Breel Embolo
Switzerland · Attacker

Breel Embolo

YAŞ28
BOY187
KİLO84
DOĞUM YERİYaoundé
LİGWorld Cup
BU SEZON2G · 2A
Gol20.38 / 90
Asist20.38 / 90
Şut71.34 / 90
Kilit pas81.53 / 90
Başarılı dripling30.57 / 90
Kazanılan ikili214.02 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
Gol — %56 (0.38) Şut — %39 (1.3) Asist — %86 (0.38) Kilit pas — %73 (1.53) Drible — %39 (0.57) İkili mücadele — %56 (%47) 58 ORT. % 56 39 86 73 39 56
  • Gol 0.38 %56
  • Şut 1.3 %39
  • Asist 0.38 %86
  • Kilit pas 1.53 %73
  • Drible 0.57 %39
  • İkili mücadele %47 %56
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 470 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7. Euro Championship2024 · Switzerland · 5 maç 2gol7.
9. Coupe de France2025 · Rennes · 3 maç 2gol9.
10. DFB Pokal2021 · Borussia Mönchengladbach · 2 maç 2gol10. 1asist16.
12. World Cup2022 · Switzerland · 4 maç 2gol12.
14. Ligue 12022 · Monaco · 32 maç 12gol14.
14. Bundesliga2021 · Borussia Mönchengladbach · 29 maç 9gol14.
16. World Cup2026 · Switzerland · 6 maç 2asist16.
18. Ligue 12025 · Rennes · 31 maç 9gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Trofeo Joan Gamper2024 · World
🏆 Super League2015/2016 · Switzerland
🏆 Super League2014/2015 · Switzerland
🏆 Super League2013/2014 · Switzerland
🥈 Trophée des Champions2024/2025 · France · 2nd Place
🥈 Ligue 12023/2024 · France · 2nd Place
🥈 Emirates Cup2023 · World · 2nd Place
🥈 Bundesliga2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈 Schweizer Pokal2014/2015 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Schweizer Pokal2013/2014 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 18 G+A
2020 8 2021 12 2022 18 2023 1 2024 18 2025 12 2026 4
GolAsist
2026/27 6 470 2 2 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupSwitzerland 6 470 2 2 6.90
Şut7%71 isabet
Kilit pas8
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan21%47
Müdahale1
Faul811 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 116
G+A / 900.77
Kart21
2025/26 31 1.872 9 3 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Rennes 31 1.872 9 3 6.72
Şut31%55 isabet
Kilit pas15
Drible14%34 başarı
İkili kazanılan116%44
Müdahale19
Faul4857 kazanılan
Ofsayt14
İlk 112011 yedek
G+A / 900.58
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25 51 3.147 11 7 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 34 1.844 6 4 6.80
UEFA Champions LeagueMonaco 10 750 1 3 6.98
World Cup - Qualification EuropeSwitzerland 6 487 4 0 7.23
UEFA Nations LeagueSwitzerland 1 66 0 0 6.70
Şut67%51 isabet
Kilit pas48
Drible29%43 başarı
İkili kazanılan216%44
Müdahale35
Faul5588 kazanılan
Ofsayt27
İlk 113615 yedek
G+A / 900.51
Kart7
2023/24 7 190 1 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 7 190 1 0 6.88
Şut4%75 isabet
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan15%38
Müdahale3
Faul37 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1125 yedek
G+A / 900.47
2022/23 43 2.314 14 4 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 32 1.854 12 2 6.95
UEFA Europa LeagueMonaco 8 295 2 2 6.74
UEFA Champions LeagueMonaco 2 89 0 0 6.80
World CupSwitzerland 1 76 0 0 6.50
Şut43%63 isabet
Kilit pas38
Drible35%41 başarı
İkili kazanılan163%41
Müdahale19
Faul5767 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı11 kaçan
İlk 112320 yedek
G+A / 900.7
Kart4
2021/22 29 2.164 9 3 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Monchengladbach 29 2.164 9 3 7.00
Şut39%62 isabet
Kilit pas34
Drible40%53 başarı
İkili kazanılan164%44
Müdahale17
Faul4171 kazanılan
