LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.09 / 90
Şut100.92 / 90
Kilit pas232.13 / 90
Başarılı dripling232.13 / 90
Kazanılan ikili433.98 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 52 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 0.9 %2
- Asist 0.09 %49
- Kilit pas 2.13 %92
- Drible 2.13 %92
- İkili mücadele %40 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 973 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Serie A2023 · Santos · 22 maç
6asist8.
11.
CONMEBOL Libertadores2020 · Santos · 11 maç
2asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Gaúcho 12024 · Brazil
🏆
Primera División2016 · Venezuela
🏆
Primera División2015 · Venezuela
🏆
Primera División2013/2014 · Venezuela
🥈
Recopa Gaúcha2024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Canadian Championship2021 · Canada · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2020 · South-America · 2nd Place
🥈
Serie A2019 · Brazil · 2nd Place
🥈
FIFA U20 World Cup2017 Korea Republic · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
22
973
0
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas23
Drible23%46 başarı
İkili kazanılan43%40
Müdahale5
Faul314 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111111 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2025/26
31
865
2
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas19
Drible28%61 başarı
İkili kazanılan65%55
Müdahale11
Faul424 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11625 yedek
G+A / 900.42
Kart2
2024/25
27
1.941
5
2
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%52 isabet
Kilit pas57
Drible66%52 başarı
İkili kazanılan127%45
Müdahale16
Faul945 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11225 yedek
G+A / 900.32
Kart2
2023/24
22
1.594
1
6
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas49
Drible58%53 başarı
İkili kazanılan133%51
Müdahale15
Faul1057 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11175 yedek
G+A / 900.4
Kart52
Kaptan5maçta
2022/23
13
613
0
1
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas21
Drible26%70 başarı
İkili kazanılan48%49
Müdahale6
Faul414 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1176 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2021/22
41
2.314
4
8
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%56 isabet
Kilit pas65
Drible86%52 başarı
İkili kazanılan179%45
Müdahale15
Faul1867 kazanılan
Ofsayt17
İlk 112318 yedek
G+A / 900.47
Kart81
2020/21
26
1.905
4
5
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%45 isabet
Kilit pas44
Drible51%57 başarı
İkili kazanılan113%45
Müdahale7
Faul2248 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı2
İlk 11206 yedek
G+A / 900.43
Kart8
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL8
İLK 114333 yedek girdi
KART7
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 3 %38
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 1 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-152%74
- 4-3-36%9
- 4-4-24%6
- 3-4-1-23%4
- 4-1-4-13%4
- 3-4-2-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Vasco DA GamaH | 1-0 | 74 | 1 | 0 | 7.3 | |
| 30.08.2026 | Atletico ParanaenseA | 3-3 | 59 | – | 6.2 | ||
| 22.08.2026 | RemoH | 2-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | PalmeirasH | 3-2 | 79 | 2 | 6.3 | ||
| 09.08.2026 | BotafogoA | 1-1 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 30.07.2026 | BahiaH | 0-0 | 91 | 1 | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | GremioA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2026 | RB BragantinoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2026 | CruzeiroA | 1-1 | 67 | – | 6.7 | ||
| 23.05.2026 | MirassolA | 1-0 | 68 | – | 7.2 | ||
| 16.05.2026 | Sao PauloH | 2-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | VitoriaH | 2-2 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | InternacionalA | 2-0 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | Chapecoense-scH | 2-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | CoritibaA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 02.04.2026 | CorinthiansH | 3-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | Atletico-MGH | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 19.03.2026 | Vasco DA GamaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Atletico ParanaenseH | 3-2 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.03.2026 | RemoA | 0-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 26.02.2026 | PalmeirasA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 12.02.2026 | BotafogoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | BahiaH | 2-0 | 30↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 03.12.2025 | GremioA | 1-2 | 69 | 2 | 2 | 8.7 | |
| 27.11.2025 | Sao PauloH | 6-0 | 13↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 23.11.2025 | PalmeirasA | 0-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 20.11.2025 | FlamengoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | CruzeiroA | 0-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2025 | MirassolH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | CearaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2025 | CearaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | InternacionalH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2025 | Vasco DA GamaA | 2-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 17.10.2025 | JuventudeH | 1-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 09.10.2025 | MirassolA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Atletico-MGH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | Sport RecifeA | 2-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | BotafogoH | 2-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | CorinthiansH | 0-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | SantosA | 0-0 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | RB BragantinoA | 4-2 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 27.07.2025 | Sao PauloA | 3-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 23.07.2025 | PalmeirasH | 1-2 | 75 | – | 6.6 | ||
| 20.07.2025 | FlamengoA | 1-0 | 2↑ | – | – | ||
| 17.07.2025 | CruzeiroH | 0-2 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 08.07.2025 | ChelseaH | 0-2 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 04.07.2025 | Al-Hilal Saudi FCH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.06.2025 | InterA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | CorinthiansA | 1-0 | 73 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2025 | CearaH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | GremioA | 1-0 | 96 | 1 | 7.7 | ||
| 13.04.2025 | FluminenseA | 1-0 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 06.04.2025 | BahiaH | 2-2 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 08.12.2024 | CorinthiansH | 0-3 | 96 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | Sao PauloH | 2-1 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 28.11.2024 | CruzeiroA | 1-1 | 69 | 1 | 7.2 | ||
| 20.11.2024 | JuventudeH | 2-2 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | PalmeirasA | 1-0 | 64 | 1 | 6.2 | ||
| 02.11.2024 | FluminenseA | 2-2 | 82 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2024 | Atletico GoianienseH | 3-1 | 89 | 1 | 2 | 7.9 |
ŞUT14
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%71
- Açık oyun2%14
- Serbest vuruş1%7
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%79
- Sol ayak3%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 8 %57
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 3 %21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 182 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-10
Santos
→
Fluminense
€4.80m
Santos
→
Fluminense
€4.80m
2024-12-31
Grêmio
→
Santos
End of loan
Grêmio
→
Santos
End of loan
2024-01-01
Santos
→
Grêmio
loan transfer
Santos
→
Grêmio
loan transfer
2023-07-03
Tigres UANL
→
Santos
€3.65m
Tigres UANL
→
Santos
€3.65m
2023-06-30
Santos
→
Tigres UANL
End of loan
Santos
→
Tigres UANL
End of loan
2022-08-11
Tigres UANL
→
Santos
loan transfer
Tigres UANL
→
Santos
loan transfer
2022-01-31
Toronto
→
Tigres UANL
free transfer
Toronto
→
Tigres UANL
free transfer
2021-04-24
Santos
→
Toronto
€5.35m
Santos
→
Toronto
€5.35m
2019-01-12
Huachipato
→
Santos
€3.05m
Huachipato
→
Santos
€3.05m
2018-12-31
U. de Chile
→
Huachipato
End of loan
U. de Chile
→
Huachipato
End of loan
2018-01-11
Huachipato
→
U. de Chile
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.23m</i>
Huachipato
→
U. de Chile
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.23m</i>
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2023 · Santos
1kırmızı · 22 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 533 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.6Serie A 2026
PERFORMANS54.1533 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil+0.8
ROL UYUMU2026
Numara 10
53.1
İleri sekiz
49.0
Derinden oyun kurucu
45.5
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%85
Dakika
%64
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%81
Dakika
%64
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.53
2.4
100
Ortalama rating
6.76
7.3
93
Performans skoru
54.1
76
71
Başarılı drible / 90
2.53
2
100
Pas hacmi / 90
39.85
55
72
Dakika güvenliği
11.1
74
15
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.14. Dakika delta +13.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Iván JaimeCF Montreal · 25
%95
1gol
1asist
56scout
€11.00M
Major League Soccer
Lucas ZelarayánBelgrano Cordoba · 33
%84
4gol
2asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Franco ZapiolaPlatense · 24
%79
2gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Tiago PalaciosEstudiantes L.P. · 24
%77
3gol
2asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Jorge CarrascalFlamengo · 27
%72
2gol
1asist
59scout
Serie A
Sander Hestetun KilenKristiansund BK · 20
%68
0gol
1asist
63scout
Eliteserien
Tomás ArandaBoca Juniors
%67
1gol
2asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Luciano AcostaFluminense · 31
%60
3gol
4asist
66scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







