place
🥈
Primera División2013/2014 Apertura · Chile · 2nd Place
🥈
Primera División2013 · Chile · 2nd Place
🥈
Copa Chile2012 · Chile · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
7
579
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan24%57
Müdahale7
Faul103 kazanılan
İlk 117
Kart1
2025/26
38
2.099
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas7
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan114%54
Müdahale48
Faul277 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112414 yedek
G+A / 900.04
Kart4
Kaptan2maçta
2024/25
37
2.431
1
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas5
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan125%55
Müdahale40
Faul298 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11289 yedek
G+A / 900.07
Kart41
2023/24
26
1.768
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan76%50
Müdahale22
Faul216 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11215 yedek
G+A / 900.05
Kart1
Kaptan2maçta
2022/23
39
2.755
4
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas4
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan129%54
Müdahale50
Faul3210 kazanılan
İlk 11318 yedek
G+A / 900.16
Kart91
2021/22
39
2.468
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas2
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan130%53
Müdahale50
Faul2815 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112712 yedek
Kart9
2020/21
33
2.087
5
1
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan76%52
Müdahale26
Faul197 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112310 yedek
G+A / 900.26
Kart7
TOPLAM GOL12
İLK 1113846 yedek girdi
KART32
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %33
- 46-60' 3 %25
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 2 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-144%28
- 3-5-234%22
- 4-4-232%21
- 3-4-2-123%15
- 3-4-1-215%10
- 3-4-38%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | BahiaA | 3-2 | 50 | 1 | 6.2 | ||
| 22.08.2026 | Atletico-MGH | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 17.08.2026 | RemoH | 1-1 | 95 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2026 | PalmeirasA | 0-0 | 94 | 1 | 7.2 | ||
| 29.07.2026 | FlamengoH | 1-1 | 68 | 1 | 7.3 | ||
| 25.07.2026 | Atletico ParanaenseA | 2-0 | 93 | – | 6.2 | ||
| 23.07.2026 | CruzeiroH | 1-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | CagliariA | 2-1 | 48↑ | – | 6.9 | ||
| 08.05.2026 | SassuoloH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | UdineseA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | InterH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | CremoneseA | 0-0 | 68 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | VeronaH | 2-1 | 0↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | PisaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | AC MilanA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | ParmaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2026 | NapoliA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | LazioH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | GenoaA | 3-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | BolognaH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | FiorentinaAC | 2-2 | 92 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | LecceH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | ComoA | 6-0 | 70↑ | – | 5.9 | ||
| 18.01.2026 | AS RomaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | AtalantaA | 2-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 07.01.2026 | UdineseH | 1-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 04.01.2026 | VeronaA | 0-3 | 95 | – | 7.9 | ||
| 27.12.2025 | CagliariH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | SassuoloA | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 13.12.2025 | CremoneseH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.12.2025 | AC MilanH | 2-3 | 29 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | LecceA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.11.2025 | ComoH | 1-5 | 90 | – | 5.6 | ||
| 08.11.2025 | JuventusA | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 02.11.2025 | PisaH | 2-2 | 67 | – | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | BolognaAC | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | GenoaH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 18.10.2025 | NapoliH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | LazioA | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.09.2025 | ParmaA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | AtalantaH | 0-3 | 45 | – | 5.9 | ||
| 14.09.2025 | AS RomaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 31.08.2025 | FiorentinaH | 0-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 25.08.2025 | InterA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2025 | ModenaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | AS RomaH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | LecceA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | InterH | 0-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.05.2025 | VeneziaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | NapoliA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.04.2025 | UdineseH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | ComoA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | VeronaH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.03.2025 | LazioA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | EmpoliH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.03.2025 | ParmaA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 02.03.2025 | MonzaA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | AC MilanH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.02.2025 | BolognaA | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.02.2025 | GenoaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT27
GOL2
xG2.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%7.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner12%44
- Duran top9%33
- Asist sonrası3%11
- Açık oyun2%7
- Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa19%70
- Sağ ayak6%22
- Sol ayak2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
- 1-15' 4 %15
- 16-30' 2 %7
- 31-45' 4 %15
- 46-60' 2 %7
- 61-75' 6 %22
- 76-90+' 9 %33
AKSİYON HARİTASI1165 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1165
- Pas738%66
- Uzaklaştırma97%9
- Hava topu78%7
- Top kazanma55%5
- Top teması45%4
- Müdahale37%3
- Faul20%2
- Pas arası18%2
- Kurtarış14%1
- Bloke edilen pas11%1
PİYASA DEĞERİ€3.00M-25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ20
DİSİPLİN5kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 219 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Catolica U21
→
U. Católica
-
Catolica U21
→
U. Católica
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
10.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
04.2024
SakatlıkKadroda yok
4 maç
05.2023
SakatlıkŞüpheli
2 maç
03.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
5 maç
09.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2021
Milli takımKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2024 · Torino
1kırmızı · 28 maç
🟨
UEFA Europa League2021 · Monaco
4sarı · 6 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2099 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.3Serie A 2025
PERFORMANS68.52099 dk
KARARİzlemeye değer67/100
FORM TRENDİStabil+4.6
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
88.0
Klasik stoper
85.4
Agresif stoper
84.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%89
Dakika
%77
Değer / getiri
%80
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%84
Dakika
%88
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
68.5
74
93
Pas hacmi / 90
41.29
42
98
Müdahale / 90
2.06
3
69
İkili mücadele kazanma
53.77
58
93
Blok / 90
1.11
1
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.23. Dakika delta -3.3.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rick Van DrongelenSamsunspor · 27
%95
0gol
0asist
66scout
€4.00M
UEFA Europa Conference League
Virgil GhițăHannover 96 · 27
%81
2gol
1asist
71scout
€2.00M
2. Bundesliga
Gastón ÁvilaFortaleza EC · 24
%67
0gol
0asist
71scout
Serie A
Luke ShawManchester United · 30
%64
1gol
1asist
63scout
Premier League
Ayoub AleesamiKFUM Oslo · 29
%62
1gol
1asist
63scout
Eliteserien
Renzo OrihuelaSarmiento Junin · 24
%61
0gol
0asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Miguel BrizuelaAtletico Tucuman · 28
%61
1gol
0asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Dani VivianAthletic Club · 26
%60
1gol
0asist
62scout
€25.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