Ofsayt20
İlk 11245 yedek
G+A / 900.5
Kart3
2020/21 39 1.736 6 2 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Monchengladbach 31 1.435 5 2 6.80
UEFA Champions LeagueBorussia Monchengladbach 8 301 1 0 6.51
Şut43%56 isabet
Kilit pas19
Drible47%62 başarı
İkili kazanılan172%48
Müdahale18
Faul4265 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112019 yedek
G+A / 900.41
Kart4
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL503 penaltı
İLK 1111864 yedek girdi
KART22
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA36
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR50 gol
1-15' — 8 16-30' — 4 31-45' — 9 46-60' — 8 61-75' — 11 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 61-75'
  • 1-15' 8 %16
  • 16-30' 4 %8
  • 31-45' 9 %18
  • 46-60' 8 %16
  • 61-75' 11 %22
  • 76-90+' 10 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 58 4-4-2 — 31 3-4-2-1 — 28 3-5-2 — 19 4-3-3 — 12 3-4-1-2 — 7 155 maç
  • 4-2-3-158%37
  • 4-4-231%20
  • 3-4-2-128%18
  • 3-5-219%12
  • 4-3-312%8
  • 3-4-1-27%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
12.07.2026 ArgentinaA 3-1 72 1 5.9
07.07.2026 ColombiaH 0-0 49 6.5
03.07.2026 AlgeriaH 2-0 83 1 2 6.9
24.06.2026 CanadaH 2-1 85 1 2 7.5
18.06.2026 Bosnia & HerzegovinaH 4-1 89 1 7.6
13.06.2026 QatarA 1-1 92 1 2 7.0
17.05.2026 MarseilleA 3-1 44 1 6.2
10.05.2026 Paris FCH 2-1 23 1 1 7.7
03.05.2026 LyonA 4-2 86 1 6.5
26.04.2026 NantesH 2-1 81 7.2
19.04.2026 StrasbourgAC 0-3 68 1 3 6.5
11.04.2026 AngersH 2-1 73 2 6.2
04.04.2026 Stade Brestois 29A 3-4 95 1 3 6.9
22.03.2026 MetzH 0-0 21 6.9
15.03.2026 LilleH 1-2 19 6.2
08.03.2026 NiceA 0-4 19 1 6.9
28.02.2026 ToulouseH 1-0 4
22.02.2026 AuxerreA 0-3 19 6.2
13.02.2026 Paris Saint GermainH 3-1 7 1 1 7.2
07.02.2026 LensA 3-1 91 1 5.9
31.01.2026 MonacoA 4-0 91 6.2
24.01.2026 LorientH 0-2 81 2 6.2
18.01.2026 Le HavreH 1-1 101 1 1 7.7
03.01.2026 LilleA 0-2 90 1 1 6.5
13.12.2025 Stade Brestois 29H 3-1 79 6.9
06.12.2025 Paris Saint GermainA 5-0 82 1 6.2
28.11.2025 MetzA 0-1 90 1 1 7.0
22.11.2025 MonacoH 4-1 89 1 2 7.5
18.11.2025 KosovoA 1-1 69 6.9
15.11.2025 SwedenH 4-1 85 1 3 7.6
07.11.2025 Paris FCA 0-1 24 1 1 7.9
02.11.2025 StrasbourgH 4-1 22 6.7
29.10.2025 ToulouseA 2-2 21 6.3
26.10.2025 NiceH 1-2 90 2 6.3
19.10.2025 AuxerreH 2-2 77 1 4 7.7
13.10.2025 SloveniaA 0-0 90 6.7
10.10.2025 SwedenA 0-2 90 5 6.6
05.10.2025 Le HavreA 2-2 90 1 1 7.5
28.09.2025 LensH 0-0 61 6.2
20.09.2025 NantesA 2-2 65 6.7
14.09.2025 LyonH 3-1 69 2 5.6
08.09.2025 SloveniaH 3-0 78 1 2 7.3
05.09.2025 KosovoH 4-0 75 2 3 8.3
17.05.2025 LensA 4-0
10.05.2025 LyonH 2-0 90 1 7.9
03.05.2025 Saint EtienneA 1-3 68 1 6.3
26.04.2025 Le HavreA 1-1 86 1 7.3
19.04.2025 StrasbourgH 0-0 81 6.5
12.04.2025 MarseilleH 3-0 85 1 2 7.7
05.04.2025 Stade Brestois 29A 2-1 86 1 6.5
29.03.2025 NiceH 2-1 84 1 1 7.6
15.03.2025 AngersA 0-2 45 6.5
07.03.2025 ToulouseA 1-1 74 1 7.2
28.02.2025 ReimsH 3-0 74 3 7.7
22.02.2025 LilleA 2-1 24 6.6
18.02.2025 BenficaA 3-3 65 1 3 7.2
15.02.2025 NantesH 7-1
12.02.2025 BenficaH 0-1 90 2 7.3
07.02.2025 Paris Saint GermainA 4-1 84 6.2
01.02.2025 AuxerreH 4-2 45 2 1 7.3
ŞUT46
GOL9
xG10.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%19.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.381 90' · xG 0.033 90' · xG 0.033 87' · xG 0.08 79' · xG 0.097 47' · xG 0.54 71' · xG 0.084 54' · xG 0.07 50' · xG 0.95 · GOL 45' · xG 0.175 29' · xG 0.047 13' · xG 0.698 36' · xG 0.016 82' · xG 0.037 63' · xG 0.377 · GOL 58' · xG 0.05 48' · xG 0.172 7' · xG 0.068 73' · xG 0.073 15' · xG 0.092 90' · xG 0.132 88' · xG 0.201 81' · xG 0.86 · GOL 65' · xG 0.107 3' · xG 0.155 86' · xG 0.39 · GOL 73' · xG 0.613 · GOL 50' · xG 0.505 83' · xG 0.248 15' · xG 0.059 54' · xG 0.034 53' · xG 0.07 30' · xG 0.051 81' · xG 0.301 · GOL 10' · xG 0.678 · GOL 75' · xG 0.053 66' · xG 0.112 63' · xG 0.096 18' · xG 0.169 · GOL 65' · xG 0.148 53' · xG 0.04 62' · xG 0.147 76' · xG 0.209 42' · xG 0.087 17' · xG 0.788 · GOL 1' · xG 0.059
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 26 (%57) Korner — 11 (%24) Açık oyun — 3 (%7) Kontra atak — 3 (%7) Duran top — 1 (%2) Taç sonrası — 1 (%2) Diğer — 1 (%2) 46 şut
  • Asist sonrası26%57
  • Korner11%24
  • Açık oyun3%7
  • Kontra atak3%7
  • Duran top1%2
  • Taç sonrası1%2
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 26 (%57) Kafa — 16 (%35) Sol ayak — 2 (%4) Diğer — 2 (%4) 46 şut
  • Sağ ayak26%57
  • Kafa16%35
  • Sol ayak2%4
  • Diğer2%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
1-15' — 7 16-30' — 4 31-45' — 4 46-60' — 9 61-75' — 10 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 76-90+'
  • 1-15' 7 %15
  • 16-30' 4 %9
  • 31-45' 4 %9
  • 46-60' 9 %20
  • 61-75' 10 %22
  • 76-90+' 12 %26
AKSİYON HARİTASI767 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 13 14 14 15 15 15 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 6 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %64 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 5 7 7 7 7 8 8 13 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR767
Pas 272 Pas — 272 (%38) Top teması 116 Top teması — 116 (%16) Faul 94 Faul — 94 (%13) Hava to… 52 Hava topu — 52 (%7) Top… 40 Top kazanma — 40 (%6) Uzakla… 36 Uzaklaştırma — 36 (%5) Çalım 35 Çalım — 35 (%5) Top k… 31 Top kaptırma — 31 (%4) Korner kazandırma — 21 (%3) Kurtarılan şut — 17 (%2)
  • Pas272%38
  • Top teması116%16
  • Faul94%13
  • Hava topu52%7
  • Top kazanma40%6
  • Uzaklaştırma36%5
  • Çalım35%5
  • Top kaptırma31%4
  • Korner kazandırma21%3
  • Kurtarılan şut17%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 206 maç
Switzerland 14maç 2022–2026
Rennes 31maç 2025
Monaco 93maç 2022–2024
Borussia Monchengladbach 68maç 2020–2021
FC Schalke 04 2016–2018
FC Basel 1893 2013–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-01 Monaco Rennes
2022-07-15 Borussia Mönchengladbach Monaco € 12.5M
2019-07-01 FC Schalke 04 Borussia Mönchengladbach € 10M
2016-07-01 FC Basel 1893 FC Schalke 04 € 25M
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 Injured DoubtfulKadroda yok 1 maç
05.2024 Uyluk sakatlığıKadroda yok 2 maç
03.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 32 maç
11.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
08.2021 Tendon sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Atlanta United FC %50 2026-08-21
Ipswich Town %50 2026-08-19
AFC Bournemouth %50 2026-08-12
Como 1907 %50 2026-08-12
Atlanta United FC %50 2026-07-23
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1872 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.7Ligue 1 2025
PERFORMANS65.61872 dk
KARARİzlemeye değer66/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 85.9
Pivot forvet 82.9
Bitirici 80.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %81
Dakika %90
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %83
Dakika %91
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 65.6 76 86
Ortalama rating 6.72 7.15 94
Gol / 90 0.43 0.42 100
İkili mücadele kazanma 43.77 50 88
Müdahale / 90 0.91 1.4 65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam