LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.10 / 90
Asist00.00 / 90
Şut80.81 / 90
Kilit pas10.10 / 90
Kazanılan ikili494.97 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 1.01 %20
- Pas arası 0.51 %4
- Blok 0.81 %79
- İkili mücadele %60 %69
- Pas isabeti %85 %35
- Faul (az iyi) 1.11 %40
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 888 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Canadian ChampionshipNone · Canada
🏆
MLSNone · USA
🏆
Canadian Championship2018 · Canada
🏆
Canadian Championship2017 · Canada
🏆
MLS2017 · USA
🏆
Canadian Championship2016 · Canada
🥈
Campeones CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Canadian ChampionshipNone · Canada · 2nd Place
🥈
MLSNone · USA · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Campeones Cup2018 · N/C America · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2018 · N/C America · 2nd Place
🥈
MLS2016 · USA · 2nd Place
🥈
Canadian Championship2014 · Canada · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
19
888
1
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan49%60
Müdahale10
Faul114 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11910 yedek
G+A / 900.1
Kart1
2025/26
25
1.388
1
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan61%57
Müdahale10
Faul168 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11196 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2024/25
15
470
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan28%67
Müdahale5
Faul65 kazanılan
İlk 1169 yedek
2023/24
29
2.158
1
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan119%65
Müdahale28
Faul2013 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11263 yedek
G+A / 900.04
Kart21
2022/23
35
2.925
1
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas13
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan170%64
Müdahale41
Faul3410 kazanılan
İlk 11332 yedek
G+A / 900.06
Kart91
2021/22
28
1.697
1
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas9
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan102%63
Müdahale28
Faul1512 kazanılan
İlk 111711 yedek
G+A / 900.05
Kart1
2020/21
11
665
1
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan52%64
Müdahale11
Faul124 kazanılan
İlk 1174 yedek
G+A / 900.14
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 112521 yedek girdi
KART3
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-226%58
- 3-4-2-19%20
- 3-5-24%9
- 5-3-24%9
- 3-4-31%2
- 4-3-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Nashville SCA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | Seattle SoundersH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2026 | New York City FCH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Orlando City SCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | Columbus CrewA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2026 | Vancouver WhitecapsH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | Orlando City SCH | 6-2 | 1↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | San DiegoA | 3-3 | 73 | – | 6.5 | ||
| 13.05.2026 | Inter MiamiH | 3-5 | 18↑ | – | 6.0 | ||
| 09.05.2026 | CharlotteA | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.05.2026 | Chicago FireA | 2-3 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | Chicago FireH | 3-3 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Toronto FCA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 04.04.2026 | New York Red BullsA | 4-2 | 75 | 2 | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | CF MontrealH | 4-3 | 38↑ | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | New England RevolutionA | 6-1 | 98 | – | 5.9 | ||
| 08.03.2026 | Toronto FCH | 0-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | Minnesota United FCA | 1-0 | 85 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | Atlanta United FCH | 2-0 | 98 | 1 | 2 | 8.7 | |
| 23.11.2025 | Inter MiamiH | 0-4 | 66 | 1 | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | Columbus CrewH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 27.10.2025 | Columbus CrewH | 1-0 | 92 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | CF MontrealH | 3-0 | 77 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 04.10.2025 | New York Red BullsA | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | Orlando City SCH | 1-1 | 66 | – | 7.3 | ||
| 21.09.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-3 | 60 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Nashville SCH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 96 | 1 | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | New York City FCH | 0-1 | 51 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | Portland TimbersA | 2-3 | 90 | – | 7.6 | ||
| 10.08.2025 | CharlotteH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | Inter MiamiA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.07.2025 | Inter MiamiH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | Atlanta United FCA | 4-2 | 14 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | Columbus CrewA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.05.2025 | Toronto FCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | AustinH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | New York City FCA | 1-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | Chicago FireA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | DC UnitedA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | New England RevolutionH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.03.2025 | Nashville SCA | 1-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2025 | Atlanta United FCH | 2-2 | 45 | 1 | 7.3 | ||
| 22.06.2024 | New England RevolutionH | 1-2 | 44↑ | – | 7.3 | ||
| 19.06.2024 | Philadelphia UnionH | 4-3 | 74 | – | 6.5 | ||
| 16.06.2024 | San Jose EarthquakesA | 2-4 | 75 | 1 | 6.3 | ||
| 29.05.2024 | Nashville SCH | 0-2 | 55 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2024 | Toronto FCA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2024 | St. Louis CityH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.05.2024 | Atlanta United FCH | 1-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 11.05.2024 | Columbus CrewA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | Orlando City SCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | Atlanta United FCA | 1-2 | 43 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | CF MontrealA | 2-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2024 | New York Red BullsH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | CharlotteA | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 23.03.2024 | New York City FCH | 1-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | New England RevolutionA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | Atlanta United FCH | 2-2 | 1↑ | – | – |
ŞUT10
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner8%80
- Duran top2%20
Vücut bölgesine göre
- Kafa9%90
- Sağ ayak1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 3 %30
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %30
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 162 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-01-23
Toronto
→
Cincinnati
€273k
Toronto
→
Cincinnati
€273k
2016-11-30
Toronto FC II
→
Toronto
End of loan
Toronto FC II
→
Toronto
End of loan
2016-04-15
Toronto
→
Toronto FC II
loan transfer
Toronto
→
Toronto FC II
loan transfer
2014-01-16
X. Musketeers
→
Toronto
draft
X. Musketeers
→
Toronto
draft
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 888 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.9Major League Soccer 2026
PERFORMANS54.1888 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİStabil-1.3
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
63.7
Klasik stoper
63.3
Defansif bek
61.4
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%36
Dakika
%70
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%37
Performans
%38
Dakika
%72
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
49.46
62
80
İkili mücadele kazanma
59.76
64
93
Dakika güvenliği
58.4
82
71
Performans skoru
54.1
76
71
Ortalama rating
6.86
7.2
95
Blok / 90
0.81
1.5
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.20. Dakika delta -32.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Colin RöslerMalmo FF · 25
%95
0gol
1asist
58scout
Allsvenskan
Gustavo HenriqueCorinthians · 32
%81
0gol
0asist
58scout
Serie A
Lisandro MagallánVelez Sarsfield · 32
%78
0gol
1asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Aaron Kiil OlsenValerenga · 24
%72
0gol
0asist
60scout
Eliteserien
Gustavo MarquesRB Bragantino · 24
%66
0gol
0asist
66scout
Serie A
Ulrik FredriksenFredrikstad · 26
%65
1gol
0asist
64scout
Eliteserien
Saúl SalcedoNewells Old Boys · 28
%64
0gol
0asist
59scout
Liga Profesional Argentina
MarllonRemo · 33
%60
1gol
0asist
56scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum