Kaden Braithwaite
Denmark · Attacker

Kaden Braithwaite

YAŞ34
BOY180
KİLO77
KULÜPGremio
DOĞUM YERİEsbjerg
LİGCopa Do Brasil
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.32 / 90
Kilit pas20.32 / 90
Başarılı dripling10.16 / 90
Kazanılan ikili243.86 / 90
Rating6.47
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.06
Şut 0.321.79
Kilit pas 0.320.93
Başarılı dripling 0.160.68
Kazanılan ikili 3.864.27
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
14. Serie A2024 · Gremio · 18 maç 8gol14.
14. La Liga2022 · Espanyol · 31 maç 10gol14.
23. Serie A2025 · Gremio · 18 maç 6gol23.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Trofeo Joan Gamper2022 · World
🏆 Trofeo Joan Gamper2021 · World
🏆 Copa del Rey2020/2021 · Spain
🏆 Trofeo Joan Gamper2020 · World
🏆 DBU Pokalen2012/2013 · Denmark
🏆 1. Division2011/2012 · Denmark
🥈 Gaúcho 12025 · Brazil · 2nd Place
🥈 La Liga2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈 Super Cup2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2019/2020 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 12 G+A
2020 8 2021 3 2022 12 2024 10 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 18 560 0 0 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGremio 18 560 0 0 6.47
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan24%48
Müdahale6
Faul87 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11513 yedek
2025/26 18 1.455 6 1 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGremio 18 1.455 6 1 6.92
Şut29%55 isabet
Kilit pas15
Drible11%44 başarı
İkili kazanılan69%44
Müdahale8
Faul2326 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı4
İlk 1118
G+A / 900.43
Kart3
2024/25 18 1.494 8 2 7.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGremio 18 1.494 8 2 7.14
Şut31%55 isabet
Kilit pas12
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan79%46
Müdahale8
Faul2523 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1118
G+A / 900.6
Kart2
2022/23 32 2.529 10 2 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaEspanyol 31 2.470 10 2 6.74
World CupDenmark 1 59 0 0 6.60
Şut41%63 isabet
Kilit pas15
Drible16%37 başarı
İkili kazanılan118%46
Müdahale12
Faul2142 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11302 yedek
G+A / 900.43
Kart51
2021/22 25 236 2 1 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueBarcelona 6 0 0 0
La LigaBarcelona 19 236 2 1 7.15
Şut4%75 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan8%32
Müdahale1
Faul52 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11322 yedek
G+A / 901.14
2020/21 40 1.424 5 3 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 32 1.185 2 2 6.59
UEFA Champions LeagueBarcelona 8 239 3 1 7.12
Şut24%46 isabet
Kilit pas13
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan60%50
Müdahale9
Faul1123 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı11 kaçan
İlk 111327 yedek
G+A / 900.51
Kart3
TOPLAM GOL294 penaltı
İLK 117333 yedek girdi
KART15
VAR8onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
1-15' — 3 16-30' — 6 31-45' — 4 46-60' — 7 61-75' — 5 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 46-60'
  • 1-15' 3 %10
  • 16-30' 6 %21
  • 31-45' 4 %14
  • 46-60' 7 %24
  • 61-75' 5 %17
  • 76-90+' 4 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 37 4-3-3 — 31 4-4-2 — 9 3-4-2-1 — 6 5-3-2 — 6 3-1-4-2 — 5 94 maç
  • 4-2-3-137%39
  • 4-3-331%33
  • 4-4-29%10
  • 3-4-2-16%6
  • 5-3-26%6
  • 3-1-4-25%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Chapecoense-scH 3-1 52 6.5
23.08.2026 RB BragantinoA 1-0 78 6.5
16.08.2026 Atletico-MGA 3-0
08.08.2026 Sao PauloH 2-1 16 6.3
26.07.2026 FluminenseH 1-1
17.07.2026 MirassolA 2-1 51 6.2
30.05.2026 CorinthiansH 1-3 62 6.9
23.05.2026 SantosH 3-2 90 6.2
17.05.2026 BahiaA 1-1 30 6.5
10.05.2026 FlamengoH 0-1 19 6.7
02.05.2026 Atletico ParanaenseA 0-0 65 6.5
26.04.2026 CoritibaH 1-0 25 6.7
18.04.2026 CruzeiroA 2-0 13 1 6.3
11.04.2026 InternacionalA 0-0 9 6.5
05.04.2026 RemoH 0-0 13 6.3
03.04.2026 PalmeirasA 2-1 14 6.3
22.03.2026 Vasco DA GamaA 2-1 23 1 6.7
