Joris Kramer
Slovenia · Attacker

Joris Kramer

YAŞ29
BOY191
KİLO87
KULÜPKonyaspor
DOĞUM YERİCelje
LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Şut37.94 / 90
Kazanılan ikili37.94 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 7.941.57
Kazanılan ikili 7.944.85
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
12. Cup2024 · Konyaspor · 4 maç 3gol12.
18. Süper Lig2024 · Konyaspor · 30 maç 9gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Poland
🏆 Super LeagueNone · Switzerland
🏆 CupNone · Poland
🏆 Super Cup2023 · Poland
🏆 Cup2022/2023 · Poland
🏆 Super League2021/2022 · Switzerland
🥈 EkstraklasaNone · Poland · 2nd Place
🥈 Ekstraklasa2022/2023 · Poland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 14 G+A
2023 3 2024 14 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 2 34 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKonyaspor 2 34 0 0 6.50
Şut3%33 isabet
İkili kazanılan3%60
2025/26 11 631 3 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKonyaspor 11 631 3 0 6.75
Şut11%82 isabet
Kilit pas5
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan34%42
Müdahale3
Faul158 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1174 yedek
G+A / 900.43
Kart2
2024/25 32 2.055 9 5 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKonyaspor 30 1.995 9 3 6.91
UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa 2 60 0 2 7.45
Şut46%52 isabet
Kilit pas19
Drible9%31 başarı
İkili kazanılan138%45
Müdahale15
Faul4233 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112210 yedek
G+A / 900.61
Kart8
2023/24 11 275 3 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa 11 275 3 0 6.78
Şut6%67 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan17%36
Müdahale5
Faul132 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11110 yedek
G+A / 900.98
Kart1
TOPLAM GOL303 penaltı
İLK 114627 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR30 gol
1-15' — 1 16-30' — 4 31-45' — 7 46-60' — 4 61-75' — 6 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 1 %3
  • 16-30' 4 %13
  • 31-45' 7 %23
  • 46-60' 4 %13
  • 61-75' 6 %20
  • 76-90+' 8 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 24 4-1-4-1 — 20 3-5-2 — 7 5-4-1 — 5 3-4-2-1 — 4 4-3-3 — 3 63 maç
  • 4-2-3-124%38
  • 4-1-4-120%32
  • 3-5-27%11
  • 5-4-15%8
  • 3-4-2-14%6
  • 4-3-33%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ56 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2026 FenerbahçeA 4-2 9 3 6.3
15.08.2026 RizesporH 0-1 25 6.7
17.04.2026 AntalyasporA 0-2 45 2 6.0
12.04.2026 Fatih KaragümrükH 3-0 91 1 2 7.3
05.04.2026 SamsunsporA 2-2 29 1 1 7.3
19.03.2026 GenclerbirligiH 1-0 67 1 7.2
14.03.2026 KocaelisporA 1-2 18 1 6.7
27.02.2026 Istanbul BasaksehirA 2-0 84 6.5
21.02.2026 GalatasarayH 2-0 30 1 1 7.5
14.02.2026 AlanyasporA 2-1 78 6.0
08.02.2026 GoztepeH 0-0 89 1 5.9
31.01.2026 BesiktasA 2-1 86 1 6.9
25.01.2026 Gazişehir GaziantepA 1-1 14 1 6.9
25.05.2025 AlanyasporH 1-2 45 2 6.3
10.05.2025 RizesporH 2-1 9 6.2
02.05.2025 AntalyasporA 1-0 70 1 6.0
27.04.2025 Adana DemirsporH 3-1 88 3 7.3
18.04.2025 HataysporA 2-3 89 3 6.7
12.04.2025 GoztepeH 1-0 90 1 2 7.3
05.04.2025 Istanbul BasaksehirA 1-0 90 3 7.3
28.03.2025 Gazişehir GaziantepH 1-0 84 1 1 7.2
09.03.2025 EyüpsporA 2-1 90 2 6.6
03.03.2025 TrabzonsporH 1-0 83 3 6.9
22.02.2025 SivassporA 1-1 73 6.3
16.02.2025 SamsunsporH 0-1 90 2 6.6
08.02.2025 KayserisporA 3-2 90 1 3 7.5
31.01.2025 BB BodrumsporH 3-1 85 2 1 3 8.6
25.01.2025 GalatasarayA 1-0 90 6.3
19.01.2025 KasimpasaH 3-3 90 2 5 7.9
13.01.2025 FenerbahceH 2-3 90 1 1 3 8.3
03.01.2025 AlanyasporA 2-1 14 1 1 7.3
14.12.2024 RizesporA 1-1 45 6.9
07.12.2024 AntalyasporH 1-1 8 6.5
30.11.2024 Adana DemirsporA 0-1 13 6.7
24.11.2024 HataysporH 1-1 24 6.5
10.11.2024 GoztepeA 2-0 70 1 6.9
03.11.2024 Istanbul BasaksehirH 3-2 76 1 1 6.9
27.10.2024 Gazişehir GaziantepA 3-1 90 2 7.2
20.10.2024 BesiktasA 2-0 90 2 6.7
06.10.2024 EyüpsporH 2-1 90 1 6.9
29.09.2024 TrabzonsporA 3-2 90 1 6.3
21.09.2024 SivassporH 0-0 22 6.6
14.09.2024 SamsunsporA 0-1 17 6.5
15.08.2024 BrondbyH 1-1 30 1 6.9
08.08.2024 BrondbyA 2-3 30 2 8.0
22.02.2024 MoldeH 0-3 29 1 6.3
15.02.2024 MoldeA 3-2 24 6.5
14.12.2023 AZ AlkmaarH 2-0 22 1 1 7.3
30.11.2023 Aston VillaA 2-1 35 6.5
09.11.2023 ZrinjskiH 2-0 14 6.7
26.10.2023 ZrinjskiA 1-2 72 1 2 7.0
05.10.2023 AZ AlkmaarA 1-0 18 1 6.9
21.09.2023 Aston VillaH 3-2
31.08.2023 FC MidtjyllandH 1-1 40 6.5
24.08.2023 FC MidtjyllandA 3-3 21 1 1 7.3
17.08.2023 Austria ViennaA 3-5
ŞUT20
GOL5
xG4.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
78' · xG 0.965 · GOL 65' · xG 0.178 90' · xG 0.102 75' · xG 0.133 21' · xG 0.117 · GOL 29' · xG 0.057 2' · xG 0.523 86' · xG 0.348 · GOL 70' · xG 0.116 45' · xG 0.417 81' · xG 0.389 · GOL 3' · xG 0.069 88' · xG 0.517 · GOL 78' · xG 0.126 54' · xG 0.081 6' · xG 0.063 90' · xG 0.065 82' · xG 0.181 78' · xG 0.072 77' · xG 0.254
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%40) Kontra atak — 6 (%30) Açık oyun — 3 (%15) Korner — 2 (%10) Taç sonrası — 1 (%5) 20 şut
  • Asist sonrası8%40
  • Kontra atak6%30
  • Açık oyun3%15
  • Korner2%10
  • Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 9 (%45) Kafa — 6 (%30) Sol ayak — 5 (%25) 20 şut
  • Sağ ayak9%45
  • Kafa6%30
  • Sol ayak5%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 3 %15
  • 16-30' 2 %10
  • 31-45' 1 %5
  • 46-60' 1 %5
  • 61-75' 3 %15
  • 76-90+' 10 %50
AKSİYON HARİTASI137 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 5 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR137
Pas 57 Pas — 57 (%45) Hava topu 19 Hava topu — 19 (%15) Top teması 19 Top teması — 19 (%15) Faul 8 Faul — 8 (%6) Kurtarılan şut — 6 (%5) Uzak… 5 Uzaklaştırma — 5 (%4) Çalım — 4 (%3) İsabetsiz şut — 4 (%3) Korner kazandırma — 3 (%2) Top kaptırma — 3 (%2)
  • Pas57%45
  • Hava topu19%15
  • Top teması19%15
  • Faul8%6
  • Kurtarılan şut6%5
  • Uzaklaştırma5%4
  • Çalım4%3
  • İsabetsiz şut4%3
  • Korner kazandırma3%2
  • Top kaptırma3%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 56 maç
Konyaspor 43maç 2024–2026
Legia Warszawa 13maç 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-20 Konyaspor Al Okhdood
2025-08-19 Konyaspor Al Okhdood
2024-09-12 Legia Warszawa Konyaspor €700k
2022-07-01 FC Zürich Legia Warszawa free transfer
2022-06-17 FC Zurich Legia Warszawa
2019-07-01 Wolfsburg II FC Zürich free transfer
2017-07-07 NK Aluminij Wolfsburg II free transfer
2016-07-14 Sampion Celje NK Aluminij free transfer
2016-07-01 Šampion Celje Aluminij
2014-07-01 Sampion Jugend Sampion Celje -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Diz sakatlığıŞüpheli 1 maç
05.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
03.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
NK Celje %50 2026-08-26
Antalyaspor %50 2026-08-22
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 631 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.3Süper Lig 2025
PERFORMANS55.6631 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 64.5
Pivot forvet 60.5
İçe kat eden kanat 58.7
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %47
Performans %70
Dakika %52
Değer / getiri %33
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %57
Performans %72
Dakika %69
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90 0.599 0.48 100
Performans skoru 55.6 78 71
Gol / 90 0.43 0.65 66
Şut isabeti 81.82 48 100
Ortalama rating 6.75 7.15 94
İsabetli şut / 90 1.28 1.8 71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam