Gol10.07 / 90
Asist10.07 / 90
Şut60.45 / 90
Kilit pas60.45 / 90
Başarılı dripling20.15 / 90
Kazanılan ikili392.91 / 90
Rating7.25
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 87 defanslar
- Müdahale 1.42 %44
- Pas arası 1.04 %55
- Blok 0.82 %73
- İkili mücadele %54 %42
- Pas isabeti %87 %70
- Faul (az iyi) 0.97 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1207 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
1. Division2021 · Norway
🥈
NM Cupen2022/2023 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
17
1.302
1
1
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan43%57
Müdahale20
Faul138 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11152 yedek
G+A / 900.14
2025/26
28
2.380
2
1
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas12
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan93%53
Müdahale47
Faul3818 kazanılan
İlk 1128
G+A / 900.11
Kart7
2024/25
28
2.465
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas10
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan73%54
Müdahale33
Faul2412 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1128
G+A / 900.04
Kart3
2023/24
28
1.153
1
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas5
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan31%58
Müdahale14
Faul54 kazanılan
İlk 111315 yedek
G+A / 900.16
Kart1
2022/23
28
2.247
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan75%59
Müdahale26
Faul116 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11253 yedek
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 11650 yedek girdi
KART11
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-243%66
- 3-5-218%28
- 5-4-13%5
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | BrightonA | 4-0 | 12 | – | 6.9 | ||
| 20.08.2026 | BrightonH | 0-0 | 83 | – | 7.3 | ||
| 02.08.2026 | AalesundA | 2-6 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.07.2026 | Ham-KamA | 1-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.07.2026 | ValerengaH | 4-0 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 29.05.2026 | KFUM OsloA | 0-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2026 | AalesundH | 1-1 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 16.05.2026 | Bodo/GlimtA | 5-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 03.05.2026 | StartA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.04.2026 | BrannH | 0-5 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | SandefjordH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 19.04.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 15.04.2026 | LillestromH | 0-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | Kristiansund BKH | 2-0 | 90 | 1 | 8.3 | ||
| 06.04.2026 | RosenborgH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 22.03.2026 | BrannA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | FredrikstadH | 4-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 22.11.2025 | RosenborgH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | SandefjordA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 4-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | HaugesundA | 2-3 | 85 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | VikingH | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | ValerengaA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | StromsgodsetH | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | Ham-KamH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | BryneA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 31.08.2025 | KFUM OsloH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.08.2025 | MoldeA | 2-0 | 10 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | BrannH | 1-2 | 68 | – | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | Bodo/GlimtA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.08.2025 | FredrikstadH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.07.2025 | RosenborgA | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | BryneH | 3-1 | 61 | – | 6.7 | ||
| 13.07.2025 | StromsgodsetA | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.07.2025 | MoldeH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 29.06.2025 | FredrikstadA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 31.05.2025 | ValerengaH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 25.05.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.05.2025 | Bodo/GlimtH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.05.2025 | KFUM OsloA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 04.05.2025 | SandefjordH | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 27.04.2025 | VikingA | 4-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | Kristiansund BKH | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | BrannA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.03.2025 | HaugesundH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.12.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.11.2024 | StromsgodsetH | 2-0 | 87 | 1 | 7.3 | ||
| 03.11.2024 | Ham-KamH | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.10.2024 | BrannA | 4-0 | 83 | – | 6.0 | ||
| 19.10.2024 | Bodo/GlimtH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.09.2024 | MoldeA | 5-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | SandefjordH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | ODD BallklubbA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | VikingH | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.08.2024 | LillestromA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.08.2024 | KFUM OsloA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.08.2024 | RosenborgA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | Kristiansund BKH | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 21.07.2024 | StromsgodsetA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.07.2024 | KFUM OsloH | 1-2 | 89 | – | 6.9 |
SCOUT RAPORUAggregated only · 937 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.8Eliteserien 2026
PERFORMANS66.4937 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİYükselişte+10.7
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
71.4
Defansif bek
67.0
Klasik stoper
66.0
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 116 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%68
Dakika
%88
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 315 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%79
Dakika
%77
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
69.25
62
100
Performans skoru
66.4
76
87
Dakika güvenliği
64.9
82
79
İkili mücadele kazanma
56.14
64
88
Ortalama rating
7.27
7.2
100
Pas arası / 90
1.25
1.8
69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +10.7.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Leonardo MoralesBelgrano Cordoba · 34
%95
1gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Rob HoldingColorado Rapids · 30
%94
0gol
0asist
68scout
€300K
Major League Soccer
Reid RobertsSan Jose Earthquakes · 22
%83
1gol
0asist
72scout
Major League Soccer
Gustavo MarquesRB Bragantino · 24
%75
0gol
0asist
66scout
Serie A
Fredrik HolméFredrikstad · 24
%70
1gol
1asist
63scout
Eliteserien
Léo PereiraFlamengo · 29
%70
1gol
0asist
66scout
Serie A
Junior AlonsoAtletico-MG · 32
%63
0gol
0asist
53scout
Serie A
Joel WatermanChicago Fire · 29
%60
0gol
0asist
51scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum