LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Şut21.42 / 90
Kilit pas10.71 / 90
Kazanılan ikili74.96 / 90
Rating6.87
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.420.49
Kilit pas
0.710.24
Kazanılan ikili
4.962.48
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Premier League Summer Series2023 · World
🏆
Florida Cup2023 · World
🏆
FIFA Intercontinental Cup2021 UAE · World
🏆
UEFA Super Cup2021/2022 · Europe
🏆
UEFA Champions League2020/2021 · Europe
🏆
CONMEBOL Copa America2019 Brazil · South-America
🏆
Trophée des Champions2019/2020 · France
🏆
Coupe de France2019/2020 · France
🏆
Ligue 12019/2020 · France
🏆
Coupe de la Ligue2019/2020 · France
🏆
Ligue 12018/2019 · France
🏆
Trophée des Champions2018/2019 · France
🏆
Ligue 12017/2018 · France
🏆
Coupe de France2017/2018 · France
🏆
Coupe de la Ligue2017/2018 · France
🏆
Trophée des Champions2017/2018 · France
🏆
Coupe de France2016/2017 · France
🏆
Coupe de la Ligue2016/2017 · France
🏆
Trophée des Champions2016/2017 · France
🏆
Ligue 12015/2016 · France
🏆
Trophée des Champions2015/2016 · France
🏆
Coupe de France2015/2016 · France
🏆
Coupe de la Ligue2015/2016 · France
🏆
Trophée des Champions2014/2015 · France
🏆
Ligue 12014/2015 · France
🏆
Coupe de la Ligue2014/2015 · France
🏆
Coupe de France2014/2015 · France
🏆
FIFA Confederations Cup2013 Brazil · World
🏆
Trophée des Champions2013/2014 · France
🏆
Ligue 12013/2014 · France
🏆
Coupe de la Ligue2013/2014 · France
🏆
Ligue 12012/2013 · France
🏆
Super Cup2011/2012 · Italy
🏆
Serie A2010/2011 · Italy
🏆
Copa do Brasil2007 · Brazil
🏆
Super Cup2004/2005 · Portugal
🏆
Inter Continental Cup2004 · World
🏆
UEFA Champions League2003/2004 · Europe
🏆
Primeira Liga2003/2004 · Portugal
🥈
Carioca Série A2025 · Brazil · 2nd Place
🥈
League Cup2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Florida Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America · 2nd Place
🥈
League Cup2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2019/2020 · Europe · 2nd Place
🥈
Coupe de France2018/2019 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12016/2017 · France · 2nd Place
🥈
Olympics Men2012 London · World · 2nd Place
🥈
Serie A2011/2012 · Italy · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2008 · South-America · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2004/2005 · Europe · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2003/2004 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
127
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan7%78
Müdahale2
İlk 1123 yedek
Kaptan2maçta
2025/26
48
3.468
2
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas8
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan112%67
Müdahale17
Faul1514 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11399 yedek
G+A / 900.05
Kart2
Kaptan29maçta
2024/25
15
1.377
0
0
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan46%70
Müdahale15
Faul46 kazanılan
İlk 1115
Kart2
Kaptan14maçta
2023/24
36
2.537
3
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas9
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan90%64
Müdahale29
Faul108 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11288 yedek
G+A / 900.14
Kart4
2022/23
41
3.293
0
3
7.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas9
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan156%73
Müdahale52
Faul1721 kazanılan
İlk 11365 yedek
G+A / 900.08
Kart4
Kaptan15maçta
2021/22
46
3.417
3
1
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas13
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan136%66
Müdahale39
Faul1817 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113610 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2020/21
33
2.505
2
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas5
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan111%65
Müdahale26
Faul1622 kazanılan
İlk 11303 yedek
G+A / 900.07
Kart51
Kaptan10maçta
TOPLAM GOL132 penaltı
İLK 1115032 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
- 1-15' 3 %23
- 16-30' 2 %15
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %15
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %46
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-180%46
- 3-4-2-140%23
- 4-3-334%20
- 3-4-1-211%6
- 3-5-26%3
- 4-2-2-23%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Atletico ParanaenseA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | RemoHC | 2-1 | 58 | 1 | 7.0 | ||
| 15.08.2026 | PalmeirasH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.07.2026 | BahiaH | 0-0 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | GremioAC | 1-1 | 49 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | AVSA | 3-1 | 0 | – | – | ||
| 02.05.2026 | AlvercaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | EstrelaA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | TondelaH | 2-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 16.04.2026 | Nottingham ForestA | 1-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | EstorilA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2026 | Nottingham ForestH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | FamalicaoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | SC BragaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | VfB StuttgartH | 2-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | VfB StuttgartA | 1-2 | 48 | – | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | BenficaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | NacionalA | 0-1 | 93 | 1 | 7.3 | ||
| 09.02.2026 | Sporting CPH | 1-1 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 02.02.2026 | Casa PiaA | 2-1 | 71 | 1 | 7.3 | ||