19.03.2026 VitoriaH 2-0
13.09.2025 MirassolH 0-1 56 2 6.9
31.08.2025 FlamengoA 1-1 60 6.2
24.08.2025 CearaH 0-0 46 1 6.6
10.08.2025 Sport RecifeH 0-1 90 2 6.3
03.08.2025 FluminenseA 1-0 98 2 6.6
29.07.2025 Fortaleza ECH 2-1 90 2 4 8.0
27.07.2025 PalmeirasA 1-0 90 1 6.6
19.07.2025 Vasco DA GamaA 1-1 75 1 6.7
12.06.2025 CorinthiansH 1-1 77 1 1 7.3
01.06.2025 JuventudeA 0-2 55 1 2 7.3
25.05.2025 BahiaH 1-0 79 1 2 7.3
18.05.2025 Sao PauloA 2-1 100 6.6
10.05.2025 RB BragantinoH 1-1 96 1 3 7.5
04.05.2025 SantosH 1-0 89 1 6.6
27.04.2025 VitoriaA 1-1 75 1 6.9
20.04.2025 InternacionalH 1-1 99 2 6.3
16.04.2025 MirassolA 4-1 90 1 3 8.0
13.04.2025 FlamengoH 0-2 90 1 6.9
08.12.2024 CorinthiansH 0-3 96 4 6.7
04.12.2024 VitoriaA 1-1 98 1 6.9
01.12.2024 Sao PauloH 2-1 90 2 7.5
28.11.2024 CruzeiroA 1-1 82 1 3 7.3
20.11.2024 JuventudeH 2-2 97 1 3 7.5
09.11.2024 PalmeirasA 1-0 75 6.3
02.11.2024 FluminenseA 2-2 68 1 1 6.9
26.10.2024 Atletico GoianienseH 3-1 85 1 7.2
19.10.2024 InternacionalA 1-0 84 1 6.7
09.10.2024 Atletico-MGA 2-1 90 6.6
05.10.2024 Fortaleza ECH 3-1 90 1 2 7.6
29.09.2024 BotafogoA 0-0 89 1 6.9
25.09.2024 CriciumaH 1-2 84 2 7.2
22.09.2024 FlamengoH 3-2 74 1 2 7.2
15.09.2024 RB BragantinoA 2-2 72 1 7.2
01.09.2024 Atletico-MGH 2-3 59 1 4 7.5
25.08.2024 CriciumaA 0-1 72 1 6.5
10.08.2024 CuiabaA 1-3 89 2 4 8.9
04.06.2023 AlmeriaH 3-3 90 6.7
28.05.2023 ValenciaA 2-2 45 1 2 6.3
24.05.2023 Atletico MadridH 3-3 12 6.5
14.05.2023 BarcelonaH 2-4 55 2 6.5
30.04.2023 GetafeH 1-0 86 3 7.0
27.04.2023 VillarrealA 4-2 90 1 1 6.7
ŞUT6
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
50' · xG 0.063 90' · xG 0.15 45' · xG 0.015 90' · xG 0.054 69' · xG 0.088 6' · xG 0.02
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%50) Taç sonrası — 1 (%17) Korner — 1 (%17) Açık oyun — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası3%50
  • Taç sonrası1%17
  • Korner1%17
  • Açık oyun1%17
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 3 (%50) Kafa — 3 (%50) 6 şut
  • Sağ ayak3%50
  • Kafa3%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 2 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 151 maç
Gremio 54maç 2024–2026
Espanyol 31maç 2022
Denmark 1maç 2022
Barcelona 65maç 2020–2021
Leganes 2018
Toulouse 2013–2016
Esbjerg 2009–2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-31 Espanyol Grêmio free transfer
2024-07-22 Espanyol Gremio
2022-09-01 Barcelona Espanyol
2020-02-20 CD Leganés Barcelona €18.00m
2019-07-25 Middlesbrough Leganes € 5M
2019-06-30 CD Leganés Middlesbrough End of loan
2019-01-03 Middlesbrough Leganes
2018-07-01 Bordeaux Middlesbrough
2018-06-30 G. Bordeaux Middlesbrough End of loan
2018-01-31 Middlesbrough Bordeaux
2018-01-31 Middlesbrough G. Bordeaux loan transfer
2017-07-13 Toulouse Middlesbrough €11.30m
2013-08-16 Esbjerg fB Toulouse €2.00m
2013-08-15 Esbjerg Toulouse € 2M
2009-07-01 Esbjerg fB U19 Esbjerg fB -
2008-01-01 FCM Youth Esbjerg fB U19 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2023 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2023 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
10.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
05.2022 HastalıkKadroda yok 1 maç
01.2022 Diz sakatlığıKadroda yok 21 maç
05.2021 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 1455 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.8Serie A 2025
PERFORMANS57.51455 dk
KARARVeri yetersiz32/100
FORM TRENDİStabil+0.1
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 32.4
Bitirici 24.8
Pivot forvet 23.8
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 209 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %74
Dakika %80
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %74
Dakika %86
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.51 7.15 91
İkili mücadele kazanma 56.25 50 100
Müdahale / 90 1.24 1.4 89
Performans skoru 17 76 22
Şut / 90 0.5 3 17
Gol / 90 0 0.42 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.04. Dakika delta +6.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam