LİGLigue 1
BU SEZON4G · 3A
Gol30.28 / 90
Asist20.19 / 90
Şut151.40 / 90
Kilit pas90.84 / 90
Başarılı dripling40.37 / 90
Kazanılan ikili211.97 / 90
Rating6.65
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2025 · 101 orta sahalar
- Kilit pas 0.84 %33
- Asist 0.19 %78
- Drible 0.37 %17
- Pas isabeti %73 %2
- Top kapma 0.66 %2
- İkili mücadele %31 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 961 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
League Cup2021 · Liverpool · 5 maç
4gol3.
5.
FA Cup2021 · Liverpool · 4 maç
3gol5.
8.
Ligue 12023 · Monaco · 30 maç
9gol10.
6asist8.
9.
Asian Cup2023 · Japan · 5 maç
2gol11.
1asist9.
10.
League Cup2020 · Liverpool · 2 maç
2gol10.
39.
Ligue 12025 · Monaco · 9 maç
2gol39.
2asist46.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Trofeo Joan Gamper2024 · World
🏆
FA Cup2021/2022 · England
🏆
League Cup2021/2022 · England
🏆
Premier League2019/2020 · England
🏆
The Atlantic Cup2019 · World
🏆
Cup2018/2019 · Austria
🏆
Bundesliga2018/2019 · Austria
🏆
Bundesliga2017/2018 · Austria
🏆
AFC U23 Asian Cup2016 Qatar · Asia
🏆
Bundesliga2016/2017 · Austria
🏆
Cup2016/2017 · Austria
🏆
Cup2015/2016 · Austria
🏆
Bundesliga2015/2016 · Austria
🏆
Bundesliga2014/2015 · Austria
🏆
Cup2014/2015 · Austria
🥈
Trophée des Champions2024/2025 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12023/2024 · France · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2023 · World · 2nd Place
🥈
Kirin Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
Premier League2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
AFC Asian Cup2019 UAE · Asia · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 18 G+A
GolAsist
2025/26
22
1.287
4
3
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%36 isabet
Kilit pas17
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan30%32
Müdahale10
Faul1310 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11157 yedek
G+A / 900.49
Kart4
2024/25
41
2.813
9
4
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%53 isabet
Kilit pas48
Drible14%35 başarı
İkili kazanılan103%41
Müdahale38
Faul3528 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11338 yedek
G+A / 900.42
Kart4
Kaptan1maçta
2023/24
35
2.365
11
7
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%67 isabet
Kilit pas38
Drible15%38 başarı
İkili kazanılan100%41
Müdahale39
Faul3739 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11278 yedek
G+A / 900.68
Kart5
2022/23
50
1.049
1
3
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas14
Drible12%44 başarı
İkili kazanılan56%37
Müdahale21
Faul2715 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111436 yedek
G+A / 900.34
Kart3
2021/22
38
397
3
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas5
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan21%35
Müdahale8
Faul77 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11335 yedek
G+A / 900.68
Kart1
2020/21
41
1.203
3
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%67 isabet
Kilit pas7
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan52%36
Müdahale14
Faul1514 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111328 yedek
G+A / 900.22
Kart1
TOPLAM GOL29
İLK 119578 yedek girdi
KART17
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
- 1-15' 4 %14
- 16-30' 9 %31
- 31-45' 7 %24
- 46-60' 1 %3
- 61-75' 3 %10
- 76-90+' 5 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-150%31
- 4-4-247%30
- 4-3-329%18
- 3-4-2-122%14
- 4-2-2-28%5
- 3-1-4-23%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar13aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | MarseilleA | 1-0 | 86 | 3 | 6.7 | ||
| 09.12.2025 | GalatasarayH | 1-0 | 75 | 3 | 7.7 | ||
| 05.12.2025 | Stade Brestois 29A | 1-0 | 77 | 2 | 6.0 | ||
| 29.11.2025 | Paris Saint GermainH | 1-0 | 86 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 26.11.2025 | PafosA | 2-2 | 77 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 22.11.2025 | RennesA | 4-1 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | LensH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2025 | Bodo/GlimtA | 0-1 | 64 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | Paris FCH | 0-1 | 29↑ | 1 | 6.5 | ||
| 29.10.2025 | NantesA | 3-5 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | ToulouseH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2025 | TottenhamH | 0-0 | 20↑ | 3 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | AngersA | 1-1 | 20↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 05.10.2025 | NiceH | 2-2 | 70 | – | 5.9 | ||
| 01.10.2025 | Manchester CityH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | LorientA | 3-1 | 65 | 2 | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | MetzH | 5-2 | 79 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 18.09.2025 | Club Brugge KVA | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 13.09.2025 | AuxerreA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.08.2025 | StrasbourgH | 3-2 | 17↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.08.2025 | LilleA | 1-0 | 74 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | Le HavreH | 3-1 | 81 | 1 | 6.2 | ||
| 17.05.2025 | LensAC | 4-0 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | LyonH | 2-0 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 03.05.2025 | Saint EtienneA | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | Le HavreA | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2025 | StrasbourgH | 0-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | MarseilleH | 3-0 | 70 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 05.04.2025 | Stade Brestois 29A | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | NiceH | 2-1 | 84 | 3 | 7.5 | ||
| 15.03.2025 | AngersA | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.03.2025 | ToulouseA | 1-1 | 74 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 28.02.2025 | ReimsH | 3-0 | 74 | 2 | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | LilleA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 18.02.2025 | BenficaA | 3-3 | 87 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 15.02.2025 | NantesH | 7-1 | 61 | 1 | 2 | 3 | 8.9 |
| 12.02.2025 | BenficaH | 0-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 07.02.2025 | Paris Saint GermainA | 4-1 | 63 | 2 | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | AuxerreH | 4-2 | 87 | – | 7.0 | ||
| 29.01.2025 | InterA | 3-0 | 68 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2025 | RennesH | 3-2 | 74 | 3 | 6.3 | ||
| 21.01.2025 | Aston VillaH | 1-0 | 78 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2025 | MontpellierA | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 18.12.2024 | Paris Saint GermainH | 2-4 | 16↑ | 2 | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | ReimsA | 0-0 | 90 | 4 | 7.0 | ||
| 11.12.2024 | ArsenalA | 3-0 | 45↑ | 2 | 6.6 | ||
| 07.12.2024 | ToulouseH | 2-0 | 79 | 1 | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | MarseilleA | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 27.11.2024 | BenficaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | StrasbourgA | 1-3 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 05.11.2024 | BolognaA | 0-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2024 | AngersH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.10.2024 | NiceA | 2-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2024 | FK Crvena ZvezdaH | 5-1 | 90 | 2 | 1 | 2 | 8.9 |
| 18.10.2024 | LilleH | 0-0 | 63 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2024 | RennesA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.10.2024 | Dinamo ZagrebA | 2-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 22.09.2024 | Le HavreH | 3-1 | 61 | 1 | – | 6.9 | |
| 19.09.2024 | BarcelonaH | 2-1 | 70 | 1 | 7.0 | ||
| 14.09.2024 | AuxerreA | 0-3 | 26↑ | – | 7.0 |
ŞUT21
GOL3
xG3.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%62
- Açık oyun5%24
- Kontra atak2%10
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak11%52
- Sağ ayak8%38
- Kafa2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 5 %24
- 16-30' 3 %14
- 31-45' 6 %29
- 46-60' 2 %10
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 2 %10
PİYASA DEĞERİ€12.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ34
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 227 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-01-07
Cerezo Osaka
→
Salzburg
€800k
Cerezo Osaka
→
Salzburg
€800k
2013-02-01
Cerezo U18
→
Cerezo Osaka
-
Cerezo U18
→
Cerezo Osaka
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
25 maç
05.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
2 maç
09.2023
SakatlıkŞüpheli
2 maç
08.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2022
Uyluk sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2021
Loan agreementKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
League Cup2021 · Liverpool
1sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 961 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.8Ligue 1 2025
PERFORMANS35.4961 dk
KARARUygun değil41/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
59.6
Numara 10
59.2
Box-to-box orta saha
57.9
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%43
Dakika
%66
Değer / getiri
%5
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%49
Dakika
%76
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
68.1
76
90
Ortalama rating
6.65
7.2
92
Gol / 90
0.28
0.22
100
Asist / 90
0.19
0.28
68
Kilit pas / 90
0.84
1.8
47
Performans skoru
35.4
76
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lukas FridrikasTSV Hartberg
%95
4gol
1asist
50scout
€350K
Bundesliga
Leonardo HerediaCentral Cordoba de Santiago · 29
%91
6gol
2asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Mattia FinottoCarrarese
%71
4gol
4asist
54scout
€225K
Serie B
Antonio Di NardoPescara
%68
14gol
4asist
52scout
€800K
Serie B
Tobias AnselmWSG Wattens
%64
1gol
1asist
44scout
€300K
Bundesliga
Vanja VlahovićSpezia · 21
%61
2gol
2asist
48scout
€25.00M
Serie B
Jack HinshelwoodBrighton · 20
%61
4gol
3asist
57scout
€22.00M
Premier League
Harvey BarnesNewcastle · 28
%60
6gol
1asist
40scout
€32.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Salzburg