| 26.01.2026 | GIL VicenteH | 3-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | GuimaraesA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 07.12.2025 | BahiaHC | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 27.11.2025 | Sao PauloHC | 6-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 20.11.2025 | FlamengoHC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | CruzeiroAC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | MirassolHC | 1-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | CearaHC | 1-0 | 100 | – | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | InternacionalHC | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 20.10.2025 | Vasco DA GamaAC | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.10.2025 | JuventudeHC | 1-0 | 102 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 09.10.2025 | MirassolAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Atletico-MGHC | 3-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 28.09.2025 | BotafogoHC | 2-0 | 87 | – | 7.0 | ||
| 31.08.2025 | SantosAC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.08.2025 | GremioHC | 1-0 | 98 | – | 7.5 | ||
| 27.07.2025 | Sao PauloAC | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.07.2025 | PalmeirasH | 1-2 | 39↑ | – | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | FlamengoAC | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.07.2025 | CruzeiroHC | 0-2 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 08.07.2025 | ChelseaHC | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 04.07.2025 | Al-Hilal Saudi FCHC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.06.2025 | InterAC | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.06.2025 | Mamelodi SundownsA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.06.2025 | Ulsan Hyundai FCHC | 4-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.06.2025 | Borussia DortmundHC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.06.2025 | InternacionalAC | 0-2 | 96 | – | 7.5 | ||
| 24.05.2025 | Vasco DA GamaHC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | JuventudeAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | Atletico-MGAC | 3-2 | 97 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | SantosHC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2025 | RB BragantinoHC | 2-1 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 29.03.2025 | Fortaleza ECAC | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.12.2024 | PalmeirasAC | 0-1 | 97 | 1 | 7.2 | ||
| 05.12.2024 | CuiabaHC | 1-0 | 96 | 3 | 7.5 | ||
| 01.12.2024 | Atletico ParanaenseAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.11.2024 | CriciumaHC | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 23.11.2024 | Fortaleza ECHC | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 08.11.2024 | InternacionalAC | 2-0 | 98 | – | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | GremioHC | 2-2 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT7
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%71
- Asist sonrası1%14
- Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%57
- Sağ ayak3%43
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 3 %43
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %14
AKSİYON HARİTASI64 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR64
- Pas40%62
- Uzaklaştırma9%14
- Hava topu5%8
- Top kazanma4%6
- Faul2%3
- Top teması2%3
- Pas arası1%2
- Müdahale1%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2005–2026 · 224 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2007-01-01
Dinamo Moscow
→
Fluminense
€2.00m
Dinamo Moscow
→
Fluminense
€2.00m
2006-12-31
Fluminense
→
Dinamo Moscow
End of loan
Fluminense
→
Dinamo Moscow
End of loan
2006-01-01
Dinamo Moscow
→
Fluminense
loan transfer
Dinamo Moscow
→
Fluminense
loan transfer
2004-01-01
RS Futebol
→
Juventude
?
RS Futebol
→
Juventude
?
2002-11-01
Fluminense U20
→
RS Futebol
free transfer
Fluminense U20
→
RS Futebol
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
05.2024
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
7 maç
09.2022
DinlenmeKadroda yok
1 maç
12.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2021
Sırt sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2218 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.1Serie A 2025
PERFORMANS52.12218 dk
KARARVeri yetersiz49/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
56.1
Klasik stoper
51.3
Defansif bek
46.0
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 288 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%38
Dakika
%88
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%44
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
78.73
62
100
İkili mücadele kazanma
83.33
64
100
Performans skoru
53
76
70
Ortalama rating
7.06
7.2
98
Pas arası / 90
0.94
1.8
52
Müdahale / 90
0.56
2.2
26
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hlynur Freyr KarlssonIF Brommapojkarna · 21
%95
1gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Ezri KonsaAston Villa · 28
%93
1gol
0asist
46scout
€40.00M
UEFA Europa League
Rúben DiasManchester City · 28
%88
2gol
0asist
59scout
€15.00M
Premier League
Axel DrouhinAnnecy · 25
%75
0gol
0asist
66scout
€1.20M
Ligue 2
Ali AytemurBodrum FK · 29
%74
1gol
1asist
59scout
1. Lig
Sebastien IbeaghaFC Dallas · 33
%73
1gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Nick HagglundFC Cincinnati · 33
%60
1gol
0asist
60scout
Major League Soccer
Marcus DanielsonDjurgardens IF · 36
%60
1gol
1asist
60scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





