LİG2. Bundesliga
BU SEZON2G · 1A
Gol20.08 / 90
Asist10.04 / 90
Şut150.61 / 90
Kilit pas90.36 / 90
Başarılı dripling50.20 / 90
Kazanılan ikili1275.13 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 103 defanslar
- Müdahale 1.82 %67
- Pas arası 0.93 %33
- Blok 0.52 %50
- İkili mücadele %53 %26
- Pas isabeti %84 %48
- Faul (az iyi) 1.37 %11
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2230 dakika oynadı.
2025/26
34
2.320
2
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas9
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan132%54
Müdahale47
Faul346 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11268 yedek
G+A / 900.12
Kart6
2024/25
4
108
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan2%50
Müdahale1
İlk 1113 yedek
G+A / 900.83
TOPLAM GOL1
İLK 11410 yedek girdi
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-39%69
- 4-2-3-13%23
- 4-1-4-11%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | 1. FC NürnbergH | 3-3 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | VfL BochumA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Preußen MünsterH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Karlsruher SCA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | SC Paderborn 07H | 1-1 | 62 | – | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | SV Darmstadt 98A | 0-2 | 35↑ | – | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | SV ElversbergH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.03.2026 | TürkiyeA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | Eintracht BraunschweigH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | FC Schalke 04A | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | SpVgg Greuther FürthH | 1-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 22.02.2026 | Dynamo DresdenH | 0-0 | 69 | 1 | 7.2 | ||
| 14.02.2026 | Hertha BSCA | 2-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | Holstein KielH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2026 | 1. FC MagdeburgA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | Fortuna DüsseldorfH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | 1. FC KaiserslauternA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | 1. FC NürnbergA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | VfL BochumH | 0-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 05.12.2025 | Preußen MünsterA | 2-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 28.11.2025 | Karlsruher SCH | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 22.11.2025 | SC Paderborn 07A | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.11.2025 | Bosnia & HerzegovinaA | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 08.11.2025 | SV Darmstadt 98H | 2-3 | 30↑ | 1 | 6.3 | ||
| 31.10.2025 | SV ElversbergA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 26.10.2025 | Eintracht BraunschweigA | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 17.10.2025 | FC Schalke 04H | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.10.2025 | AustriaH | 1-0 | 18↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 05.10.2025 | SpVgg Greuther FürthA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | Arminia BielefeldH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | Dynamo DresdenA | 2-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 13.09.2025 | Hertha BSCH | 0-3 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | Holstein KielA | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 8.7 | |
| 23.08.2025 | 1. FC MagdeburgH | 3-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | Energie CottbusA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2025 | Fortuna DüsseldorfA | 0-2 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 03.08.2025 | 1. FC KaiserslauternH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 07.06.2025 | AustriaA | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT18
GOL3
xG1.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner11%61
- Duran top4%22
- Asist sonrası1%6
- Taç sonrası1%6
- Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
- Kafa13%72
- Sol ayak3%17
- Sağ ayak2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 6 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 7 %39
- 76-90+' 3 %17
PİYASA DEĞERİ€2.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 38 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01
Cracovia
→
Hannover 96
€700k
Cracovia
→
Hannover 96
€700k
2022-02-28
FCV Farul
→
Cracovia
€1.20m
FCV Farul
→
Cracovia
€1.20m
2017-07-01
FC Viitorul U19
→
FC Viitorul
-
FC Viitorul U19
→
FC Viitorul
-
2016-07-01
Academia Hagi
→
FC Viitorul U19
-
Academia Hagi
→
FC Viitorul U19
-
2011-07-01
FC Arges U19
→
Academia Hagi
free transfer
FC Arges U19
→
Academia Hagi
free transfer
2010-07-01
LPS Viitor. U19
→
FC Arges U19
free transfer
LPS Viitor. U19
→
FC Arges U19
free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2230 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.72. Bundesliga 2025
PERFORMANS62.92230 dk
KARARVeri yetersiz62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
86.0
Defansif bek
82.1
Klasik stoper
80.8
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%58
Dakika
%84
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%70
Dakika
%90
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
63.69
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
62.9
76
83
İkili mücadele kazanma
53.36
64
83
Müdahale / 90
1.82
2.2
83
Ortalama rating
6.86
7.2
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Atakan ÇankayaIğdır FK · 27
%95
2gol
1asist
69scout
€1.20M
1. Lig
Silvan WidmerFSV Mainz 05 · 32
%90
2gol
1asist
63scout
€800K
Bundesliga
Miguel BrizuelaAtletico Tucuman · 28
%78
1gol
0asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Guillermo MaripánTorino · 31
%77
1gol
0asist
67scout
€3.00M
Serie A
Alvaro MantillaRacing Santander · 25
%71
2gol
2asist
70scout
€900K
Segunda División
Vetle SkjaervikTromso · 25
%69
2gol
1asist
68scout
Eliteserien
Rick Van DrongelenSamsunspor · 27
%66
0gol
0asist
66scout
€4.00M
UEFA Europa Conference League
Yigit Ali BuzHatayspor · 18
%60
1gol
0asist
74scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
